مدرسان شریف  بسته مقاله نویسی  کتاب مصاحبه دکتری  هم آموز

پذیرش دانشجوی دکتری در پردیس کیش دانشگاه تهران در سال ۹۶

پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران در نظر دارد از طریق شیوه‌نامه برای سال تحصیلی ۹۶-۹۷ دانشجوی دکتری پذیرش نماید.

به گزارش پی اچ دی تست، متن اطلاعیه منتشر شده از سوی پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران به شرح زیر است:

بدین‌وسیله به استحضار کلیه علاقه‌مندان حائز شرایط ادامه تحصیل در مقطع «دکتری» می‌رساند دانشگاه تهران برای تکمیل ظرفیت تعدادی از رشته‌های دوره‌های تحصیلات تکمیلی در پردیس بین‌المللی کیش از طریق شیوه‌نامه دانشجو می‌پذیرد. لیست رشته‌های پذیرنده دانشجو، نحوه ثبت نام و دستورالعمل پذیرش، از طریق سایت دانشگاه تهران متعاقباً اعلام خواهد شد.

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
گلناز
گلناز

بچه ها سلام

یه چیز جالب میخوام براتون بگم.
تقریبا تمام قبولیهای دانشگاه آزادبویژه تهران شمال که خودم هستم از دانشگاههی سراسری هستن و صد البته این بخاظر ظرفیت پایین قبولی امسال بوده که تعداد قبولی ها اکثرا حداکثر ۵ تا بوده و در خیلی تز رشته ها حتی کمتر از ۵ تا و در یک ره که من دیدم فقط یک نفر بود و طبیعتا چون سطح نمرات دولتیها بیشتر و رزومه و نمره مصاحبه شون بالاتر بوده امتیاز بیشتری آوردن و لذا نوبت قبولی به بچه های آزاد نرسیده.

شهرسازی
شهرسازی

سلام. ی سوال پردیس کرج البرز هم بدون کنکور دانشجوی دکتری شهرسازی میگیره؟؟؟
و سوال دومم اینکه پردیس ارس تهران چی دانشجوی دکتری شهرسازی بدون کنکور دانشجو میپذیرد؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم اگه جواب بدید

پژوهش محور
پژوهش محور

بابا ول کنید این دعواها رو
کلاس های پردیس کیش داناه تهران چه روزهایی از هفته تشکیل میشه؟

جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران
جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران

کلاسها طبق قانون و مقررات دانشگاه تهران تمام وقت می باشد و در هر کدام از روزهای هفته ممکنه برگزار بشه-ولی همکاری لازم را در اکثر رشته ها دارند

حقوق تهران مركز
حقوق تهران مركز

اینکه براى دکترى دانشگاه آزاد بهتر هست یا پردیس هاى بین الملل خودگردان سوالى است که همیشه وجود داشته و کسى نمى تواند جواب قاطع بدهد ، اما یک چیزى رو به ضرس قاطع مى توان گفت :
دانشجوهاى دکترى دانشگاه آزادهاى تهران مرکز و تهران شمال و تهران جنوب و علوم تحقیقات تهران ، به لحاظ علمى خیلى قوى تر از دانشجوهاى دکترى پردیس بین الملل هستند. هر چند که اساتید پردیس ها قوى هستند

جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران
جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران

شما به رنگ سفید می گوییید سیاه؟

حقوق تهران مركز
حقوق تهران مركز

دوستان قبول کنید که کسى که نتونه در هیچ یک از دوره روزانه و نوبت دوم و دانشگاههاى آزاد درجه یک و درجه دو و غیرانتفاعى درجه یک و پیام نور درجه یک قبول بشه ، در نهایت میاد بین الملل کیش درس میخونه . یعنى بین الملل کیش فقط از دانشگاههاى درجه سه آزاد و غیرانتفاعى درجه دو ، بهتر است.
یعنى یک پله قبل از اینکه مجبور بشى برى هندوستان و ترکیه درس بخونى

جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران
جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران

