مصاحبه تکمیل ظرفیت دکتری ۹۶ – ۹۷ دانشگاه یاسوج از ۲۴ آبان ماه آغاز می شود و تا ۲۰ آذر ادامه خواهد داشت.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اطلاعیه منتشر شده از سوی دانشگاه یاسوج، از مدارک اعلام شده در این اطلاعیه (یک سری) و اصل مدارک (جهت تطبیق و ارزیابی اصالت کپی ها) به همراه سایر مدارک احتمالی ذکر شده در روز مصاحبه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت تکمیل ظرفیت در مرحله مصاحبه آزمون ورودی دوره دکتری «ph.D » ( نیمه متمرکز) سال ۱۳۹۶ در دانشگاه یاسوج لازم است همراه داوطلبان باشد.

مدارک لازم:

۱- یک عدد پوشه فنردار

۲- اصل و تصویر مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) همراه با کارنامه (ریزنمرات تأیید شده)

تبصره ۱: معرفی شدگانی که دانشجویی سال آخر دوره کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای بوده و حداکثر تاتاریخ ۹۶/۹/۳۰ فارغ التحصیل می شوند(اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک مطابق فرم مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون مذکور و فرم مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی)

۳- اصل و تصویر مدرک کارشناسی (لیسانس) همراه با کارنامه (ریزنمرات تأیید شده)

تبصره ۲: آندسته از معرفی شدگانی که فارغ التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می باشند علاوه بر اصلی مدرک کارشناسی ناپیوسته می بایست اصلی مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.

تبصره ۳: معرفی شدگانی که به دلائلی قادر به ارائه اصلی مدرک یا مدارک مندرج در بندهای ۱ و ۲ فوق نمی باشند. لازم است اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را به همراه داشته باشند.

۴- معرفی شدگان باید اصلی و کپی شناسنامه و یا کارت ملی خود را جهت تطبیق مشخصات شناسنامه ای معرفی شده با مشخصات اطلاعات ارسالی از سوی این سازمان ، همراه داشته باشند.

۵- اصل گواهی مبنی بر اینکه عضو هیأت علمی رسمی قطعی و یا رسمی آزمایش تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده که به تأیید بالاترین مقام مسئول نیز رسیده باشد، برای آن دسته از معرفی شدگانی که از امتیاز مربی در این آزمون استفاده نموده اند.

۶- دو قطعه عکس ۴*۳ پشت نویسی شده

۷- فرم مشخصات آموزشی و پژوهشی مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز ( فرم شماره ۱). لازم است که فرم شماره ۱ به طور کامل تکمیل شود و در زمان پذیرش برای مصاحبه جزء مدارک اصلی تحویل مسئول پذیرش گردد. برای دریافت فرم شماره ۱ به قابل پیوست در انتهای اطلاعیه مراجعه نمایید.

تبصره ۴: اصل مدارک صرفاً جهت رویت اعضای کمیته می باشد. بنابراین از ارسال اصل مدارک خودداری فرموده و فقط جهت رویت همراه داوطلب باشد.

۸- پایان نامه

۹- گواهی نامه زبان انگلیسی معتبر:

TOEFL PAPER + TOLIMO TOEFL COMPUTER TOEFL

IBT

IETS

EOQUIWAENT

MSRT

(MCHE)

۱۰- کپی کارنامه قبولی در آزمون دکتری ۱۳۹۶ (بسیار الزامی و ضروری)
۱۱- فیش واریزی به مبلع ۴۰۰۰۰۰ ریال (معادل چهل هزار تومان ) به شماره حساب ۷۸۷۵۹۴۰۲۶۴ به نام درآمد اختصاصی دانشگاه یاسوج نزد باتک تجارت شعبه دانشگاه یاسوج
۱۲- فرم گزارش معرف علمی

زمان مصاحبه تکمیل ظرفیت دکتری ۹۶ – ۹۷ دانشگاه یاسوج

مصاحبه تکمیل ظرفیت دکتری 96 - 97 دانشگاه یاسوج

اینستاگرام آزمون دکتری