اطلاعیه تمدید مهلـت ثبت نام و تغییر در رشته های مورد پذیرش دکتـری استعدادهای درخشان1395 دانشگاه تهران منتشر شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، در متن اطلاعیه منتشره از سوی این دانشگاه آمده است:

بدینوسیله به اطلاع داوطلبین دوره دکتری بدون آزمون (استعدادهای درخشان) سال ۹۵ می‌رساند، رشته‌های جدید مورد پذیرش و چگونگی دریافت کارنامه تراز شده معدل به شرح زیر است:

لینک اطلاعیه پذیرش دکتری بدون آزمون 95 دانشگاه تهران

رشته‌های جدید مورد پذیرش:

reshte tehran95

نحوه دریافت کارنامه تراز معدل دانش آموختگان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد:

با عنایت به آیین نامه شماره 67272 / 21 مورخ 18 / 4 / 93 و اصلاحیه شماره 237200 / 21 مورخ 16 / 12 / 93 دانش آموختگان دوره کارشناسی می بایست دارای میانگین کل 16 و در دوره کارشناسی ارشد میانگین کل 17 (بدون پایان نامه) و یا میانگین همتراز شده هر یک از دوره های مذکور طبق دستورالعمل مصوب شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه باشند.

متقاضیان فارغ التحصیل دانشگاه های دولتی که معدل آنان زیر حد نصاب اعلام شده، می باشد برای دریافت کارنامه تراز معدل به دانشگاه محل تحصیل مراجعه نمایند و پس از دریافت کارنامه همترازی آن را با دیگر مدارک بارگذاری نماید.

لازم به ذکر است سازمان سنجش با توجه به تفاوت گسترده بین رشته های تحصیلی در دانشگاه ها تمهیداتی را برای تراز کردن معدل اتخاذ و سیستم تعیین همترازی معدل را در پرتال ارتباطی دانشگاه ها قرار داده است و دانشگاه ها می تواند با مراجعه به پرتال مربوط نسبت به تراز نمودن معدل در هر رشته اقدام نمایند.

توجه: متقاضیان می‌توانند حداکثر تا ساعت ۲۴ روز جمعه مورخ ۹۵/۰۲/۳۱ به سامانه جامع آموزش دانشگاه مراجعه و ثبت نام نمایند.

اینستاگرام آزمون دکتری