جزئیات برگزاری ارزیابی تخصصی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون نیمه متمرکز دکتری سال تحصیلی ۹۶-۹۷ دانشگاه کردستان اعلام شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اعلام دانشگاه کردستان، شرایط و ضوابط پذیرش مرحله دوم (ارزیابی تخصصی) تکمیل ظرفیت دکتری ۹۶ این دانشگاه به شرح ذیل اعلام می گردد.

الف) ضوابط پذیرش

 • کسب حدنصاب لازم در آزمون مرحله اول (سنجش علمی)

داوطلب باید حدنصاب سنجش علمی مورد قبول دانشگاه در کد رشته امتحانی مربوطه را کسب نمایند. در غیر اینصورت مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون مرحله دوم نخواهند بود.

 • کسب حدنصاب لازم در آزمون مرحله دوم (ارزیابی تخصصی)

برگزاری مرحله دوم (ارزیابی تخصصی) این دانشگاه صرفاً از طریق آزمون شفاهی (بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی و مصاحبه علمی) خواهد بود.

ب) نحوه ارسال مدارک

داوطلب لازم است نسبت به ارسال تصویر مدارک مندرج در بند (ج) این اطلاعیه از تاریخ چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ تا یک روز قبل برگزاری مصاحبه (آزمون شفاهی) به آدرس ایمیل های اعلام شده در جدول شماره یک اقدام نماید.

داوطلبان باید اصل همه مدارک مورد درخواست دانشگاه را در تاریخ برگزاری آزمون شفاهی تحویل دهند. عدم حضور داوطلبان در آزمون شفاهی، به منزله انصراف از آزمون است.

ج) مدارک لازم

 1. فرم تکمیل شده مشخصات فردی داوطلبان مرحله دوم آزمون دکتری ۱۳۹۶
 2. کارنامه قبولی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری سال ۱۳۹۶
 3. مدرک یا گواهی پایان تحصیلات مقطع کاردانی،کارشناسی وکارشناسی ارشد
 4. ریزنمرات مقطع تحصیلی کاردانی،کارشناسی وکارشناسی ارشد
 5. گواهی فراغت از تحصیل دوره کارشناسی ارشد **
 6. فیش واریزی به مبلغ ۸۰۰/۰۰۰ ریال به حساب ۱۱۰۸۸۴۱۳۸۵ نزد بانک تجارت شعبه دانشگاه کردستان به نام وجوه امانی درآمد تحصیلات تکمیلی دانشگاه کردستان
 7. تصویر شناسنامه وکارت ملی
 8. توصیه نامه استاد راهنما و توصیه نامه یکی ازاساتید دوره کارشناسی ارشد
 9. یک نسخه ازکلیه فعالیت­های علمی پژوهشی شامل صفحات اول مقالات علمی چاپ شده درمجلات کنفرانس­های علمی معتبر، شرکت در آزمون های ملی و بین المللی زبان، تألیف یا ترجمه کتب، اختراع، اکتشاف  و…
 10. صفحه اول و چکیده پایان نامه دوره کارشناسی ارشد***
 11. گواهی استفاده از سهمیه ایثارگران
 12. حکم کارگزینی داوطلب متقاضی استفاده ازسهمیه مربیان دانشگاه­ها و مراکز آموزش عالی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات وفناوری (داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه مربی، موظف به ارائه اصل و تصویر حکم استخدام رسمی ممهور توسط هیأت ممیزه مرکزی یا هیأت ممیزه منصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه یا موسسه آموزش عالی ذیربط می­باشند. منحصراً مربیانی که واجد شرایط و ضوابط وزارت علوم تحقیقات و فناوری و سازمان سنجش آموزش کشور باشند، مجاز به استفاده از سهمیه مربی در این آزمون می­باشند).

* مدارک مندرج در بند (ج) باید در قالب فرمت پی دی اف تهیه شود و نام فایل شماره مدرک موردنظر باشد. سپس همه فایل ها به صورت یک فایل فشرده به طور الکترونیکی ارسال گردد.

**داوطلبانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی‌ارشد و یا دکتری حرفه‌ای بوده و حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۶/۶/۳۱ فارغ‌التحصیل شده‌اند، می‌بایست گواهی مربوط را ارائه نمایند و داوطلبانی که تا تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ فارغ‌التحصیل خواهند شد، می‌بایست اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک مطابق فرم مندرج در صفحه ۴۰ دفترچه راهنمای شرکت در آزمون مذکور و یا فرم مندرج در صفحه ۹۶ دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی مبنی بر فارغ‌التحصیلی تا تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ را تکمیل و ارائه نمایند.

** *داوطلب باید پایان نامه خود را در روز آزمون شفاهی ارائه دهد.

توجه:

 • داوطلبانی که فارغ التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می باشند علاوه بر ارائه ریز نمرات و مدرک کارشناسی ناپیوسته ملزم به ارائه ریز نمرات و مدرک کاردانی نیز می باشند.
 • در صورت عدم ارائه­ی هر یک از مدارک فوق­الذکر در روز آزمون، انجام مصاحبه امکان پذیر نخواهد بود.
 • پذیرفته شدگان این دانشگاه به صورت تمام وقت در دوره دکتری مشغول به تحصیل بوده؛ مشمول کلیه مقررات آموزشی و انضباطی دانشگاه خواهند بود.
 • پذیرفته شدگانی که در استخدام دستگاه­های دولتی هستند، باید برای ثبت­نام (شروع به تحصیل) مدارک لازم مبنی بر موافقت با تحصیل تمام وقت یا مأموریت تحصیلی را ارائه نمایند.
 • چنانچه در هر مرحله از ثبت نام و یا  اشتغال به تحصیل مشخص شود که داوطلب دارای هر یک از شرایط ورود به دوره دکتری نبوده است، بلافاصله از ثبت نام و ادامه تحصیل وی جلوگیری به عمل آمده و مطابق مقررات با ایشان برخورد خواهد شد.

جدول شماره ۱ زمان مصاحبه تکمیل ظرفیت دکتری ۹۶ – ۹۷ دانشگاه کردستان

دانشکده رشته امتحانی عنوان

رشته گرایش

کد رشته امتحانی تاریخ

 مصاحبه

آدرس ایمیل جهت ارسال

تصویر مدارک *

 

علوم انسانی و اجتماعی

تربیت بدنی مدیریت ورزشی-مدیریت بازاریابی ۲۱۱۵ ۱۳۹۶/۸/۲۳ [email protected]

faridms[email protected]

علوم تربیتی مدیریت آموزشی ۲۱۴۳ ۱۳۹۶/۸/۲۹  [email protected]

[email protected]

 

علوم پایه

ریاضی ریاضی -جبر ۲۲۳۳ ۱۳۹۶/۹/۱ m.ghadermazi @gmail.com [email protected]
شیمی شیمی تجزیه ۲۲۱۳ ۱۳۹۶/۸/۲۲ [email protected]

[email protected]

شیمی معدنی ۲۲۱۴ ۱۳۹۶/۸/۲۲
ادبیات و زبان های­ خارجی زبان و ادبیات فارسی زبان و ادبیات فارسی ۲۱۰۱ ۱۳۹۶/۸/۲۹ [email protected]

[email protected]

 

 

کشاورزی

علوم دامی ژنتیک و اصلاح نژاد دام ۲۴۲۴ ۱۳۹۶/۹/۵ [email protected]

[email protected]

تغذیه دام
زراعت زراعت ۲۴۳۲ ۱۳۹۶/۸/۲۳ [email protected]

[email protected]

بیوتکنولوژی کشاورزی ۲۴۳۵ ۱۳۹۶/۸/۲۲
گیاه پزشکی بیماری شناسی گیاهی ۲۴۴۰ ۱۳۹۶/۸/۲۲ [email protected]

[email protected]

 

اینستاگرام آزمون دکتری