مدرسان شریف  بسته مقاله نویسی  کتاب مصاحبه دکتری  هم آموز

انتشار کارت ورود به جلسه کنکور دکتری ۹۷ از فردا

کارت ورود به جلسه آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۷ از  فردا اول اسفندماه در سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

حسین توکلی در گفتگو با خبرگزاری مهر گفت: کارت ورود به جلسه و برگ راهنما شرکت در آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۷ از فردا سه شنبه اول اسفندماه ۹۶ بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org  منتشر می شود.

وی افزود: داوطلبان از اول اسفندماه تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه سوم اسفندماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش و با وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای و یا اطلاعات ثبت نامی خود می توانند نسبت به دریافت کارت و پرینت آن اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش اظهار داشت: براساس ضوابط تعداد ۲۳۴ هزار و ۴۵۴ داوطلب برای شرکت در آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۷ دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و دانشگاه آزاد ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۱۰۰ هزار و ۶۲۲ نفر زن و ۱۳۳ هزار و ۸۳۲ نفر مرد هستند.

توکلی خاطرنشان کرد: براساس آمار موجود ۴۲.۹۹ درصد داوطلبان را زنان و ۵۷.۰۸ درصد داوطلبان را مردان تشکیل می دهند.

وی گفت: براساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۷ در ۷ گروه آموزشی و در ۲۴۶ کد رشته امتحانی در صبح روز جمعه ۴ اسفندماه ۹۶ در ۵۵ شهرستان مختلف کشور و ۱۱۷ حوزه امتحانی برگزار خواهد شد.

مشاور عالی سازمان سنجش خاطرنشان کرد: فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸ صبح آغاز و درب های ورودی حوزه ها راس ساعت ۷:۳۰ بسته می شود بنابراین از ورود داوطلبان پس از بسته شدن درب ها ممانعت خواهد شد.

توکلی عنوان کرد: سطح سوالات امتحانات اختصاصی حسب مورد در حد دانش و تجربیات فارغ التحصیل دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد در هر رشته و مطابق فهرست برنامه های مصوب شورای عالی برنامه ریزی و با ضریب ۴، آزمون زبان با ضریب یک و آزمون استعداد تحصیلی نیز با ضریب یک خواهد بود.

وی افزود: در زمان برگزاری آزمون به تمامی داوطلبان دو بسته نایلونی ارائه می شود که بسته اول حاوی سئوالات دروس اختصاصی یا دفترچه شماره یک آزمون همراه با پاسخ نامه و بسته دوم حاوی سئوالات استعداد تحصیلی و زبان انگلیسی عمومی و دفترچه ۲آزمون می باشد.

مشاور عالی سازمان سنجش اظهار داشت: داوطلبان باید نسبت به پاسخگویی به هریک از دفترچه های مذکور در همان پاسخنامه اقدام کنند.

توکلی گفت: تعداد دروس اختصاصی مندرج در دفترچه شماره یک آزمون مربوط به هریک از کد رشته های امتحانی و زمان پاسخگویی به آنها به شرح جدول مندرج در صفحه دو برگ راهنمای شرکت در آزمون خواهد بود.

وی عنوان کرد: دفترچه شماره ۲ شامل سئوالات دروس استعداد تحصیلی( ۳۰سئوال) و زبان انگلیسی عمومی (۳۰ سوال) است و داوطلبان در مدت ۹۰ دقیقه نسبت به پاسخگویی اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش افزود: تمامی دفترچه های سوال آزمون داوطلبان شخصی سازی شده شماره داوطلبی، نام خانوادگی و نام هر داوطلب بر روی جلد دفترچه درج شده است.

توکلی اظهار داشت: دفترچه های سئوال دارای و به تناسب در انواع  A، B، C و D تقسیم می شود.

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
مریم
مریم

سلام.من از کجا باید سهمیه امو درست کنم؟پایگاه اطلاع رسانی سنجش کجاست؟

مریم
مریم

سلام.من تو کارت،سهمیم اشتباه زدن.گفته برم تو سایت سنجش،قسمت ویرایش اطلاعات.ولی نمی دونم از کجا باید برم.میشه راهنماییم کنین

اکبر
اکبر

با سلام ببخشید منم حوزه امتحانم شده دانشگاه شهید عباسپور یه سوالی داشتم

برای رفتن از شهر شهریار به اینجا استفاده از ماشین دربست بهتره یا مترو؟؟

منصور
منصور

زیر پست پایینی خودتو ببین

* سناتور * __ "علوم سیاسی "
* سناتور * __ "علوم سیاسی "

ممنونم از لطف و محبت شما هموطنان عزیز و مهربانم.
.
چیزی نداریم جز آنکه ما مردم فقط باید کنار هم بمانیم و چون دلسوزی در این نزدیکی ها نمیبیمم و کسی حواسش به ما ملت نیست.
.
خدایا ببین و ببین و ببین

Ali_Physic
Ali_Physic

از تاریخ ۳۰ بهمن کارت ورود به جلسه بروی سایت قرار گرفته است.

