اطلاعیه دانشگاه غیردولتی-غیرانتفاعی امیرالمومنین درخصوص زمان برگزاری مصاحبه متقاضیان تکمیل ظرفیت دکتری سال تحصیلی ۹۶-۹۷ منتشر شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، کلیه داوطلبانی که بر اساس کارنامه نتایج اولیه تکمیل ظرفیت آزمون ورودی دوره دکتری مجاز به شرکت در مصاحبه دانشگاه امیرالمومنین هستند لازم است جهت مصاحبه مطابق جدول زیر به این دانشگاه مراجعه نمایند:

      رشته کلام شیعه                                 روز شنبه   ۴ آذرماه ۱۳۹۶                     ساعت ۱۰ صبح

      رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی            روز شنبه   ۴ آذرماه ۱۳۹۶                      صبح و عصر 

لازم است کلیه داوطلبان رأس ساعت مقرر در محل دانشگاه حضور بهم رسانند.

 نشانی: اهواز، امانیه، بلوار امام موسی صدر، جنب پل شهید علم الهدی(پل چهارم)، روبروی دانشکده سابق ادبیات

مدارک مورد نیاز:

 مدارک مورد نیاز که می‌بایست معرفی‌شدگان برای انجام مراحل مصاحبه همراه خود داشته باشند.

۱- اصل مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) یا کارنامه ریز نمرات

 تبصره – معرفی‌‌شدگانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی‌ارشد و یا دکتری حرفه‌ای بوده و حداکثر تا تاریخ ۹۶/۰۶/۳۱ فارغ‌التحصیل می‌شوند (اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک

۲- اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) یا کارنامه ریز نمرات

تبصره ۱- آن دسته از معرفی شدگانی که فارغ‌التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می‌باشند، علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته می‌بایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.

تبصره ۲- معرفی‌‌شدگانی که به دلائلی قادر به ارائه اصل مدرک یا مدارک‌ مندرج در بندهای ۱ و ۲ فوق نمی‌باشند، لازم است اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را به همراه داشته باشند.

۴ـ اصل شناسنامه و یا کارت ملی برای تطبیق مشخصات شناسنامه‌ای معرفی شده با مشخصات اطلاعات ارسالی از سوی این سازمان.

۵ـ اصل گواهی مبنی بر اینکه عضو هیات علمی رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده که به تأیید بالاترین مقام مسئول نیز رسیده باشد، برای آن دسته از معرفی شدگانی که از امتیاز مربی در این آزمون استفاده نموده‌اند.

۶- کلیه مستندات مربوط به سوابق علمی ، آموزشی و پژوهشی و تحقیقاتی

 ۷- داوطلبان می باید مبلغ ۶۰۰/۰۰۰ ریال به حساب شماره ۵۴۷۵۰۷۵۰۷۰ بانک ملت به نام دانشگاه امیرالمومنین(ع) واریز و فیش مربوطه را به همراه مدارک تحویل دانشگاه نماید.

۸- یک قطعه عکس ۴*۳

*** لازم به یادآوری است تحصیل در دانشگاه غیردولتی و غیر انتفاعی امیرالمومنین (ع) با پرداخت شهریه امکان پذیر است.

میزان این شهریه بر اساس مصوبات وزارت علوم و تصمیمات هیأت امناء دانشگاه خواهد بود که متعاقباً به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

اینستاگرام آزمون دکتری