دوست عزیز:یعنی طوری که شما میفرمایید اعتبار دانشگاه آزاد شهرستان و پیام نور و غیرانتفاعی از دانشگاه تهران بالاتره!!!!!!!!!!!!!!!!پردیس کیش که دانشگاه مستقل نیست یک شاخه یا دانشکده از دانشگاه تهرانه ولی در کیش…به سایت دانشگاه تهران و پردیس کیش مراجعه کن و رزومه مدیران و ریاست محترم پردیس و معاونین را مطالعه کن.خودت پی به حرفهای اشتباهتون می برید./یا به وضعیت قبول شدگان نهایی در سایتها و …مراجعه کن و پی خواهید برد..به نحوه پذیرش و گزینش و ظرفیتها نگاه کن-به قدمت دانشگاه تهران نگاه کن…به اولویتهای انتخابی داوطلبین نگاه کن….و به تکمیل ظرفیت آینده نگاه کن….بعد قضاوت کن.

حقوق تهران مركز
حقوق تهران مركز

میان ماه من تا ماه گردون
تفاوت از زمین تا آسمان است

طاهر
طاهر

سلام
دانشگاه آزاد فقط واحد علوم تحقیقاتش دارای کیفیت آموزشیه و متاسفانه بقیه واحدهاش اعتبار لازم را ندارد ارجاع میدم دوستان رو به نشست خبری امروز رئیس دانشگاه آزاد
دانشگاه شریف و تهران بهترین پردیساشون تو کیشه و وجهه بین المللی هم داره
فکر میکنم دانشجوی خارجی هم دارن
از حق نگذریم پردیس دانشگاه تهران از علوم تحقیقات دانشگاه آزاد خیلی معتبرتره

کیوان
کیوان

اگردر پذیرش پارتی بازی نباشه با هزینه های جانبی و خطرات و گرفتاریهای پرواز به کیش و … ۱۵۰ میلیون تومان باید بذارین کنار. من فکر میکنم مقرون به صرفه است که چند ماه زحمت مطالعه اساسی به خود بدهید و سراسری یا آزاد شهر خودتان قبول شوید

مهرام
مهرام

من بیشتر لوگوی دانشگاه برام مهمه محل مهم نیست
چون دانشگاه برتر استانداردش دور و نزدیک نداره
همانطور که دانشگاه با اعتبار کم استاندارد پائینش دور و نزدیک نداره

كريم
كريم

ولى آخر سر همه به شما میگن که بین الملل کیش درس خوندین
کسى به شما نمیگه دانشگاه تهران درس خوندین

جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران
جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران

مدرک پردیس کیش دانشگاه تهران تازه بین المللی هم هست و در سطح جهان شهرت دارد و دانشگاه تهران را با پردیس بین المللی کیش می شناسند.در هفته یک دوره مشترک بین دانشجویان دکتری پردیس کیش و دانشگاههای سطح بالای خارجی در کشورهای امریکایی-اروپایی و استرالیا-جنوب شرقی آسیا برگزار می گردد..دانشگاه آزاد و سایر دانشگاههای دولتی کدام این کار را انجام می دهند!!!!!!!!!!!!!

دکترا
دکترا

ولا من پردیس میخونم، با بچه‌های روزانه هیچ فرقی نداره و تنها فرق اش شهریه است

كريم
كريم

شهریه – نوع مدرک – مکان تحصیل – نوع دوره تحصیلى
این ۴ مورد فرق مى کنند

جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران
جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران

به سایت پردیس بین المللی کیش مراجعه کن.نوشته اعطای مدرک رسمی دانشگاه تهران!!!!!!!!!!!!!!

جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران
جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران

از بین همه پردیسهای دولتی فقط پردیس کیش دانشگاه تهران و دانشگاه شریف در جزیره کیش،بین المللی هستند،مابقی خودگردانند.

سعید
سعید

پردیس دولتی یا دانشگاه آزاد… تو این وضع اقتصادی فردی که تصمیم میگیره این هزینه رو انجام بده واقعا ریسکه

با خدا
با خدا

آیا کلاس های پردیس کیش در تهران برگزار می شود؟

با خدا
با خدا

آیا کلاس های پردیس خودگردان در تهران برگزار می شود؟

حکمت
حکمت

اگر منظور همین پردیس بین المللی است خیر در کیش فقط!

جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران
جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران

لطفا به سایت پردیس کیش دانشگاه تهران مراجعه کنید و به سایت واحد علوم و تحقیقات هم مراجعه کنید..خودتان نتیجه گیری کنید بر اساس این آیتم ها۱-سوابق علمی و اجرایی رئیس پردیس کیش دانشگاه تهران در مقایسه با رئیس دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات۲-میزان اعطای بورس خارجی به دانشجویان ۳-سطح زبان خارجی دانشجویان پردیس در مقایسه با دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات ۴-فرصتهای مطالعاتی پردیس ۵-ضوابط آموزشی و پژوهشی دانشگاه تهران در مقایسه با دانشگاه آزاد واحد علوم وتحقیقات ۶-سوابق اجرایی و علمی معاونین پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران در مقایسه با دانشگاه آزاد واحد علوم و… ادامه نظر»

کامران
کامران

دوست عزیز نیازی به این توضیحات نیست قطعا پردیس کیش دانشگاه تهران عینا از آیین نامه آموزشی دانشگاه تهران در همه مقاطع پیروی می کند (اصولا کیفیت آموزش در همه پردیس ها هیچ تفاوتی با دانشگاه مادر ندارد چون پردیس هم بخشی از خود دانشگاه است و نه دانشگاهی زیر پوشش یا مستقل) و بنابراین استانداردهای آموزشی مناسبی دارد ولی به دلیل هزینه های بالای رفت و آمد و اقامت در کیش(علاوه بر شهریه) اولویت اکثر داوطلبان نیست و البته این موضوع به مفهوم کیفیت پایین آموزشی نیست، از این صحبت ها که بگذریم اینطور مقایسه کردن دانشگاه ها باهم… ادامه نظر»

سعید
سعید

احسنت

جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران
جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران

فقط دانشگاه تهران به عنوان اولین داننشگاه ایران امسال در بین دانشگاههای برتر جهان است

حکمت
حکمت

دوست عزیز من علوم تحقیقات نیستم ودانشجو هم نیستم ولی جهت اطلاع بگم دانشگاه آزاد افتاد دیکه دست اساتید دولتی و رویه به زودی هم تراز دولتی میشه!با مدیریت دکتر رهبر هیات علمی دانشگاه تهران و رییس سابق دانشگاه تهران.معاون آموزشی ایشون دکتر رهایی هیات علمی دانشگاه امیر کبیر وریاست سابق دانشگاه امیر کبیر و دکتری عمران و بقیه همینطور و بزودی تغییر آیین نامه آموزشی دکتری که اطلاع رسانی هم شده و آینده نگری به گونه ایست این دانشگاه تغییرات بزرگی روبرو بشه!

جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران
جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران

سلام خدمت همه دوستان-عرض کنم اولا درج عنوان پردیس در مدرک تنها به عنوان محل تحصیل است و ارتباطی به اعتبار مدرک ندارد.دوماً:پردیس بین المللی دانشگاه تهران و دانشگاه شریف با بقیه پردیسهای خودگردان متفاوته،هیچ فرقی با روزانه رایگان و شبانه دانشگاههای تهران و شریف ندارد.اعتبار مدرک در سطح بین المللی است-قابل مقایسه با روزانه شهرستانها یا دوره روزانه دانشگاههای سطح۳ و ۴ نیست-چه برسه به دانشگاه آزاد علوم تحقیقات و نجف آباد و اراک و تهران مرکز و ..

قابل توجه جناب جغرافيا و برنامه ريزى شهرى
قابل توجه جناب جغرافيا و برنامه ريزى شهرى

حالا دیدید دوست عزیر که این پردیس بین الملل کیش شما حتى بدون کنکور سراسرى جذب دانشجوى دکترى مى کند! یادتان هست مى گفتید که حتى از علوم تحقیقات و تهران مرکز هم بهتر است! و باید در کنکور قبول شد و رقابت تناگتنگ است ! الان هر کى پول داشته باشه میتونه در این دانشگاه اسم بنویسه و بشه دانشجوى دکترى ! دیدى حالا برادر من ……..

