فهرست اسامی دعوت‌شدگان چندبرابر ظرفیت جهت حضور در مصاحبه دکتری سال تحصیلی95-96 دانشگاه علامه طباطبایی اعلام شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی‌اچ‌دی تست، فهرست اسامی داوطلبان مجاز به حضور در مصاحبه شفاهی دانشگاه علامه طباطبایی از طریق لینک زیر قابل دریافت است:

فهرست شماره یک پذیرفته شدگان آزمون کتبی دکتری سال 1395

 زمان مصاحبه مطابق با جدول ذیل می‌باشد و عدم حضور داوطلب در روز تعیین شده به منزله انصراف است و در هیچ زمان دیگری مصاحبه برگزار نخواهد شد. لازم به ذکر است از متقاضیان خارج از جدول رشته‌های تعیین شده، مصاحبه به عمل نخواهد آمد.

mosahebeye alame

ضمناً محل برگزاری مصاحبه، دانشکده ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه طباطبایی واقع در بزرگراه شهید چمران پل مدیریت روبروی دانشگاه امام صادق (ع)، خیابان علامه طباطبایی جنوبی می‌باشد. ضروری است داوطلبان یک ساعت قبل در محل حضور به هم رسانند.

 مدارک مورد نیاز برای شرکت در بررسی سوابق علمی و مصاحبه

1. اصل و تصویر شناسنامه و کارت ملی

2. یک قطعه عکس 3 *4  پشت نویسی شده

3. اصل و تصویر مدارک کاردانی کارشناسی و کارشناسی ارشد به همراه ریزنمرات

تبصره: برای دانشجویان سال آخر دوره کارشناسی ارشد، گواهی تأیید شده دانشگاه محل تحصیل مبنی بر فارغ التحصیل شدن تا تاریخ 31/6/95 با ذکر معدل به همراه ریز نمرات

4. فرم تکمیل شده مشخصات فردی، سوابق آموزشی و پژوهشی به همراه اصل مدارک درخواستی

5.  توصیه نامه از دو استاد مرتبط با رشته تحصیلی

6. اصل فیش واریز به مبلغ 500هزار ریال به حساب 98722920 بنام درآمدهای متفرقه دانشگاه نزد بانک تجارت شعبه شهید کلانتری (کد 985)

تبصره: با توجه به این که برای هر رشته مصاحبه جداگانه برگزار خواهد ش، لذا ضروری است برای هر کد رشته، فیش‌های مجزا واریز و اصل آن ارائه گردد (نیازی به واریز فیش برای گرایش‌های مختلف یک رشته نمی‌باشد).

7. آن دسته از پذیرفته شدگان که با استفاده از سهمیه مربیان در چند برابر ظرفیت قرار گرفته‌اند، در صورتی می‌توانند در مصاحبه شرکت نمایند که کلیه شرایط و ضوابط آیین نامه ادامه تحصیل مربیان  ابلاغی از طرف وزارت علوم، تحقیقات فناوری را دارا بوده و ملزم به ارائه اصل گواهی مبنی بر عضو هیأت علمی رسمی قطعی یا رسمی آزمایشی دانشگاه‌های تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با تأیید بالاترین مقام مسئول می‌باشند.

8.  پذیرفته شدگان مرد باید از لحاظ خدمت وظیفه عمومی با توجه به بند مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون ورودی «مقررات وظیفه عمومی» مندرج در دفترچه راهنمای دوره دکتری (نیمه متمرکز) سال 1359 یکی از شرایط را دارا باشند.

توجه: علاوه بر مدارک بالا، همراه داشتن کلیه مدارک ذکر شده در فرم شماره 1 (فرم مشخصات فردی، سوابق آموزشی و پژوهشی) الزامی است. ضمناً در صورتی که مقالات دارای نمایه معتبر همانند ISI و SCOPUS و … باشد، حتماً در روز مصاحبه ارائه گردد و در صورت عدم ارائه، امتیاز تعلق نخواهد گرفت.

تذکرمهم: کلیه داوطلبانی که مرحله کتبی و بررسی سوابق علمی و مصاحبه ارزیابی تخصصی را با موفقیت به اتمام برسانند و در ردیف پذیرفته‌شدگان دانشگاه قرار گیرند، توجه داشته باشند که پذیرش آنها بصورت مشروط و با اخذ تعهدات ذیل است و پذیرش نهایی و قطعی منوط به تأیید صلاحیت عمومی آنها از سوی دبیرخانه گزینش دانشجو و سازمان سنجش آموزش کشور خواهد بود.

– تعهد کتبی مبنی بر تکمیل فرم گزینش صلاحیت عمومی در وبگاه سازمان سنجش آموزش کشور و ارائه تصویر آن برای درج در پرونده تحصیلی

– تعهد مبنی بر عدم ثبت نام در سایر مؤسسات پذیرنده دانشجوی دکتری

اینستاگرام آزمون دکتری