مجوز پژوهشگاه شاخص‌پژوه تنها برای جذب 35 دانشجو در مقطع دکترا بوده، در حالی که این مؤسسه در حدود 500 نفر را در مقطع دکتری و کارشناسی ارشد پذیرش کرده است.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

علی آهون منش رئیس اتحادیه موسسات و دانشگاههای غیر انتفاعی در گفتگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به لغو «مجوز پژوهشگاه شاخص پژوه» اظهار داشت: این موسسه آموزشی از مجوز اخذ شده وزارت علوم تخطی کرده و تعداد زیادی دانشجو در مقطع دکترا و کارشناسی ارشد پذیرش کرده است.
وی بیان کرد: پژوهشگاه شاخص پژوه از مجوزش سوء استفاده کرده و در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا تعداد زیادی دانشجو به نام دانشگاه اصفهان جذب کرده است و به همین دلیل نه تنها وزارت علوم بلکه دانشگاه اصفهان نیز به مدت 2 سال متوالی است که از این موسسه شکایت کرده‌اند تا از طریق قانون به حقوقشان رسیدگی شود.
رئیس اتحادیه موسسات و دانشگاههای غیر انتفاعی ادامه داد: مجوز وزارت علوم به این پژوهشگاه تنها برای جذب 35 دانشجو در مقطع دکترا بوده در حالی که این موسسه در حدود 500 نفر را در مقطع دکترا و کارشناسی ارشد پذیرش کرده است.
وی در خصوص تعیین تکلیف وضعیت دانشجویانی که از مجاری قانونی در این موسسه پذیرش شده اند، گفت: با لغو مجوز فعالیت این موسسه ، آن دسته از دانشجویانی که به صورت قانونی از طریق سازمان سنجش آموزش کشور پذیرش شده اند به دانشگاهها و موسساتی دیگر که آن رشته‌های تحصیلی را دارند منتقل می‌شوند.
shakes-pajooh

اینستاگرام آزمون دکتری