مجيد
مجيد

سلام دوستان من دانشگاه ارشدم پردیس بهشتی بوده اما گزینه ای به این نام نیست..یعنی همون شهید بهشتی که زدم درسته؟

منصور
منصور

بله درسته

انيس
انيس

من که ازاین غم بزرگ ازگریه سردرد دارم و نمیتونم درس بخونم خیلی سخته شهریور ماه پروازم فرود اضطراری کرد مرگ به چشمام دیدم میدونم چی کشیدند دقیقا به همین دلیل تغییر گرایش دادم که بتونم شهرخودم باشم

منصور
منصور

مثل من

حالم خوب نیست

مهدی به مریم
مهدی به مریم

داوطلبانی که شماره پرونده – سریال ثبت نامی و یا کد پیگیری خود را فراموش کرده اند از منوی سمت چپ با ورود به بخش دریافت شماره پرونده و کدپیگیری و انتخاب نوع آزمون، و سپس عضویت در سیستم نسبت به دریافت شماره پرونده و کدپیگیری ثبت نام خود اقدام نمایند.

توضیحات سایت سازمان سنجش رو بخونید راهنمایی کرده

مریم
مریم

دوستان من شماره داوطلبی ندارم نمیتونم کارت بگیرم سازمان سنجشم ازم شماره سریال ثبت نام میخواد هونم ندارم چیکار کنم؟

منصور
منصور

برو سنجش

دکتری حقوق جزا و جرم شناسی
دکتری حقوق جزا و جرم شناسی

سلام دوستان،
کارت امتحان دکتری در سایت سنجش، منتشر شد،
آرزوی توفیق

مهدی
مهدی

دوستان بهترین مسیر برای رفتن به دانشگاه عباسپور ساختمان هشترودی به چه صورتی هست؟ جمعه حوزه امتحانی اونجا افتاده و من اصلا نرفتم تاحالا، آیا مترویی نزدیکش هست؟

منصور
منصور

سلام دانشگاه عباسپور در تهرانپارس ابتدای حکیمیه است. مترو تا ایستگاه فرهنگسرا میره. بهترین مسیر برای شما اینه ایستگاه فرهنگسرا(آخرین ایستگاهه) یا دربست با تاکسی که فراوونه یا این مسیر ایستگاه فرهنگسرا با تاکسی تا چهار راه جشنواره(بسمت غربه) سپس با تاکسی تا چهارراه استخر (بسمت شمال) سپس بسمت شرق باز هم با تاکسی تا ابتدای حکیمیه مقابل دانشگاه عباسپور البته یه راه خیلی نزدیکتر هم هست که شاید برای شما که منطقه رو بلد نیستید کمی مشکل باشه که اینه ایستگاه فرهنگسرا سپس اونور خیابون از بغل پارک فرهنگسرای شرق پیاده برید تا اول خیابان احسان بسمت شمال(راه زیادی… ادامه نظر»

مهدی
مهدی

ممنونم خیلی لطف کردی

منصور
منصور

راستی
منم محل آزمونم همون جاست.
بسیار خوشوقتم 🙂 🙂 🙂

اکبر
اکبر

با سلام ببخشید منم محلم حوزم شده دانشگاه شهید عباسپور یه سوای داشتم

برای رفتن از شهر شهریار به اینجا استفاده از ماشین دربست بهتره یا مترو؟؟

منصور
منصور

سلام

خوب اگه مشکل هزینه ای نداشته باشی یقینا در بست بهتره

شما ماشین دربست باید به آدرس تهرانپارس بگیری.
ببینید برای دانشگاه شهید عباس پور ماشین بگیر به آدرس تهرانپارس،بزرگراه بابایی ،دانشگاه امام حسین

دانشگاه شهید عباس پور در ضلع مقابل داشنگاه امام حسین هست که البته حدود ۲۰۰ متر بسمت جنوب بعد از دانشگاه آزاد تهران شمال هستش

یعنی دقیقا روبروی دانشگاه تهران شمال

ولی از شهریار خیلی راهه.حساب ترافیک و وقت رو دقیق داشته باشید

اکبر
اکبر

ممنون

Chem
Chem

اگه اطلاعی دارید ممنون میشم جواب بدید…

جامعه شناسی گیلان
جامعه شناسی گیلان

سلام من نیز این سانحه را تسلیت عرض می کنم بر هم وطن عزیزان در یاسوج. روح شون شاد و یادشون گرامی باد

