زمان مصاحبه متقاضیان پذیرش دکتری استعداد درخشان 95-96 دانشگاه تربیت مدرس که واجد شرایط حضور در مصاحبه شناخته شده‌اند، اعلام شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، داوطلبان پذیرش دکتری بدون آزمون 1395 دانشگاه تربیت مدرس  که وضعیت بررسی نسخه الکترونیکی مدارک ارسالی آنان در سامانه جامع دانشگاه گلستان «تأیید» اعلام شده است و مجاز به شرکت در جلسه آزمون شفاهی هستند، ضروری است طبق جدول زمان بندی برای شرکت در جلسه مذکور به دانشگاه و محل مربوطه مراجعه نمایند.

شایان ذکر است جلسه آزمون شفاهی برای داوطلبان هر رشته/گرایش دانشگاه صرفاً یک بار برگزار می شود. عدم مراجعه داوطلب در روز برگزاری جلسه آزمون شفاهی به منزله انصراف وی از درخواست پذیرش خواهد بود و امکان برگزاری مجدد جلسه نیز مقدور نخواهد بود.

همچنین یادآوری می شود ارائه گواهی ثبت نام، اصل کارت ملی و کلیه مدارکی که داوطلبان در هنگام ثبت نام در سامانه مذکور بارگذاری کرده اند، در روز برگزاری جلسه آزمون شفاهی ضروری است.

محل تشکیل پرونده و برگزاری جلسه آزمون شفاهی به قرار زیر است:

Microsoft Word - ??????? ????? ??????

 

جدول زمان بندی جلسه آزمون شفاهی به تفکیک رشته/گرایش

الف) تاریخ و ساعت های اعلام شده، اولین زمان شروع مصاحبه است و در صورتی که روزهای اعلام شده برای جلسه مصاحبه شفاهی کلیه راه یافتگان کفایت نکند، ممکن است جلسه مذکور در روزهای بعد از تاریخ اعلام شده، ادامه یابد.

ب) اولویت مصاحبه با داوطلبان شهرستانی و سپس بر اساس حروف الفبای نام خانوادگی خواهد بود.

دانلود جدول زمان بندی مصاحبه دکتری بدون آزمون 95 دانشگاه تربیت مدرس

اینستاگرام آزمون دکتری