پوشش تمامی دانشجویان متقاضی وام ویژه دکتری در سال آینده

//پوشش تمامی دانشجویان متقاضی وام ویژه دکتری در سال آینده

مدرسان شریف

پوشش تمامی دانشجویان متقاضی وام ویژه دکتری در سال آینده

مشاور وزیر علوم و رئیس صندوق رفاه دانشجویان از پوشش صد در صدی دانشجویان متقاضی وام ویژه دکتری در سال ۹۷ خبر داد.

به گزارش ایسنا،‌ مهندس ذوالفقار یزدان‌مهر در حاشیه بازدید وزیر علوم از صندوق رفاه دانشجویان از طرح جدید رفاهی و دانشجویی این صندوق برای سال آینده خبر داد.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم همچنین پوشش صد در صدی دانشجویان متقاضی وام ویژه دکتری را نیز از دیگر برنامه‌های مهم این صندوق در سال آینده خبر داد و گفت: صندوق رفاه دانشجویان از سال ۹۶ با هم‌افزایی منابع مالی بانک عامل، نسبت به ظرفیت‌سازی مبلغ ۴۴۰ میلیارد تومان برای یک دوره چهار ساله به منظور حمایت از دانشجویان دوره دکتری روزانه اقدام نموده است.

به گفته وی در سال اول اجرای این طرح از محل صندوق رفاه دانشجویان و بانک عامل، جمعا مبلغ ۱۶۶ میلیارد تومان تخصیص داده شده که تا امروز حدود ۱۴۰ میلیارد تومان وام ویژه و ضروری دکتری پرداخت شده است که این میزان در مقایسه با سال ۹۵ رشد ۱۸۶ درصدی داشته است.

مهندس یزدان‌مهر افزود: به دانشجویان واجد شرایط و متقاضی وام ضروری دکتری، مبلغ ۳ میلیون تومان وام پرداخت می‌شود که تاکنون ۲۷ میلیارد تومان در سال جاری این مبلغ پرداخت و هم اکنون نیز سامانه ثبت نام باز است.

۱۳۹۷-۴-۲۶ ۲۳:۱۱:۰۳ +۰۴:۳۰۳ بهمن, ۱۳۹۶|دکتری سراسری|۱۳ نظرات

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
تینا
تینا

آقای داریوش دوست عزیز همه جا دانشجوی ضعیف هست و روزانه مستثنا نیست. ولی قبول کنید اگه دانشگاه سراسری ۱۰ درصد صعیف داره دانشگاه آزاد ۹۰ درصد ضعیف داره. این رو من نمیگم اساتیدی که دانشگاه ازاد تدریس میکنن نه یک نفر بلکه از چندین نفر این رو شنیدم والبته الان که خودم تدریس میکنم تفاوت سطح گیرایی دانشجویان آزاد و دولتی کاملاا برام مشهوده

داریوش مردمی
داریوش مردمی

دوست عزیز شما چنان مرزبندی میکنی و از چتر حمایتی (!) صحبت میکنی که گویا دانشجوی دانشگاه آزاد اجنبی هست و مستحق هیچ حمایت و توجهی نیست جای تأسف هست که شخصی چون شما که یا دانشجوی دکتری هست و یا قصد این کار را دارد چنین منطق و گفتمانی دارد دانشجوی خوب و بد همه جا و در تمام دانشگاهها هست کسی هم که آزاد درس میخواند هزینه تحصیلش را میپردازد و پولی که میتوانست صرف زندگی بهتر یا تفریحاتش بکند برای درسش هزینه میکند دانشجوی نالایق و ضعیف و بی خاصیت از دانشگاههای دولتی هم کم نیستند و… ادامه نظر»

ترانه
ترانه

من که کلا از هر چی دکتری گرفتن ودرس خوندنه پشیمون شدم البته پولش رو هم دارم ولی توی این دوره زمونه ترجیح میدم فقط به فکر دکتر شدن خودم نباشم.

عبدالله
عبدالله

آقای س سلام این دانشجوی دکتری روزانه بی پول نیست که نباید درس بخونه اونی که نباید دکتری بگیره دانشجوی آزاده که میخواد باپول مدرک بگیره و همه جا بگه آره منم دکترم و چندصباح یگه هم با این مدرک آزاد یه سمت و پست را بدون شایستگی و سواد بگیره….. نه عزیزم به نظرم چتر حمایت مالی باید رو سر بچه های روزانه باشه….

بهروز
بهروز

وامی که بانک توسعه تعاون میده از لحظه واریز سود ۴ درصدش حساب میشه می تونید همراه بانکش رو نصب کنید قسمت تسهیلات که برین نوشته چقد بدهکارین من تا حالا ۶۳۰۰ گرفتم زده بدهکاری ۸۸۰۰
البته صندوق رفاه هم گفتن ما هم از لحظه پرداخت پول سود ۴ درصد رو می گیریم

علی
علی

شهریه دکترای دانشگاه آزاد الان جدود ۷۰ میلیون تومنه، اونوقت صندوف رفاههههه دانشجویی لطف میکنه و فقط یک بار یه وام ۲ و نیم میلیون تومنی میده!!!!
اون رو هم ندید و خیال خودتون رو راحت کنید

دانشجوی دکتری
دانشجوی دکتری

دانشجوی دانشگاه آزاد پول داشته که رفته آزاد. وام و پژوهانه و حقوق باید به دانشجوی دکتری دانشگاه های سراسری روزانه داده شود

س
س

اینجوری بخوای حساب کنی . دانشجوی سراسری هم پول نداره نباید درس بخونه !!!

تینا
تینا

کاملا درست میگید. دانشجوی ازاد اگه میتونست روزانه قبول میشد چون توان مالی داره میره آزاد بخونه پس اجباری در پرداخت هزینه نداره دیگه چه وامی؟؟مثل همه کسور ها باید به دانشجوی روزانه که اجازه کار کردن هم نداره باید حقوق بدن نه وام

س
س

شما باید وام مربوط به شهریه را بگیرید

دکترا
دکترا

خیر از ورودی ۹۶ فقط باید از بانک توسعه و تعاون بگیرند. فقط تعداد کمی که روز های اول توانستند ثبت نام کنند الان از صندوق رفاه میگیرند . بقیه را روانه بانک کردند من خودم از بانک فعلا سه ماهه اول را گرفتم. با ۴ درصد سود که پس از فارغ التحصیلی حساب میشه نه الان…. الان رفاه دانشگاهها دارند ثبت نام میکنند.

دانشجو دکتری
دانشجو دکتری

سلام کسی میدونه..ما الان وام بگیریم از بانک سودش از الان شروع میشه یا از دو سال بعد از فارغ التحصیلی؟

دومین سوال اینکه آیا ورودی ۹۶ هم می توانند به جای بانک توسع و تعاون از صندوق رفا وام دکتری بگیرند؟

تینا
تینا

مثل اینکه ورودی های ۹۶ رو به بانک ارجاع میدن