مدرسان شریف  بسته مقاله نویسی  کتاب مصاحبه دکتری  هم آموز

اعلام نتایج آزمون دکتری ۱۳۹۶ پژوهشگاه شاخص‎پژوه

فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان پژوهشگاه منحل‎شده شاخص‎پژوه در مقطع دکتری سال ۱۳۹۶ اعلام شد.

به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اعلام سازمان سنجش، پیرو اطلاعیه مورخ ۹۶/۰۵/۲۹ سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع دانشجویان پژوهشگاه (منحل شده) شاخص پژوه که در آزمون اختصاصی روز جمعه مورخ ۹۶/۰۶/۲۴ شرکت نمودند می‌رساند فهرست اسامی آن دسته از متقاضیانی که با توجه به اعلام نظر معاونت آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و نتیجه علمی آزمون مذکور در ردیف واجدین شرایط علمی برای جایابی در موسسات آموزش عالی قرار گرفته‌اند به شرح ذیل اعلام می‌گردد. لذا واجدین شرایط لازم است از روز سه‌شنبه مورخ ۹۶/۰۸/۰۲ با مراجعه به سایت این سازمان برای انتخاب کدرشته محل به منظور تعیین دانشگاه محل جایابی نسبت به انجام انتخاب رشته از رشته‌های مندرج در اطلاعیه‌ای که در همان روز (سه‌شنبه ۹۶/۰۸/۰۲) منتشر می‌گردد، اقدام نمایند.

لازم به تاکید است پس از انجام مرحله انتخاب رشته و اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان، مسؤلیت اثبات و ارائه مستندات قانونی لازم جهت ثبت‌نام و ادامه تحصیل بر عهده متقاضیان خواهد بود.

دریافت اسامی پذیرفته شدگان دکتری ۹۶ پژوهشگاه منحل‎شده شاخص‎پژوه 

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
دکترا
دکترا

حدود ۲۸۰ دانشجوی دکترا که فقط ۹ نفر ارشد هستند بقیه ۲۷۱ نفر دکترا هستند معلوم نیست روزانه یا شبانه ….

ایثارگر
ایثارگر

درود به دکتر نیاسر

کورش
کورش

اگه منحل شده پس چطور دانشجو می‌گیره؟
اگه قرار بود دانشجو بگیره پس چرا منحل شده؟

مهسا
مهسا

سلام
اینها در حقیقت دانشجوهای همون پژوهشگاه هستن که با توجه به روند نادرست پژوهشگاه در پذیرششون، مجددا ازمون دادن و پذیرفته شدگان قرار هست جایابی بشن و در دانشگاه های دیگه پذیرش بشن.

کورش
کورش

آها
ممنون، آلان متوجه شدم