Chem
Chem

سلام…من استان محل اقامتم ، با استانی که برای آزمون انتخاب کرده ام متفاوت است ایرادی نداره؟

منصور
منصور

نه مشکلی نیست.فقط باید جایی که مشخص میکنن آزمون بدی همین

مدیریت بازرگانی
مدیریت بازرگانی

سلام تسلیت میگم، ما هم خیلی متأسفیم، ایران عزادار است. من که هیچ وقت تلویزیون نگاه نمی کنم. مرتب اخبار گوش میدم، ملت ما هنوز تو غم. شهدای سانچی بودند که هواپیما سقوط کرد،خدا رحمتشون کنه،

یاس
یاس

سلام دوستان کسیکه براش یک ماموریت کاری ضروری پیش اومده میتونه درخواست بده سازمان سنجش کارت ورود به جلسه ازمون رو به شهری که قراره برم ماموریت صادر کنه؟ محل ازمونم رو میتونه سازمان سنجش عوض کنه؟ خواهشا جواب بدید خیلی مهمه

محمدی
محمدی

سلام . نه امکانش وجود نداره برا منم این مشکل هست و فقط اصلاح معدل امکان داره

منصور
منصور

سلام
الان دیگه خیر
اگه مثلا یکی دو هفته فرصت بود میشد با مراجعه حضوری به سازمان اینکار رو کرد.

آزمون روز جمعه و فقط یه روزه.

کار رو تعطیل کن و برو آزمون بده

خدا خودش بزرگه
میتونی پنجشنبه عصر راه بیفتی و بعد از ظهر جمعه هم برگردی.کار سختی نیست
من بارها اینکاررو کردم

نادیا
نادیا

سلام،خدا به همشهریاتون که عزیز از دست دادن صبر بده

همه ایران تو غم شما شریک هستن

توکلتون به خدا باشه و ناامید نشید

ان شاءالله این آخرین غم برای مردم عزیزم باشه…

Ali_Physic
Ali_Physic

هی استرس وارد میکنن هی کارت میخواد بیاد

* سناتور * __ "علوم سیاسی "
* سناتور * __ "علوم سیاسی "

همه چیز خوب پیش می رفت و من چشم انتظار آفتاب از پس مژگان دنا بودم تا اینکه هواپیمای ATR از مبدا تهران هیچگاه در یاسوج ننشست و در آغوش دنا فرود آمد… از دیروز تا حالا ذهن من و تمام همشهری هام به خاطر سقوط هواپیمای تهران-یاسوج مشوش و ناآرامه. چون شهر ما (یاسوج)بافت سنتی و عشیره ای داره و همه با هم به نوعی نسبت فامیلی دارن و حالا این حادثه غم بار تمام شهر رو سیاه پوش و ذهن و من و همه ما رو به کلی به خودش درگیر و ماتم زده کرده. حس و حال… ادامه نظر»

اقتصاد
اقتصاد

مثل اینکه چهار استاد دانشگاه یاسوج هم توشون بوده متاسفانه. خدا همشون رو رحمت کنه

reyazi85
reyazi85

درکتون میکنیم و شریک غم مردم عزیز یاسوج هستیم، باور کنید ما هم که تو شهرهای دیگه هستیم خیلی ناراحتیم خونه ما نزدیک فرودگاه هست صدای هواپیما که میاد قلبم درد میگیره خدا صبر بده صبر صبر صبر

محمدی
محمدی

منم آذربایجانم دیگه نمی تونم کتاب دستم بگیرم خدابه همه بازماندگان مخصوصا آقای دکتر دانشی صبر جزیل عنایت کنه .همه ی ایران رو در غم خودتون شریک بدونید.برا من یه آرامش خاصی رو باعث شده که یگه استرس کنکور رو ندارم تا اونجایی که ممکن بود تلاش کردم .هرچه از دوست رسد نیکوست.

انيس
انيس

همه ما غم زده و ناراحتیم و درکتون میکنیم خیلی وحشتناکه خیلی….

منصور
منصور

سلام من هم کاملا درکتون میکنم و خودم رو شریک غمتون میدونم و میفهمم که چقدر این اتفاق تلخ و نابودگره. اما بهر حال اتفاقیه که متاسفانه افتاده و نمیتونیم اون و شرایط ایجاد شده رو تغییر بدیم. اما بعنوان یک دوست ازتون خواهش میکنم که اول با یاد خدا و دوم با صبر و بردباری خودتون رو به یه آرامش نسبی برسونید و انشاالله با قدرت در آزمون جمعه شرکت کنید .امیدوارم به حق این صاحب وقت خدا هم به خانواده این عزیزان و هم به همه ملت ایران صبر جزیل عنایت کنه. این ماتم فقط مربوط به مردم… ادامه نظر»