پذیرفته‌شدگان ذخیره دکتری 95 دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان می توانند در صورت وجود ظرفیت در رشته، نسبت به تکمیل فرم تعهدنامه اقدام نمایند.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، آخرین فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان اصلی و ذخیره مقطع دکتری تخصصی و ظرفیت بوجود آمده برای افراد ذخیره دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان در سال 1395 به شرح  زیر است:

دریافت فایل اسامی پذیرفته شدگان اصلی و ذخیره دکتری ۹۵ دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان

بنا بر اعلام این دانشگاه، پیرو اعلام اسامی پذیرفته شدگان اصلی و ذخیره داوطلبان ورود به دوره دکتری دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان و پایان یافتن مهلت قانونی تحویل فرم تعهد نامه برای افراد اصلی به اطلاع می رساند داوطلبان ذخیره اعلام شده، در صورت وجود ظرفیت از تاریخ 95/05/12  لغایت 95/05/20 می توانند فرم تعهدنامه خود را با مراجعه به آدرس گرگان – خیابان شهید بهشتی – دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان- ساختمان شماره 4- خانم خسروی نیا تحویل دهند.

داوطلبان محترم به نکات زیر توجه نمایند:

  • اسامی داوطلبان اصلی که فرم تعهد تحویل داده اند از تاریخ 12 مرداد 95 وارد پرتال سازمان سنجش خواهد گردید و به عنوان پذیرفته شده نهایی از طرف دانشگاه محسوب می گردند. بدیهی است نهایی شدن پذیرش آنها منوط به مراجعه به سایت سازمان سنجش و تکمیل فرم صلاحیت عمومی و تایید نهایی آن است.
  • در فایل ظرفیت پذیرش، اسامی افراد اصلی (از جمله داوطلبانی که  فرم تعهد نامه را تا کنون ارائه نداده اند)، اسامی افراد ذخیره و ظرفیت باقی مانده برای افراد ذخیره آمده است.
  • داوطلبان ذخیره می توانند با توجه به ظرفیت های تکمیل نشده  فرم های تعهد نامه خود را تحویل نمایند. بدیهی است این دسته از داوطلبان چنانچه قبلا این فرمها را تحویل نموده اند نیازی به مراجعه و تحویل مجدد آن ندارند.
  • برای افراد اصلی که بنا به دلایل کاملا موجه نتوانسته اند در فرصت مقرر فرم تعهدنامه را تحویل نمایند کماکان فرصت تحویل فرم وجود دارد.
  • برای اطلاع از این که ظرفیت باقی مانده توسط افراد ذخیره با رتبه بهتر تکمیل شده است یا خیر لازم است داوطلبان مرتبا فهرست اسامی را چک نمایند.
  • عدد صفر در ستون آخر نشان دهنده آن است که ظرفیت توسط افراد اصلی تکمیل شده است.
  • جهت سهولت برنامه ریزی وتصمیم گیری داوطلبان، در صورت تکمیل شدن رشته یا گرایش و یا  بسته به نیاز، جدول اسامی و ظرفیت ها در فواصل زمانی مناسب بروزرسانی می شود.

در موارد کاملا ضروری داوطلبان می توانند در ساعات اداری با کارشناس دانشجویان دکتری این دانشگاه سرکار خانم خسروی نیا از طریق شماره های 4-32251701-017  داخلی 295 و یا ایمیل m.ghorbani@gau.ac.ir تماس بگیرند.

اینستاگرام آزمون دکتری