محمد
محمد

دوست عزیز خبر ندارید چرا اظهار نظر می فرمایید.
اطمینان داشته باشید دانشگاه های مثل تهران با آزاد خیلی تفاوت دارند اینطور نیست که هر کسی پذیرش شود مثلا پارسال همین پردیس کیش می خواست در بیشتر رشته ها ۵ نفر رو مستقلا با آزمون داخلی پذیرش کند اما در خیلی از رشته ها ۲ یا ۳ نفر پذیرش شدند دلیل آن هم نداشتن صلاحیت علمی بود
فرق عمده دانشگاه های دولتی با آزاد اینه که در دولتی ها بایستی هر کس می خواهد دکتری قبول شود بایستی حداقل، حداقلهای علمی را داشته باشد.

آزاد
آزاد

آقا محمد رشته شما جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران هستش؟

محمد
محمد

مقایسه مدرک دانشگاه تهران حتی دوافتاده ترین جاهای آن مثل کیش با علوم تحقیقات تهران دانشگاه آزاد مثل مقایسه زمین تا آسمان است دوست گرامی دانشگاه تهران بهترین دانشگاه ایرانه با قدمت ۹۰ ساله و دارای بهترین اساتید کشور است و داری بهترین و معتبر و شناخته شده ترین مدرک کشور.

مکانیک
مکانیک

آزاد معتبرتر از پردیس هست. یکی از دلایل اصلی این هست که پردیس ها را هیئت علمی نمیکنن. تعصبی برخورد نکنیم. علوم و تحقیقات را با پردیس مقایسه میکنن؟

کامران
کامران

اگر بخواهیم دقیق صحبت کنیم باید بگوییم که پردیس کجا را با آزاد کجا مقایسه می کنیم، پردیس دانشگاه های دولتی تهران که در تهران و کرج واقع هستند تراز بسیار بالاتری حتی نسبت به علوم و تحقیقات دارند، به طور مثال در دکتری هنر کف تراز دعوت به مصاحبه پردیس دانشگاه هنر تهران ۴۱۲۰ بود در حالی که کف تراز علوم و تحقیقات ۳۱۵۰ و پردیس کیش ۲۴۰۰ که این نشان می دهد رتبه های بالاتری به پردیس دانشگاه هنر تهران می روند گرچه آزاد علوم و تحقیقات و آزاد تهران مرکز هم کیفیت بالایی دارند برخی پردیس ها… ادامه نظر»

محمد
محمد

علوم تحقیقات تهران را در هیچ دانشگاه غیرانتفاعی و پیامنور شهرستانها هم هیات علمی نمی کنند. اما پردیس و شبانه دولتی شهرهای دورافتاده هیات علمی می شوند.

حکمت
حکمت

اگر امکان داره معرفی کنید یک دکتری ژنتیک بیکار تربیت مدرس جویای کار هستند!

مهرام
مهرام

با سلام
پذیرش دانشجو از طریق مصاحبه تخصصی و بررسی سوابق علمی و پژوهشی مانند جذب دکتری بدون آزمون است یعنی افرادی در این نوع پذیرش جذب می شوند که در رشته مورد تقاضا سرآمد باشند دانشگاه تهران بهترین نوع پذیرش را همین روش می داند چون کنکور دکتری و نحوه پذیرش دکتری از طریق سازمان سنجش را قبول ندارد .
و برای جذب دانشجوی دکتری با سواد اختیار صد در صد می خواد

جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران
جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران

بدون کنکور کجاست عزیز من.بر اساس شیوه نامه دانشگاه تهران برای تکمیل ظرفیت احتمالی در بعضی رشته ها پذیرش داره-تو شیوه نامه شرایط اعلام می شود.افراد رتبه خوب و تراز بالادر کنکور سراسری را دعوت می کنند برای مصاحبه و حدنصاب مصاحبه و سوابق هم بالای ۴۰ از ۱۰۰ است.چه ربطی به دانشگاه آزاد داره!!!!!!!!!!!!!!

