مدرسان شریف  بسته مقاله نویسی  کتاب مصاحبه دکتری  هم آموز

انتشار نتایج دکتری ۹۶ پردیس کیش دانشگاه تهران

فهرست اسامی پذیرفته‎شدگان مقطع دکتری تخصصی پردیس کیش دانشگاه تهران از طریق آزمون اختصاصی در سال تحصیلی ۹۶-۹۷ منتشر شد.

به گزارش پی اچ دی تست، اطلاعیه منتشر شده از سوی پردیس کیش دانشگاه تهران به شرح ذیل می باشد:

ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان دکتری تخصصی پردیس کیش دانشگاه تهران، امید است در سایه لطف خداوند بلند مرتبه بیش از پیش موفق باشید.
فرآیند ثبت نام در پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران به دو صورت الکترونیکی وحضوری می باشد که انجام هر دو نوع ثبت نام الزامی است.

خواهشمند است قبل از مراجعه حضوری کلیه مطالب زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

فهرست اسامی پذیرفته شدگان دکتری تخصصی (ph.D) آزمون اختصاصی سال ۱۳۹۶

 

پذیرفته شده محترم پردیس بین المللی کیش: لازم است فرم صلاحیت عمومی (گزینش) را در سایت سازمان سنجش آموزش کشور تکمیل و هزینه ثبت نام را پرداخت نمایید. در صورت عدم ثبت نام عواقب آن بر عهده پذیرفته می باشد.

الف- تاریخ ثبت‌نام از پذیرفته شدگان: 

ثبت نام الکترونیکی(پیش از مراجعه حضوری)؛ ثبت نام غیر حضوری (الکترونیکی) از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ لغایت چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ می باشد. ثبت نام الکترونیکی از سایت دانشگاه تهران http://ut.ac.ir و از طریق سامانه جامع آموزش (به آدرسhttp://reg.ut.ac.ir) الزامی است. راهنمای ثبت نام الکترونیکی در این سامانه بارگذاری شده است.
لازم است پذیرفته شدگان نهایی مدارک مورد نیاز را از قبل اسکن کرده تا هنگام ثبت نام الکترونیکی، در سامانه جامع آموزش بارگذاری نمایند.
نکته: 
۱-پرداخت شهریه به صورت علی الحساب برای نیمسال اول ۱۲٫۵درصد مبلغ کل شهریه، برای رشته های علوم انسانی و علوم اجتماعی مبلغ ۸۹۰۲۵۰۰۰ ریال و برای سایر رشته ها ۱۰۸۸۰۹۲۵۰ ریال وصرفاً الکترونیکی انجام می گیرد. پرداخت شهریه برای کلیه پذیرفته شدگان الزامی است.
۲-شهریه پرداختی به هیچ عنوان مسترد نمی‌شود.
۳-پس از ارسال مدارک الکترونیکی تماس با کارشناس مربوطه در پردیس بین المللی کیش برای تایید اطلاعات و مدارک ارسالی.
ثبت نام حضوری:
زمان ثبت نام حضوری: روز چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ می باشد.
ثبت نام پذیرفته شدگان در محل پردیس کیش صورت می پذیرد. بدیهی است عدم مراجعه پذیرفته‌شدگان در تاریخ‌ یا تاریخ‌های تعیین شده برای ثبت‌نام، به منزله انصراف از ادامه تحصیل تلقی خواهد شد.
آدرس پردیس بین المللی  کیش: جزیره کیش – بلوار میر مهنا – ابتدای نیایش – پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران    تلفن:۴۴۴۳۰۰۵۵-۰۷۶ و ۴۴۴۳۵۲۰۰-۰۷۶

ب ‍- مدارک‌ لازم‌ برای‌ ثبت‌نام‌ پذیرفته شدگان دکتری تخصصی:

