مدرسان شریف  بسته مقاله نویسی  کتاب مصاحبه دکتری  هم آموز

آخرین فرصت ثبت نام دریافت وام ویژه دکتری تا ۱۱ بهمن ماه

متقاضیان دریافت وام ویژه دکترای تخصصی (سه ماهه زمستان) تا ۱۱ بهمن فرصت دارند با مراجعه به سامانه صندوق رفاه دانشجویان نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس؛ متقاضیان دریافت وام ویژه دکترای تخصصی (سه ماهه زمستان) برای ثبت‌نام تا ۱۱ بهمن فرصت دارند.

بنابراین گزارش، دانشجویان دکتری روزانه تا ۹ بهمن ۹۶ فرصت دارند با مراجعه به سامانه پرتال دانشجویی صندوق رفاه نسبت به ثبت‌نام وام ویژه دکتری (سه ماه زمستان) اقدام کنند.

لازم به ذکر است، دانشجویان باید نسبت به تکمیل فرم شماره ۲ مخصوص صندوق رفاه اقدام و آن را به کارشناس رشته خود در امور دانشجویی در زمان مقرر تحویل دهند. به علت تراکم در پرداخت وام‌های دانشجویی در نیمسال دوم امکان تمدید مدت زمان میسر نیست.

 

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
Aida
Aida

سلام،ایا این وام به دانشجویان دکتری سایر دو ها هم تعلق میگیره؟

دکترای۹۶
دکترای۹۶

کاش چند نفر بعنوان نمایندگان دانشجویان دکتری ورودی ۹۶ انتخاب می شدند و درباره مطالبات به حق این دانشجویان با مقامات صندوق رفاه یا وزیر علوم رایزنی می کردند و این خواسته ما را هم به گوش مسولین می رساندند که چرا صندوق از زیر بار مسولیتی که در قبال همه دانشجویان دکتری دارد شانه خالی می کند و همه جا چه قبل از ورود ما و چه بعد از ورود ما در اخباری که منتشر کرده و می کند دم از تخصیص و تامین میلیاردها تومن بودجه برای واریز وام ویژه دکتری به همه دانشجویان می کند ولی در… ادامه نظر»

Ahmad
Ahmad

منم این مشکل رو دارم،، کدوم ضامنی برات انقد وقت میذاره؟؟؟

دانشجوی دکتری دانشگاه تهران
دانشجوی دکتری دانشگاه تهران

حقوق ماهیانه حق دانشجویان دکتری روزانه هست
بیمه و شغل تضمین شده حق دانشجوی دکتری روزانه است
حالا خواستید کمک کنید به علم یه وامی هم در کنارش بدید

دکترا
دکترا

گفته تا ۹ بهمن فرصت دارید ولی امروز که ۲۵ دی هست هنوز سامانه ثبت نام برای نیمسال دوم باز نشده و غیر فعال هست به اداره رفاه دانشگاه هم مراجعه میکنی میگویند هنوز فعال نشده….از آن طرف مسئول مربوطه از یک هفته هست که میگوید برای ثبت نام اقدام کنید..ولی هنوز شیر ثبت نام را باز نکرده بنده خدا شاید یادش رفته…‌ غصه نخورید روز ۷ بهمن همان روز شیر ثبت نام را باز و همان روز شیر را می بندند شما و شانس اتان….‌

دکتر
دکتر

سلام
کدوم دانشگاها اینطوری شده؟ فردوسی مشهد هم وامش با بانکه یا صندوق تعاون میده؟

دکترا
دکترا

کدام ویژه دکترا همه اش شعار و حرف هست امروز که ۲۰ دی هست هنوز سایت ثبت نام ویژه دکترا مسدود هست و باز نشده..‌‌‌ گذشته امسال ورودی ۹۶ که صندوق رفاه اصلا وامی به ان ها نداد و مستقیم انها را به بانک تعاون حواله کرد‌ بانک تعاون هم هزار قانون برای گرفتن وام داره ۲ ضامن شاغل…بازنشسته نباشند. برای هر دو ضامن باید در بانک حساب باز کنید و حداقل موجودی آنها در حسابشان باید بالای ۵۰ هزار تومان باشد. برای خودت باید حساب باز کنی با حداقل موجودی ۱۰۰ هزار تومانی چون می‌گویند نزدیک به ۷۰ هزار… ادامه نظر»

فیزیک
فیزیک

کاملا باحرفاتون موافقم ماهم شرایط شما رو داشتیم

علی
علی

بله کاملا درست
بنده که با این اوصاف بیخیال وام میشم
ای کاش اجازه بدن ورودی ۹۶ هم از خود صندوق بگیره،اونطوری خیلی راحتره

دکتری
دکتری

من هم با حرف شما موفق هستم و ترم اول رو نتونستم با این شرایط بانک توسعه تعاون وام بگیرم