نسیم
نسیم

سلام.ممکنه لطف کنین نظرتونو بگین
اخرین تراز مصاحبه پردیس کیش براری رشته من ۱۶۵۰ بود.تراز من ۲۱۱۰ بود.روز مصاحبه من اولین نفر بودم و بسیار با من خوب رفتار شد با اینکه مقاله نداشتم ولی چون دکترا در رشته مرتبط داشتم نظرشون مثبت بود ولی اصلا ازم سوال تخصصی نپرسیدن.بنظرتون با این اوصاف من شانسی برای قبولی کیش دارم؟

جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران
جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران

بدینوسیله به استحضار کلیه علاقمندان حائز شرایط ادامه تحصیل در مقاطع “کارشناسی ارشد” و “دکتری تخصصی” می رساند دانشگاه تهران برای تکمیل ظرفیت تعدادی از رشته های دوره های تحصیلات تکمیلی در پردیس بین المللی کیش از طریق شیوه نامه دانشجو می پذیرد. لیست رشته های پذیرنده دانشجو، نحوه ثبت نام و دستورالعمل پذیرش، از طریق سایت دانشگاه تهران متعاقبا اعلام خواهد شد. وقتی نوشته شده حائز شرایط یعنی اینکه افراد قوی و نخبه دعوت به مصاحبه می شوند.بر اساس قانون سنجش و پذیرش همه دانشگاهها ابتدا باید بر اساس کنکور سراسری جهت پذیرش دانشجو اقدام کنند..پردیس بین المللی کیش… ادامه نظر»

جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران
جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران

عنوان پردیس مهم نیست.پردیس یعنی یک شعبه یا زیر شاخه دانشگاه-حالا ممکنه پردیس بین المللی باشه-پردیس با یک اسم دیگه مثل پردیس فارابی-پردیس علوم-پردیس هنر-پردیس-دانشکده های فنی ..و یا پردیس خودگردان دانشگاه-پردیس فرهنگیان و ….

خودگردان
خودگردان

اوکی، پس مینویسه پردیس خودگردان

جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران
جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران

مثلا برای پردیس علوم.بالای مدرک عنوان دانشگاه تهران و پایین تر نوشته میشه پردیس علوم-

!
!

تداوم پذیرش دانشجو در پردیس ها بستگی به طرح و نظر وزیر علوم آتی دارد. چگونه می توان در این شرایط نامعلوم برای پذیرش اقدام کرد؟ شهریه اش هم که بالاترین میزان است، چه تضمینی در منحل نشدن آن وجود دارد؟ در کل پردیس ها در جامعه علمی اعتبار لازم را دارا نیستند، جامعه هم روی خوشی به پردیس ها نشان نمی دهد. دانشجو هم هزینه هنگفتی می پردازد، هم با مشکلات و کمبودهای متعددی در دانشگاه روبرو می شود که خود باید آنها را حل و فصل کند، چون پردیس است، و دست آخر مدرکی با حداقل ارزش علمی… ادامه نظر»

داوطلب عمران - سازه
داوطلب عمران - سازه

با سلام خدمت دوستان عزیز.

اگه کسی اطلاع داره لطفاً پاسخ بده که عین عبارتی که در مدرک پردیس درج میشه چه عبارتیه؟ با تشکر از سایت phdtest.

جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران
جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران

عنوان پردیس به عنوان دانشکده ذکر می گردد.مثلا پردیس د انشکده های فنی تهران-پردیس ابوریحان-پردیس فارابی-پردیس علوم-پردیس بین المللی کیش.دوره های روزانه رایگان هم در پردیسهای علوم-فارابی و ..هستند.اما پردیس کیش و البرز دانشگاه تهران فقط روزانه شهریه پرداز هستند.

م
م

جغرافیاجان فقط بفرمایید که در مدرک دانشگاه تهران کیش کلمه پردیس قید میشه یا نه؟

جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران
جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران

من متوجه منظورتان نمیشم-مدرک همه دانشکده ها و پردیسهای دانشگاه تهران شبیه هم است-فقط برای دوره روزانه بدون شهریه و رایگان یکه بند تعهد پس از فارغ التحصیلی آورده میشه-در مدرک عنوان دانشگاه تهران در بالا-بعدش سلسله مراتب سازمانی ،عنوان پردیس بین المللی کیش و در داخل متن نوشته میشه دانش آموخته دکتری دوره روزانه شهریه پرداز

حکمت
حکمت

سلام
مدرک شما نوشته میشه پردیس بین المللی کیش
این لینک بخشنامه یک پردیس پولی http://ic.um.ac.ir/images/admission/sale93/4%20x%206%20in.pdf

ليلا
ليلا

بله درج می شود و عواقبی هم داره مثلا با دکترای پردیس نمیشه هیات علمی شد و …
خود دانشگاه تهران رتبه ٣٠٠ رو داره حالا پردیس کمتر هم میشه با این پول می تونید برید کشورهایی مثل فرانسه که تحصیل رایگانه زندگی کنید و درس هم بخونید و مسلما رنکینگ دانشگاهتونم بالاتر خواهد بود

داوطلب عمران - سازه
داوطلب عمران - سازه

با تشکر از پاسخ شما دوست عزیز.