۱- اصل‌ و یک برگ‌ تصویر مدرک‌ کارشناسی‌ ارشد و کارشناسی مورد تایید وزارت‌ علوم‌، تحقیقات‌ و فناوری‌، وزارت‌ بهداشت‌، درمان‌ و آموزش‌ پزشکی‌ یا شورای ‌عالی‌ انقلاب‌ فرهنگی‌ که‌ در آن‌ معدل‌ دوره‌ قید شده‌ باشد‌.
تبصره‌۱- پذیرفته‌شدگانی‌ که‌ به‌ دلایلی‌ قادر به‌ ارائه‌ اصل‌ مدرک‌ کارشناسی ارشد یا کارشناسی  نمی‌باشند، لازم‌ است‌ اصل‌ گواهی‌ تایید شده‌ توسط دانشگاه‌ یا موسسه‌ آموزش‌ عالی‌ محل ‌اخذ مدرک که نشان دهنده فراغت از تحصیل تا قبل از ۱۳۹۶/۰۶/۳۱، تعداد واحدهای گذرانده شده و معدل باشد، را ارائه‌ نمایند.
تبصره ۲- پذیرفته‌شدگانی‌ که‌ دارای مدرک تحصیلی معادل می‌باشند لازم است واجد شرایط مفاد «آیین‌نامه شرکت دارندگان مدارک معادل و غیررسمی در آزمون‌های مقاطع بالاتر» مصوب جلسه ۸۴۵ مورخ ۹۲/۰۴/۱۵ شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات‌ و فناوری‌ (که طی بخشنامه شماره ۷۷۶۳۳/۲ مورخ ۹۲/۰۵/۲۸ توسط معاونت آموزشی وزارت متبوع به کلیه دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی ابلاغ شده است) باشند.
۲-اصل کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دائم و یک نسخه کپی از آن یا مدرکی‌ که‌ وضعیت‌ نظام‌ وظیفه‌ را با توجه‌ به‌ بند «مقررات‌ وظیفه‌ عمومی»‌ (مختص برادران‌).
۳-ریز نمرات دوره کارشناسی ارشد و کارشناسی
۴- فرم تعهد نامه محضری
۵-سفته (یک فقره سفته پانصد میلیون ریالی که روی سفته توسط دانشجو و پشت سفته دو مرتبه به امضای ضامن رسیده باشد)
۶-مدارک زبان(در صورت داشتن مدرک قابل ارایه)
 پذیرفته شدگان نهایی در مقطع دکتری در صورت نداشتن گواهی زبان عمومی الزامی است حداکثر تا قبل از امتحان جامع، حد نصاب قبولی نمره زبان عمومی را بر اساس مقررات دانشگاه تهران احراز نمایند.
۷-برای آن دسته از معرفی شدگانی که از امتیاز مربی در این آزمون استفاده نموده‌اند اصل گواهی مبنی بر اینکه عضو هیات علمی رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی وزارت علوم، تحقیقات و فن‌آوری بوده که به تأیید بالاترین مقام مسئول نیز رسیده باشد.
۸- گواهی معتبر، برای آن دسته از معرفی شدگانی که از امتیاز رزمندگان و ایثارگری در این آزمون استفاده نموده‌اند.
 معرفی‌نامه‌های مذکور(بند ۹ و ۱۰) لازم است تا قبل‌ از انتخاب‌ واحد سال‌ تحصیلی‌۹۷-۱۳۹۶ توسط پذیرفته‌شدگان‌ از محل مربوط اخذ و به‌ پردیس بین المللی کیش تحویل‌‌ گردد؛ ‌در غیر این‌ صورت،‌ از ثبت‌نام آنان برای نیمسال‌ دوم‌ سال‌ تحصیلی‌ جاری‌ ممانعت‌ به‌ عمل‌ خواهد آمد و قبولی‌ آنان باطل خواهد شد.
۹-پرداخت شهریه به  بصورت علی الحساب برای نیمسال اول ۱۲٫۵درصد مبلغ کل شهریه  وصرفاً الکترونیکی انجام می گیرد. (پرداختی فقط از طریق سامانه جامع آموزش)

ج- مراحل ثبت نام حضوری:

مرحله اول: دریافت پوشه، فرم های ثبت نام و تکمیل آنها
مرحله دوم: مراجعه به مرکز زبان جهت مشخص شدن وضعیت زبان عمومی (در صورت داشتن مدرک زبان ارایه اصل آن در روز ثبت نام حضوری الزامی می باشد؛ در صورت نداشتن گواهی زبان عمومی الزامی است حداکثر تا قبل از امتحان جامع، حد نصاب قبولی نمره زبان عمومی را بر اساس مقررات دانشگاه تهران احراز نمایند)
مرحله سوم: مراجعه به امور دانشجویی (در صورت نیاز به خوابگاه)
مرحله چهارم: مراجعه به حسابداری جهت تحویل سفته و فرم تعهد نامه محضری و دریافت مهر حسابداری.
مرحله پنجم: مراجعه به کارشناس بایگانی به همرا ه تصویر مدرک کارشناسی ارشد برای درخواست تاییدیه تحصیلی از محل تحصیل دانشگاه قبلی
مرحله ششم: مراجعه به واحد آموزش (کارشناس رشته مربوطه) جهت تحویل مدارک

