دانشگاه شمال در نظر دارد از میان متقاضیان واجد شرایط، برای سال تحصیلی 95-96 دانشجوی دکتری بدون آزمون پذیرش نماید.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، دانشگاه غیرانتفاعی- غیردولتی در رشته های عمران-گرایش حمل و نقل و مدیریت ورزشی-گرایش مدیریت راهبردی در سازمان ها و رویدادهای ورزشی برای سال تحصیلی 95-96 دانشجوی دکتری بدون آزمون می پذیرد.

دانش آموختگان دوره های کارشناسی ارشد در صورت داشتن شرایط زیر می توانند از تاریخ 1395/04/01 الی 1395/04/30 مدارک لازم جهت بررسی و دعوت به مصاحبه برای پذیرش بدون آزمون دکتری 1395 دانشگاه شمال را به دفتر تحصیلات تکمیلی این دانشگاه ارائه نمایند.

1- بیش از دوسال از تاریخ دانش آموختگی در دوره کارشناسی ارشد نگذشته باشد.

2- کسب حداقل 60 امتیاز از فعالیت های آموزشی، پژوهشی و مصاحبه مطابق جدول ارزشیابی (نمره مصاحبه پس از ارسال مدارک و شرکت در مصاحبه لحاظ خواهد شد.).

3- داشتن میانگین کل 16 و بالاتر در دوره کارشناسی (یا میانگین دوره های کاردانی و کارشناسی) و میانگین کل 17 و بالاتر بدون احتساب پایان نامه در دوره کارشناسی ارشد.

4- کسب حداقل نمره 50 از آزمون (MCHE) یا معادل آن در سایر آزمون ها تا قبل از آزمون جامع دکتری (مطابق آیین نامه دوره دکتری مصوب وزارت علوم و تحقیقات و فناوری).

اینستاگرام آزمون دکتری