متقاضیان پذیرش دکتری بدون آزمون دانشگاه مازندران در سال ۱۳۹۶ حداکثر تا پایان اردیبهشت ماه فرصت دارند نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، دانشگاه مازندران برای سال تحصیلی 96-97 دانشجوی دکتری بدون آزمون با استفاده از سهمیه استعدادهای درخشان می پذیرد. کلیه استعدادهای درخشان متقاضی این دوره باید واجد شرایط تمامی مفاد شیوه نامه اجرایی مصوب این دانشگاه باشند.

فهرست رشته‌های دارای پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۶ دانشگاه مازندران

1- نحوه ثبت نام:

1-1 هزینه ثبت نام مبلغ 1/000/000 (یک میلیون ریال) است و باید به حساب شماره 952947001 به نام درآمد اختصاصی دانشگاه مازندران نزد بانک تجارت، شعبه ی مرکزی بابلسر(قابل پرداخت در کلیه شعب بانک تجارت در سراسر کشور) واریز شود.

2-1 متقاضی باید مدارک لازم را حداکثر تا تاریخ 96/2/30 با پست سفارشی به نشانی “بابلسر-خیابان پاسداران – کد پستی 47415 – صندوق پستی 416 دانشگاه مازندران – سازمان مرکزی- مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه ارسال نمایند” و رسید پستی را نزد خود نگه دارند. لطفا بر روی پاکت حتما عنوان “مربوط به پذیرش  بدون آزمون استعدادهای درخشان دکترا” و نام – گرایش ذکرشود.

3-1 در صورت عدم احراز شرایط یا نقص مدارک، وجه واریز و مدارک ارسالی متقاضیان به هیچ وجه برگشت داده نخواهد شد.

2- مدارک مورد نیاز:

1-2 تکمیل فرم درخواست پذیرش.

2-2 سوابق علمی به انضمام مدارک و مستندات مربوط به فعالیت های پژوهشی.

3-2 تصویر کارت ملی و تمام صفحات شناسنامه.

4-2 دو قطعه عکس 4*3 همانند و جدید با ذکر مشخصات در پشت آن ها.

5-2 تصویر گواهی کارشناسی و کارشناسی ارشد با ذکر میانگین کل .

6-2 تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت یا دفترچه آماده به خدمت معتبر برای متقاضیان مرد.

تبصره: متقاضیان در حال انجام وظیفه باارائه گواهی از یگان محل خدمت مبنی بر اینکه خدمت وظیفه را تا پایان شهریور ماه 1396 به پایان خواهند رساند، می توانند در این فراخوان شرکت کنند.

7-2 اصل و تصویر رسید بانکی مطابق بند 1-1

 

توضیحات مهم :

– دانشجویان دانشگاه های غیر حضوری یا نیمه حضوری، پیام نور،غیردولتی – غیرانتفاعی، علمی کاربردی، آزاد اسلامی و پردیس های بین المللی (خود گردان) مجاز به استفاده از این آیین نامه نیستند و از ارسال مدارک خودداری نمایند.

– پذیرش بدون آزمون از دانشجویان کارشناسی ارشد در دوره دکتری، مطابق شیوه نامه اجرایی دانشگاه مازندران انجام می پذیرد.

– اسامی پذیرفته شدگان همراه با مدارک و مستندات مربوط برای تطبیق شرایط و اعلام پذیرفته شدگان نهایی، به سازمان سنجش آموزش کشور خواهد شد.

– متقاضیان مشمول این شیوه نامه در همان رشته تحصیلی دوره کارشناسی ارشد پذیرفته می شوند. پذیرش در رشته های تحصیلی مرتبط فقط در صورتی امکان پذیر است که در این شیوه نامه مشخص شده باشد.

– پذیرش متقاضی مشمول این آیین نامه، در دوره تحصیلی بالاتر به صورت رایگان است.

–  متقاضیانی که از طریق شیوه نامه استعدادهای درخشان در دانشگاه پذیرفته شوند و اقدام به ثبت نام و شروع به تحصیل نمایند، در صورت انصراف، ملزم به پرداخت هزینه آموزش رایگان اولین نیمسال تحصیلی خواهند بود.

– مدارک ارسالی متقاضی و وجه پرداختی آنان به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

3 – ارسال مدارک:

1-3 متقاضیان باید مدارک ارسالی خود را حداکثر تا تاریخ 1396/02/30 به دفتر تحصیلات تکمیلی  مازندران ارسال نمایند.

2-3 به مدارک ناقص و یا ارسالی بعد از تاریخ یاد شده، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

اینستاگرام آزمون دکتری