نیمه شهریور از راه رسید و علی رغم وعده های قبلی مسئولین سازمان سنجش، هنوز جزئیات برگزاری کنکور دکتری 96 اعلام نشده است.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، علی‌رغم این که پیش از این اعلام شده بود آزمون دکتری ۹۶ اواخر امسال برگزار می‌شود و جزئیات برگزاری آن مرداد ماه اعلام خواهد شد، هنوز در رابطه با جزئیات دقیق این آزمون خبری منتشر نشده است.

این در حالی است که با توجه به تغییرات مکرر آزمون دکتری، داشتن تصوری از منابع و سرفصل‌های آزمون دکتری 96 چندان ساده به نظر نمی‌رسد و داوطلبان چشم به راه انتشار جزئیاتی در خصوص این آزمون جهت برنامه‌ریزی جهت مطالعه و کسب آمادگی برای کنکور هستند. همچنین برخی داوطلبان با توجه به فاصله نه چندان زیاد تا زمان برگزاری آزمون برنامه ریزی و مطالعه خود را آغاز کرده اند که عدم اعلام جزئیات آزمون و تغییرات شدید احتمالی می تواند منجر به هزینه‌های مالی و زمانی برای آن‌ها می‌گردد.

به نظر می‌رسد حتی در صورتی که هنوز جزئیات آزمون جمع‌بندی نشده است، لازم است گزارش جلسات برگزار شده شورای سنجش و پذیرش تحصیلات تکمیلی منتشر شود تا هم بتوان تصور بهتری از آزمون سال جاری داشت و هم امیدوار به تصمیم گیری قطعی در آینده ای نزدیک.

اینستاگرام آزمون دکتری