مهلت ثبت‌نام برای شرکت در مصاحبه آزمون دکتری ۱۳۹۶ دانشگاه تربیت مدرس برای سومین بار به همراه تغییر زمان برگزاری برخی رشته‌ها تمدید شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، بنابر اعلام دانشگاه تربیت مدرس، به علت مراجعه و درخواست تعداد قابل توجهی از داوطلبان که به دلایل موجه شخصی موفق به ثبت نام برای شرکت در مرحله دوم آزمون در این دانشگاه نشده بودند مهلت ثبت نام حداکثر تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۱۵ خرداد ماه ۱۳۹۶ تمدید می شود.

ضروری است داوطلبان با مراجعه به بخش آموزش پرتال دانشگاه تربیت مدرس به نشانی http://www.modares.ac.ir/edu نسبت به انجام فرایند ثبت نام، پرداخت هزینه، بارگذاری مدارک الزامی و دریافت گواهی انجام ثبت نام خود در سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) وفق مفاد اطلاعیه های شماره یک و سه اقدام نمایند.

مصاحبه رشته – گرایش های این دانشگاه از روز ۱۶ خرداد طبق اطلاعیه های زمانبندی انجام مصاحبه انجام می شود و چنانچه داوطلبی در فرصت نهایی اعلام شده (۱۵ خرداد ۹۶) فرایند ثبت نام الکترونیکی را انجام نداده و گواهی انجام ثبت نام خود را دریافت نکرده باشد مجاز به شرکت در مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دوره های دکتری تخصصی این دانشگاه نخواهد بود.

شایان ذکر است که تاریخ و ساعت برگزاری مصاحبه علمی در برخی رشته – گرایش ها)مرحله دوم آزمون ورودی دکتری سال ۱۳۹۶ این دانشگاه تغییر کرده است. داوطلبان مجاز به شرکت در مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری در رشته گرایشهای زیر ملزم هست طبق جدول زمانبندی جدید زیر برای تکمیل پرونده و شرکت در جلسه مصاحبه علمی و سنجش عملی، به محل برگزاری مصاحبه در دانشگاه مراجعه نمایند و عدم مراجعه داوطلب به منزله انصراف تلقی خواهد شد.

جدول زمانبندی مصاحبه دکتری ۹۶ دانشگاه تربیت مدرس

اینستاگرام آزمون دکتری