د- تذکرات‌ مهم:

– حضور شخص پذیرفته شده جهت ثبت‌نام الزامی است و ثبت‌نام منحصراً در تاریخهای اعلام شده و با ارائه مدارک کامل مندرج در این اطلاعیه صورت می‌پذیرد. بدیهی است عدم مراجعه بموقع برای ثبت نام به منزله انصراف از ادامه تحصیل تلقی خواهد شد.
* از پذیرفته‌شدگانی‌که‌ حداکثر تا تاریخ‌ ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ فارغ‌التحصیل‌ نشده باشند، ثبت‌نام‌ به‌ عمل‌ نخواهد آمد قبولی آنان کان‌‌لم‌یکن تلقی‌ خواهد شد.
– معدل‌ مدرک کارشناسی (لیسانس)‌ و کارشناسی‌ارشد (فوق‌لیسانس) پذیرفته‌ باید با معدل‌هایی‌ که‌ قبلاً در زمان ثبت‌نام، شرکت در آزمون و یا نهایتاً در مرحله مصاحبه اعلام‌ نموده‌، یکسان‌ باشد. بدیهی است در غیر این صورت از ثبت‌نام آن دسته از داوطلبانی که دارای مغایرت معدل باشند (معدل مندرج در مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی‌ارشد آنان کمتر از معدل اعلام شده به این سازمان باشد) خودداری خواهد شد.
– در هرمرحله از ثبت نام و هنگام تحصیل  ،چنانچه  مشخص گردد که داوطلبی، حقایق را کتمان نموده یا واجد یکی از شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه سازمان سنجش آموزش کشور نبوده، قبولی وی کم لم یکن تلقی شده و طبق مقررات  با وی رفتار خواهد شد.
* حکم مرخصی سالانه یا موافقت کتبی بدون قید وشرط سازمان متبوع برای کارکنان دولت
* محل تشکیل کلاسها  جزیره کیش می باشد و حضور در کلاس ها الزامی است.
* تحصیل در دوره دکتری بصورت تمام وقت است.
– نظر به اینکه پذیرش دانشجویان در این پردیس مطابق ضوابط نوبت روزانه (شهریه پرداز) محسوب می شود، علی‌رغم برگزاری کلاس‌ها در ترم جاری در روزهای پایانی هفته، پردیس بین المللی کیش الزامی در زمانبندی کلاس‌ها در آخر هفته نخواهد داشت.
– از آنجا که تغییر گرایش و نقل انتقال پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی میسر نمی باشد، لذا در این خصوص درخواست های داوطلبان قابل بررسی نخواهد بود.
* دانشجویان گرامی می توانند فرم تعهد نامه را دریافت نمایند. سپس همراه با یک فقره سفته پانصد میلیون ریالی،جهت محضری نمودن فرم “تعهدنامه”به یکی از دفاتر اسناد رسمی (همراه با یک نفر ضامن )مراجعه نمایند.
* تحویل سفته و فرم تعهد نامه محضری شده در روز ثبت نام حضوری الزامی می باشد. الزامی است امضاء دانشجو و ضامن درفرم مربوطه (تعهد نامه) در یکی از دفاتر اسناد رسمی گواهی شود.
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
محمد
محمد

سلام ضمن آرزوی موفقیت به پذیرفته شدگان محترم در پاسخ به سوال دوستان
پردیس دانشگاه تهران حسب مدارک مستدل ومستند وبا مصاحبه کامل از سوی اساتید متخصص در هر رشتهبر اساس امتیاز مکسوبی دانشجو پذیرفتند وصرفا فارغ التحصیل دانشگاه تهران قبول نشده اند
لذا اشخاصی که علاقه به تحصیل در این دانشگاه با ارزش و اول کشور رادارند برای شرکت در آزمون بعدی مدارک خواسته شده در اطلاعیه را تا زمان مقرر آماده نمایند.

