اطلاعیه دانشگاه صنعتی سهند تبریز در رابطه با نتایج تکمیل ظرفیت آزمون ورودی دوره دکتری سال ۱۳۹۵ منتشر شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اعلام دانشگاه صنعتی سهند، اسامی داوطلبان پذیرفته شده مشروط و ذخیره تکمیل ظرفیت دکتری 95 به شرح جدول ذیل اعلام می­گردد.

داوطلبانی که اسامی آنها به عنوان پذیرفته شده مشروط در این اطلاعیه درج شده است می­بایست فرم اخذ تعهد از پذیرفتگان مشروط در آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» نیمه متمرکز سال 1395 را تکمیل نموده و پس از امضا و ثبت اثر انگشت از تاریخ 26/10/95 الی 30/10/95 به صورت حضوری به اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی سهند تحویل نمایند و یا از طریق پست پیشتاز به آدرس پستی تبریز، شهر جدید سهند، دانشگاه صنعتی سهند، اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه، کد پستی 5331811111 ارسال نمایند. داوطلبانی که فرم اخذ تعهد را از طریق پست پیشتاز ارسال می­نمایند، لازم است تصویر فرم اخذ تعهد ارسالی را به آدرس پست الکترونیکی takmili@sut.ac.ir نیز ارسال نمایند. بدیهی است عدم تکمیل فرم تعهد در بازه زمانی مذکور در این اطلاعیه به منزله انصراف از پذیرش می­باشد و متعاقبا از داوطلبان ذخیره جهت جایگزینی و تکمیل فرم تعهد دعوت به عمل خواهد آمد.

TAKMIL95-sahand

لازم به ذکر است داوطلبانی که فرم تعهد را تکمیل نموده‌اند لازم است مطابق با توضیحات مندرج در فرم تعهد نسبت به تکمیل فرم صلاحیتهای عمومی در تاریخ مقرر اقدام نمایند. داوطلبانی که در مراحل قبل (اردیبهشت تا مرداد ماه 95) مبادرت به تکمیل و ارسال فرم مربوط به بررسی صلاحیت عمومی نموده ­اند، مجددا نیازی به تکمیل فرم صلاحیت عمومی ندارند.

اینستاگرام آزمون دکتری