مدرسان شریف  بسته مقاله نویسی  کتاب مصاحبه دکتری  هم آموز

رقابت بیش از ۲۳۴هزار نفر در کنکور دکتری ۹۷

مشاور عالی سازمان سنجش از برگزاری آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۷ در جمعه ۴ اسفند خبر داد و گفت: بیش از ۲۳۴ هزار نفر در این آزمون به رقابت می پردازند.

حسین توکلی در گفتگو با خبرگزاری مهر افزود: آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۷ صبح روز جمعه ۴ اسفند ماه ۹۶ در ۵۵ شهرستان مختلف کشور برگزار می شود.

وی افزود: تعداد ۲۳۴ هزار و ۴۵۴ نفر در این آزمون ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۱۰۰ هزار و ۶۲۲ نفر معادل ۴۲.۹۲ درصد داوطلبان زن و تعداد ۱۳۳ هزار و ۸۳۲ نفر معادل ۵۷.۰۸ درصد داوطلبان مرد هستند.

مشاور عالی سازمان سنجش یادآور شد: کارت ورود به جلسه آزمون دکتری سال ۹۷ از روز سه شنبه اول اسفندماه برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد. تمامی داوطلبان می توانند برای پرینت کارت خود از سه شنبه اول اسفند تا پنجشنبه سوم اسفند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای و پرونده، اقدام کنند.

وی تاکید کرد: همراه داشتن کارت آزمون به همراه کارت ملی و یا شناسنامه عکسدار برای تمامی داوطلبان شرکت کننده در جلسه آزمون دکتری ۹۷ الزامی است. سایر اطلاعات دیگر در برگه راهنما که همراه با کارت آزمون در سایت سازمان سنجش قرار می گیرد، به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

توکلی گفت: آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۷ چهارم اسفند برگزار می شود و نتایج اولیه به صورت کارنامه تنظیم می شود و هفته آخر فروردین ماه ۹۷ منتشر می شود.

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
فائزه سادات مدرسی
فائزه سادات مدرسی

خب پس ! تجربه نشون میده هفته آخر فروردین ماه ، یعنی هفته دوم اردیبهشت ماه … خدا آخر و عاقبت هممون رو بخیر کنه ان‌ شاءالله!

شهرام
شهرام

ضمن عرض سلام و آرزوی موفقیت برای همه دوستان می خواستم از آقا مهرداد دانشجوی دکتری مدیریت دولتی خواهش کنم در صورت امکان درصد های رو که آورده اعلام کنه؟

امین
امین

اروم باش…. خدا هست

مهرداد، دانشجوی دکتری مدیریت دولتی
مهرداد، دانشجوی دکتری مدیریت دولتی

آروزی موفقیت میکنم برای دوستان عزیزم، من پارسالبا تراز ۴۲۰۰ رتبه ۱۸۲ مدیریت دولتی پیام نور تهران قبول شدم، به دوستان مدیریتی توصیه میکنمانتخاب اولشون پیام نور باشه. برای مصاحبه ۷تما مدرک زبان ارائه بدید خیلی تاثیر مثبت داره در فرآیند مصاحبه و پذیرش.
موفق باشید

امین
امین

اگر امکان داره درصدهاتون را بفرماید

Sadaf
Sadaf

دوستان کسی میدونه اگه با ارمون شرکت کنم میتونم بدون ازمون هم شرکت کنم یا نه ?

معماری-معماری
معماری-معماری

بله میتونید

sadaf
sadaf

مصاحبش جدا برگذار میشه یا با هم هستش

مهسا
مهسا

سلام
بعضی دانشگاه ها مصاحبه با هم هست و بعضی جدا. بستگی به دانشگاه داره و موضوع ثابتی نیست.

علی
علی

سلام. چرا امسال تعداد نفرات شرکت کننده به تفکیک رشته ها مشخص نشد؟

گیسو
گیسو

هیچ وقت اعلام نمیشه حتی بعد از آزمون
فقط از طریق کارنامه ها میشه به بعضیاش برخورد کرد

علی
علی

سلام
ارامش خوتونو حفظ کنین .

علی
علی

سلام
عزیزان همه شما رو به خونسردی و ارامش توصیه میکنم.
ان شاالله آزمونی بدون استرس داشته باشیم..
به امید موفقیت.

گیسو
گیسو

وای خدا

باز شروع شد.مثل پارسال

دوباره استرس.
دوباره انتظار
دوباره بدقولی