داوطلب
داوطلب

سلام ،منظور از آماده کردن مدارک تا اطلاعیه آزمون بعدی چه زمان است؟همین امسال است؟
ممنون

طاهر
طاهر

به شیرین
ضمن تبریک به شما ، مهم ثبت نامه الکترونیکیه حضوری رو یکماه بعد هم میتونید انجام بدید

شیرین
شیرین

مرسی طاهر

شیرین
شیرین

۴ ابان

جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران
جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران

سلام به همه قبول شدگان-با آرزوی موفقیت-و عرض خیر مقدم-

شیرین
شیرین

سلام من چون کلاسها ۴ آبان شروع میشد برای ثبت نام حضوری نرفتم ولی ثبت نام الکترونیکی کردم و مبلغ را هم واریز کردم وبرای ثبت نام حضوری گفتم ۴ الان برم به نظرتان مشکلی داره ؟

دهقانی میبدی
دهقانی میبدی

سلام من میخوام کلاس آموزشی دکتری برم به نظرتون کدوم موسسه آموزشی برم بهتره؟

بهار
بهار

سلام. بچه ها ثبت نام فردا واحد کیش انجام میشه؟ کسی میدونه اصلاحیه اطلاعیه که دانشگاه تهران زده جریانش چیه؟ گفته تاریخ ثبت نام متعاقبا اعلام میشه.

katayoon
katayoon

سلام میخواستم بدونم این تکمیل ظرفیت پردیس بوده یعنى دیگه پذیرش دانشجو جدید نداره

djamin
djamin

دیگه میره واس سال اینده

مینا
مینا

به معماری
بله پیدا کردم.ممنون

djamin
djamin

جای تاسف که یک نفر در دو رشته قبول اعلام کردن و حق یک نفر گرفتن

Memari
Memari

بله دقیقا معماری ۳ نفر گرفته که یک نفرشون با یک کد ملی پژوهش هنر هم قبول شد یعنی تو ۲ رشته قبول شده ،حق یک نفرا ضایع کردن،درستش نیست

جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران
جغرافیا و برنامه ریزی شهری-دانشگاه تهران

شماره داوطلی متفاوته- دو نفر هستند-

djamin
djamin

شماره ملی فقط متعلق به یک نفر هست و خواهد بود و برای کسی دیگر صادر نمیشه مث شماره شناسنامه های قدیم نیستش دوست عزیز

مینا
مینا

به معماری
شما از روی همین فایل پذیرفته شدگان متوجه این مطلب شدید؟من که شماره پرونده مشترکی بین دو رشته پیدا نکردم.

djamin
djamin

شماره ملی نگاه کنید میبنید یک نفر در دورشته قبول شده!!!!!

Memari
Memari

بله دقیقا معماری ۳ نفر گرفته که یک نفرشون با یک کد ملی پژوهش هنر هم قبول شد یعنی تو ۲ رشته قبول شده ،حق یک نفرا ضایع کردن،درستش نیست

بهار
بهار

سلام. بچه هایی که قبول شدن با دانشگاه تماس گرفتین؟
برای اسکان این هفته جایی بهمون میدن؟
بلیط هواپیما رو چطور تهیه کنیم که قیمتش مناسب تر باشه برای دانشجوها؟
راستی چرا سازمان سنجش اسامی رو اعلام نکرده فقط دانشگاه اعلام کرده؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

عباس
عباس

سلام ضمن تبریک و ارزوی موفقیت در صورتی که راهنمایی در خصوص بلیط و اسکان و غیره نیاز دارید بنده در خدمتم

فریدون
فریدون

سلام.
ضمن تبریک به قبول شدگان عزیز.
مجددا سوال مینکم دوستانی که قبول شدن لطف کنید بفرمایید همگی قبلا دانشجو پردیس کیش بودید(ارشد) یااز دانشگاهای مختلف بودهاید که پردیس کیش قبول شدید؟
ممنون.

Memari
Memari

ی نفر هم معماری قبول شد هم پژوهش هنر،چرا باید تو ۲ رشته قبول بشه و حق یک نفر ضایع بشه

سیام
سیام

سلام..رشته من جز علوم پایه است وگفتند ۱۰۸۸۰۰۰۰که معادل ۱۲٫۵ درصداست درصورتیکه هنگام مصاحبه کل هزینه راد۷۹۰۰۰۰۰۰میلیون اعلام کرده بودن که ۱۲٫۵درصد آن کمترازاین مقداربود این تناقض بخاطر چیه؟؟

fhmm
fhmm

سلام
یه سوالی داشتم
ثبت نام غیرحضوری رو که انجام میدم ولی حتما باید چهارشنبه بریم یا امکان داره تمدید کنند؟؟
آخه تو دو روز چطور برنامه ریزی کنیم؟
اگه کسی چیزی فهمید لطفا اطلاع بده.

fhm
fhm

سلام
یه سوالی داشتم
ثبت نام غیرحضوری رو که انجام میدم ولی حتما باید چهارشنبه بریم یا امکان داره تمدید کنند؟؟
آخه تو دو روز چطور برنامه ریزی کنیم؟
اگه کسی چیزی فهمید لطفا اطلاع بده.

