پذیرفته‌شدگان ذخیره دکتری 95 دانشگاه گیلان تا 25 مرداد ماه فرصت دارند نسبت به تکمیل فرم تعهدنامه اقدام نمایند.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست بنا براعلام دانشگاه گیلان، با توجه به اعلام اسامی پذیرفته شدگان ذخیره آزمون دکتری سال ۱۳۹۵ این دانشگاه، لازم است پذیرفته شدگان در خصوص نحوه سپردن تعهد به دانشگاه، به نکات زیر توجه نمایند:

دریافت فهرست اسامی پذیرفته شدگان ذخیره دکتری سال 1395 دانشگاه گیلان

جهت سهولت در دریافت فرم های تعهد از داوطلبان، پذیرفته شدگان می توانند از تاریخ ۲۳ لغایت ۲۵ مرداد ماه به دو طریق نسبت به سپردن تعهد اقدام نمایند:

۱- پذیرفته شدگان ذخیره می توانند فرم مذکور را از سایت دانشگاه دریافت نموده و پس از تکمیل، امضا و اثر انگشت و اخذ گواهی امضا از یکی از دفترخانه های اسناد رسمی، فرم تایید شده را از طریق کاربری خود در سامانه آزمون دکتری بارگذاری نمایند.

۲- درصورت تمایل، پذیرفته شدگان ذخیره می توانند جهت سپردن تعهد به دانشکده مربوطه مراجعه نمایند. در این صورت لازم است شخصا با در دست داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی به گروه مربوطه مراجعه نمایند.

 ضمنا به منظور عدم تضییع حقوق سایر داوطلبان خواهشمند است چنانچه پذیرفته شده ای درخواست انصراف از ادامه تحصیل در این دانشگاه را دارد، تقاضای مکتوب خود را به همراه تصویر کارت ملی حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۵/۵/۲۵ به مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه تحویل دهد.

لازم به یادآوری است تکمیل فرم صلاحیت عمومی در سایت سازمان سنجش برای کلیه پذیرفته شدگان مشروط الزامی است و پذیرش قطعی پس از تایید صلاحیت عمومی اعلام خواهد شد.

اینستاگرام آزمون دکتری