کتاب جامع آزمون زبان انگلیسی دکتری
کتاب زبان عمومی دکتری شامل توضیحات کامل گرامری و بخش کپسول گرامر (مهارت‌های ۶۰ گانه لانگمن)، واژگان و درک مطلب مناسب برای تمامی گروه‌های آزمایشی و سؤالات آزمون دکتری سازمان سنجش با پاسخ تشریحی و تست‌های شبیه‌سازی است. 

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

در این کتاب پس از ارائه درسنامه کامل در هر یک از بخش‌های مختلف گرامر که مورد نیاز آزمون‌های زبان است، مثال‌ها، تست‌ها و تمرین‌‌هایی جهت توضیح بیشتر مطالب و تلاش برای فهماندن بهتر آنها مطرح شده است. مباحث مطرح شده در بخش گرامر به صورت موجز و مختصر ارائه شده و از بیان مطالب غیرضروری که نتیجه‌ای جز اتلاف وقت و سردرگمی داوطلبین ندارد، خودداری شده است.

همچنین در کنار پرداختن به استراتژی‌های پاسخگویی به سؤالات درک مطلب و نکات مربوط به آن، تست‌ها و مثال‌هایی ارائه شده است.

در این کتاب مهم‌ترین واژه‌هایی که لازم است داوطلبین آزمون‌های زبان در خاطر خود داشته باشند، شامل واژگان کتاب‌هاب ۵۰۴ واژه ضروری، لغات ضروری تافل و پانصد واژه پر کاربرد آزمون GRE به صورت کامل، همراه با تست‌های تکمیلی آورده شده است.

 

🔵 قابل استفاده برای تمامی گروه‌های آزمایشی

🔴 شاملِ

🔹توضیحات کامل گرامری + صدها تست با پاسخ تشریحی
🔸فهرست مهم‌ترین لغات موردنیاز آزمون دکتری + مهارت‌های به‌خاطر سپردن لغات
🔹توضیحات کامل مهارت‌های درک مطلب + ترجمه، تست و پاسخ‌ تشریحی

🌀 حاوی تحلیل و پاسخ تشریحی سؤالات آزمون‌ دکتری ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۶

💽 همراه با DVD رایگان آموزشی

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید: ۶۶۹۶۷۳۱۸-۰۲۱

کتاب استعداد تحصیلی آزمون دکتری
کتاب استعداد تحصیلی آزمون دکتری نخستین کتاب در زمینه بخش استعداد تحصیلی کنکور دکتری است که از سوی کتابخانه فرهنگ منتشر شده است.

این کتاب توسط آقایان وکیلی و مسیح‌خواه نوشته شده برای کسب نمره عالی در آزمون استعداد تحصیلی کنکور دکتری در تمامی گروه‎های آزمایشی علوم انسانی، علوم پایه، فنی مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و دامپزشکی مناسب است. 

🔵 قابل استفاده برای تمامی گروه‌های آزمایشی

🔴 شاملِ
🍃شرح درس
🍂 سؤالات طبقه‌بندی شده
🍃سؤالات تألیفی
🍂 منتخب سؤالات دکتری

🔵 حاوی بخش‌هایِ
🔹درک مطلب
🔸تحلیلی
🔹منطقی
🔸کمیتی
🔹تجسمی

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید: ۶۶۹۶۷۳۱۸-۰۲۱

 
 دیگر محصولات مرتبط
 

🔰 کتاب مرجع لغات زبان عمومی ارشد و دکتری

🔰 بسته جامع آموزش مقاله‌نویسی علمی پژوهشی و ISI

🔰 کتاب تافل دکتری استاد خیرآبادی – کتابخانه فرهنگ

 

 

اینستاگرام آزمون دکتری