مدرسان شریف  بسته مقاله نویسی  کتاب مصاحبه دکتری  هم آموز

کسر خدمت دانشجویان تحصیلات تکمیلی با ارائه طرح صنعتی

رئیس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی لرستان گفت: کسر از خدمت سربازی برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری با ارائه طرح های صنعتی و غیرصنعتی از طرف دانشجو امکان پذیر می باشد.

به گزارش ایرنا، سرهنگ محمدرضا مرادیان روز پنجشنبه در نشست خبری با خبرنگاران در خرم آباد با اشاره به استقبال از ارایه طرح های صنعتی و غیر صنعتی برای کسر از خدمت ویژه دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری افزود: مهم ترین الویت پژوهشی دفتر تحقیقات کاربردی ناجا، کسر خدمت سربازی و طرح جایگزین بخشی از خدمت می باشد.
وی ادامه داد: دانشجویان با تولید محصول و بر اساس حوزه مربوطه رشته تحصیلی خود می توانند از مزایا کسر خدمت سربازی از سه تا 12 ماه برخوردار شوند.
مرادیان با بیان اینکه طرح های صنعتی تولید محصولات و تجهیزات مورد نیاز یگان های انتظامی مورد استقبال قرار خواهد گرفت افزود: بررسی پیشگیری از جرایم، آسیب ها و تهدیدات ، پدافند غیرعامل، احساس امنیت و مقوله امنیت از محورهای اصلی کار دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان لرستان می باشد.
وی ادامه داد: همکاری و تعامل با مراکز علمی، پژوهشی و تحقیقاتی نیز بصورت ویژه در دستور کار دفترتحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی لرستان می باشد.

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
مدیریت اموزشی
مدیریت اموزشی

میشه راهنماییم کنید چطور میتونم پروژه کسری بگیرم؟
باید برم ستاد نخبگان؟

همه چی
همه چی

کسی این کارو نکنه بهتره من رفتم پدر ادمو در میارن الان ۴ ماه هست حتی تایید نکردن پروپزال و

حامد
حامد

من ١٩ ماه گرفتم الان بيكار افتادم تو خونه كاش كار پيدا كنم 🙁

م
م

سلام
اینجا که نوشته سقفش 12ماهه؟؟؟
شما چطور 19 ماه گرفتید

امیر
امیر

سلام.ایشون بیش از یک پروژه انجام دادن

حامد
حامد

٢ تا ١٢ ماه گرفتم

محمدرضا
محمدرضا

سلام
حامدخان پروسه گرفتن پروژه چقدر؟
راحت میدن؟

حامد
حامد

اشك بچه هارو در ميارن به ازاي هر ماه كه در خدمتشونين ٧٠٠ هزار تومان از بودجه اون سازمان كم ميشه براي همين به سختي ميگيرن