مدرسان شریف  بسته مقاله نویسی  کتاب مصاحبه دکتری  هم آموز

ثبت‌نام بیش از ۳۲هزار نفر در تکمیل ظرفیت دکتری ۹۶

مشاور عالی سازمان سنجش اعلام کرد: تاکنون ۳۲هزار و ۴۴ داوطلب در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ورودی دوره دکتری ۹۶ انتخاب رشته کرده‎اند.

حسین توکلی در گفتگو با خبرگزاری مهر افزود: داوطلبانی که در آزمون ورودی‌ دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۱۳۹۶ ثبت نام و شرکت کرده اند و با توجه به کارنامه آزمون دارای نمره کل مثبت هستند، می توانند، براساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون (شماره یک) و دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲) انتخاب رشته کنند.

وی افزود: همچنین داوطلبان می توانند با توجه به اطلاعیه های سازمان سنجش در تاریخ های ۱۲ و ۱۷ و ۲۲ مهرماه ۹۶ و اعلام ظرفیت های جدید، ۱۵ کدرشته محل را انتخاب کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش اظهار داشت: تاکنون ۳۲ هزار و ۴۴ داوطلب آزمون ورودی دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۹۶ نسبت به انتخاب کد رشته های خود در مرحله تکمیل ظرفیت اقدام کرده اند. در این مرحله بیش از یک هزار و ۸۰۰ نفر پذیرفته می‌شوند.

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
راحیل
راحیل

با سلام آیا شخصی که در مرحله قبل مصاحبه پردیس خوارزمی رفته در تکمیل ظرفیت هم پردیس خوارزمی را انتخاب کرده باید دوباره دعوت به مصاحبه شود

مهسا
مهسا

سلام
بله در این مرحله مجدد دعوت به مصاحبه صورت میگیره و دعوت شدگان لازمه در مصاحبه تخصصی دانشگاه ها حضور پیدا کنن.

سلام
سلام

سلام
من تو تکمیل ظرفیت شرکت نکردم.برای ادمه تحصیل مشکلی برام پیش نمیاد که

مهسا
مهسا

سلام
متوجه منظورتون نشدم. یعنی الان دانشجو هستید؟ اگه اینطوره که مشکلی نیست. هر کس دوست داره میتونه تکمیل ظرفیت شرکت کنه، اجباری نیست.

پری فرزانه
پری فرزانه

سلام دوستان
من مرحله اول مصاحبه شدم ولی قبول نشدم
الان دوباره برای تکمیل ظرفیت همون رشته و دانشگاه رو انتخاب کردم
یعنی دوباره باید مصاحبه بشم یا اینکه همون نمره مصاحبه برای من لحاظ میشه؟؟؟؟؟

مهسا
مهسا

سلام
برای تکمیل ظرفیت دکتری سراسری مجددا مصاحبه برگزار میشه.

نیلوفر
نیلوفر

سلام دوستان
یه سوال داشتم اگه توی تکمیل ظرفیت قبول بشیم اگه احیانا نتونیم به مصاحبه برسیم(به خاطر عمل جراحی نمیدونم تا زمان مصاحبه آمادگی داشته باشم یا نه) از کنکور سال ۹۷ که محروم نمیشم؟
با تشکر

...
...

سلام. شما اول واسه مصاحبه مجاز میشید بعد میرید مصاحبه و در مرحله آخر قبول میشید یا نمیشید. مجاز شدن برای مصاحبه که پذیرش قطعی رو نمیاره! پس محرومیتی هم نداره.

نیلوفر
نیلوفر

ممنون

شهرام
شهرام

سلام آیا کسانی که قبلا به غیر از روزانه بقیه رو شامل نوبت دوم پیام نور وپردیس را مجاز به انتخاب رشته شدن ولی دعوت به مصاحبه نشده اند در تکمیل ظرفیت تا چند درصد می تونند شانس برای دعوت به مصاحبه داشته باشند رتبه اینجانب در رشته مدیریت دولتی ۱۱۳۶وترازم۲۷۳۹ هست؟