مدرسان شریف  بسته مقاله نویسی  کتاب مصاحبه دکتری  هم آموز

راه‌اندازی ۱۲ دوره مشترک بین‌الملل در مقاطع تحصیلات تکمیلی

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: طی سال‌های گذشته حدود ۱۲ دوره مشترک بین‌المللی بخصوص در حوزه تحصیلات تکمیلی راه‌اندازی شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد فرهادی در خصوص برنامه‌های انجام شده این وزارتخانه طی چهار سال گذشته گفت: موضوع ساماندهی آموزش عالی مهمترین برنامه‌ای بود که طی سال‌های گذشته آن را دنبال می‌کردیم و در حال حاضر نیز پیگیری می‌شود.

فرهادی خاطرنشان کرد: برنامه داشتیم تا دانشگاه‌ها دارای فضای بانشاط و آرامی باشند که تا حد زیادی این امر محقق شد.

وی تأکید کرد: همکاری‌های علمی و بین‌المللی از دیگر برنامه‌های این وزارتخانه بود که محقق شد.

فرهادی عنوان کرد: پروژه‌های تحقیقاتی مشترکی را نیز با کشورهای مختلف انجام داده‌ایم که در حال حاضر با اتحادیه اروپا ۱۴۰ پروژه علمی مشترک داریم.

وی افزود: حضور در پروژه‌های «سرن» و «سزامی» از سوی این وزارتخانه دنبال شد.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به توسعه زیرساخت‌های آموزشی و پژوهشی دانشگاه‌ها اشاره کرد و گفت: ۱۳۱ آزمایشگاه مرکزی در دانشگاه‌های کشور راه‌اندازی شد که بیش از ۶۰ درصد این آزمایشگاه‌ها تجهیز و تکمیل شده‌اند.

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
دانشجو
دانشجو

با سلام و احترام
لطفا شرایط سنی جدیدی رو که برا جذب هیات علمی تصویب کردید ۴۰ سال برا دکترارو ملغی بفرمائید و همون سن قبلی ۴۵ سال باشه. واقعا غیر منطقی است.

D
D

هزینه اش چفدره

داوطلب دکتری
داوطلب دکتری

سلام، لطفاً حقوق ماهیانه برای کل دوره ها، روزانه، شبانه، پردیس در نظر گرفته شود. از آنجا که برای این ۳دوره تعهد تمام وقت و بدون شاغل بودن اجازه ی درس خواندن داده می شود.

علی
علی

گول نزنیم خودمون تو همهی جای دنیا یه سری از دانشگاها پولین و هیچ هزینه ای برای کمک نمی دهند، اما یه سری از دانشگاها بسته به رزومه طرف حقوقای متفاوتی البته نه با اختلاف فاحش می دهند.

مجید
مجید

آقای وزیر لطفا فکریی به درخواست دانشجویان دکترا کنید که متقاضی دریافت حقوق هستن .

رسول-کامپیوتر
رسول-کامپیوتر

فردا وزیر علوم پیشنهادی اعلام میشه.