علی مدیر
علی مدیر

اسم پردیس تو مدرک درج میشه؟

جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران
جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران

عنوان دوره در پردیس کیش روزانه شهریه پرداز است نه پردیس خودگردان.

جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران
جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران

شیوه نامه جدید برای تکمیل ظرفیت احتمالی است و کسب رتبه ممتاز در کنکور سراسری برای دعوت به مصاحبه لازم است

كريم به جناب جغرافيا و برنامه ريزى شهرى
كريم به جناب جغرافيا و برنامه ريزى شهرى

داره میگه بدون کنکور ، باز شما مى فرمایید رتبه ممتاز!!!!! برادر ظاهراً ما هر چه به شما بگوییم و هر اتفاقى که بیفتد ظاهراً در نظر شما تأثیرى ندارد. چون شما خود دانشجوى این دانشگاه هستید ، ناخودآگاه روى این دانشگاه تعصب دارید و حقایق را نمى بینید !!! تا آنجا که از خود عنوان دوره ابداع مى فرمایید ” دوره روزانه شهریه پرداز ” !!!! یعنى به زور مى خواهید بگویید این دانشگاه روزانه است !!! حالا من اصلاً کارى به عنوان عجیب و غریبش هر چى که باشد ندارم ، مهم این است که شما خودتان راضى… ادامه نظر»

جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران
جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران

پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران در مقطع دکتری براساس شیوه نامه مصوب از طریق بررسی سوابق تحصیلی و قبولی در مصاحبه تخصصی ( مصاحبه تخصصی با توجه به سوابق تحصیلی ، علمی، پژوهشی ، افتخارات علمی و فوق برنامه و سوالات تخصصی از رشته مورد تقاضا)در رشته های ذیل اقدام به پذیرش دانشجو (بعد از کسب مجوز از مراجع ذیصلاح) می نماید.
شایان ذکر است در پایان دوره تحصیل به فارغ التحصیلان مدرک رسمی دانشگاه تهران اعطاء خواهد شد.

جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران
جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران

دوره تحصیل در پردیس بین المللی کیش روزانه شهریه پرداز است.

الهه
الهه

۱۰۰ تومن ناقابله:)

جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران
جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران

شهریه کل برای هر رشته علوم انسانی و رفتاری بین ۶۰تا ۶۵میلیون برای کل دوره است.و علوم غیر انسانی بین۷۵تا ۸۰میلیون کل دوره است.خوابگاه شبانه و خودگردان هم موجود است.

امید
امید

هزینه تحصیل دکتری تو پردیس چقدره حدوداً؟

پاسخ به امید
پاسخ به امید

دوست گرامی هزینه تحصیل در پردیس ها و نوبت دوم تقریبا در رنج ۶۵ الی ۸۰ و حتی بیشتر هست البته ظاهرا میشه هر ترم وام گرفت و مقدار وام مثل اینکه ترمی حدود ۲٫۵ هست که بعد از اتمام تحصیل قسطی میتوان برگرداند.البته خود سایت دانشگاه مربوطه برید یا تماس بگیرید اطلاعات دقیق تر هست.موفق باشید انشاالله

امید
امید

خیلی ممنون بابت توضیحاتتون

جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران
جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران

در پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران علاوه بر وام وزارت علوم-وام شهریه بانک مهر ایرانیان با کارمز ۴درصد تا سقف ۱۰میلیون تومان برای هر ترم قابل پرداخت است-وام وزارت علوم ۲سال پس از فارغ التحصیلی پرداخت می شود.ولی وام بانک مهر در طی تحصیل پرداخت می گردد.