متقاضیان پذیرش در دوره‌ دکتری دانشگاه آزاد اسلامی در مرحله تکمیل ظرفیت تا ساعت ۲۴ امشب جمعه ۱۴ مهر ماه ۱۳۹۶ برای انتخاب‌رشته مهلت دارند.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی‌ارشد ۱۳۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت ۱۰ روز سه‌شنبه ۱۱ مهر آغاز شده و ساعت ۲۴ امروز جمعه ۱۴ مهر پایان می‌یابد.

همه داوطلبانی که در آزمون دکتری تخصصی ۱۳۹۶ شرکت کرده‌اند، دعوت به مصاحبه شده‌اند و در جلسه مصاحبه حاضر بوده‌اند، می‌توانند واحدهای دانشگاهی مجری رشته گرایشی را که در مصاحبه آن شرکت کرده‌اند، در استان محل انجام فرآیند مصاحبه انتخاب کنند. داوطلبان می‌توانند از راهنمای موجود در سامانه برای اطلاع از رشته‌‌محل‌هایی که مجاز به انتخاب آنها می‌باشند، استفاده کنند. داوطلبان در این مرحله از تکمیل ظرفیت مجاز به انتخاب حداکثر ۲۰ رشته‌محل از میان ۱۳۷۸ رشته‌‌محل ارائه شده خواهند بود.

امکان ویرایش رشته‌محل‌های انتخابی تا پایان مدت زمان ثبت‌نام برای داوطلبان فراهم است.

اسامی پذیرفته‌شدگان هفته سوم مهر اعلام خواهد شد. پذیرفته‌شدگان می‌توانند بعد از اعلام نتایج مطابق زمان‌بندی اعلام شده برای ثبت‌نام به واحد دانشگاهی محل پذیرش مراجعه کنند.

 

اینستاگرام آزمون دکتری