رسول-کامپیوتر
رسول-کامپیوتر

اون ۱۰ میلیون ۸۸۰ هزار تومانی که نوشته چیه؟
شهریه ترم اوله؟
اگر شهریه ترم اوله که خیلی گرونه.

رسول-کامپیوتر
رسول-کامپیوتر

نوشته باید سفته ۵۰ میلیون تومانی داده بشه اونم به صورت محضری در دفترخانه و به همراه یک ضامن.
یعنی اگر کسی پشیمون بشه از ادامه تحصیل، این سفته ۵۰ میلیونی رو میذارن اجرا؟

دکتری
دکتری

بله دیگه اگه منصرف بشین پول و سفته هم میره به باد اصلا واسه همین موضوع که کسی انصراف نده این کار رو انجام دادن.بله ترمی هم بالای ۱۰ میلیون بدون هزینه خوابگاهه با خوابگاه حدود ۱۵ میلین میشه

ترانه
ترانه

هزینه هواپیما ،خوابگاه و شهریه و…

فريدون
فريدون

سلام.
ضمن تبریک به قبول شدگان عزیز.
دوستانی که قبول شدن لطف کنید بفرمایید همگی قبلا دانشجو پردیس کیش بودید(ارشد) یااز دانشگاهای مختلف بودهاید که پردیس کیش قبول شدید؟
ممنون.

مورد توجه پذیرفتگان حقوق کیفری و جرم شناسی
مورد توجه پذیرفتگان حقوق کیفری و جرم شناسی

با سلام دوستان من هم جزو ۷ نفری هستم که قبول شده امضمن عرض تبریک به تمامی دوستان پیشنهاد میکنم حداقل قبول شدگان تهران با هم یک هماهنگی جهت چگونگی انجام اموراداری …قبل از عزیمت به کیش داشته باشیم .. با تشکر

آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی

من قبول شدم

پژوهش هنر
پژوهش هنر

سلام و تبریک به قبول شدگان
بنده در رشته پژوهش هنر قبول نشدم. ممنون میشم اگر از دوستان کسی این رشته قبول شده تجربیاتش رو در اختیار ما قرار بده.
و این که آیا میتونیم نمره ای که از مصاحبه از اساتید گرفتیم رو بدونیم؟ کجا میشه دید یا پرسید.؟

هنر
هنر

منم قبول نشدم

پژوهش هنر
پژوهش هنر

متاسفم. انشالا شاید سال های بعد.

داوطلب
داوطلب

سلام. منم دوست دارم نمره مصاحبه و مدارکی رو که ارائه دادیم بدونم.

پژوهش هنر
پژوهش هنر

دقیقا به نظرم این حق ماست که بدونیم/ کجا میشه پرسید؟ شما اطلاع دارید؟

مسعود
مسعود

طبق روال و قانون همه آزمونهای دکتری موظف هستند که اعلام کنند ولی فکر نمیکنم اعلام کنند چون نمیخواهند سیستم نمره دادن مصاحبه کننده ها مشخص بشود که ارزیابی آیتم های مصاحبه طبق چه اصولی انجام شده است!

Amirreza
Amirreza

ضمن تبریک و با آرزوی موفقیت بیشتر برای قبول شدگان، انشالله که در رشته برنامه ریزی شهری مصاحبه ها منصفانه انجام شده باشه و از قبل تعیین شده و موارد دیگری دخیل نبوده باشه، چون من روز مصاحبه صحبت هایی رو از جانب اساتید با برخی شرکت کنندگان شنیدم که امیدوارم اشتباه شنیده باشم، و با وجود حدود هفت ساعت معطلی بنده اساتید با بی حوصلگی تمام مصاحبه کردن با وجود اینکه دو مقطع قبلی من هر دو در دانشگاه سراسری و معدل بالای هفده و نمره پایان نامه ١٩ بود و با وجود چندین طرح پژوهشی و مقاله و… ادامه نظر»

مهدی
مهدی

اونایی که اسمشون داخل لیست نیست دیگه هیچ امیدی به قبولیشون نیست ؟