//برگزاری آزمون زبان تولیمو اسفند ماه 96 در روز پنجشنبه

مدرسان شریف

برگزاری آزمون زبان تولیمو اسفند ماه 96 در روز پنجشنبه

کارت ورود به جلسه صد و بیست و ششمین آزمون زبان انگلیسی پیشرفته در روز سه‌شنبه 22 اسفندماه 1396 بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

به گزارش پی اچ دی تست، اطلاعیه منتشره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص زمان و نحوه پرینت کارت آزمون زبان پیشرفته تولیمو 24 اسفند ماه 96 به شرح زیر است:

1- صد و بیست و ششمین دوره آزمون زبان انگلیسی پیشرفته، صبح روز پنجشنبه مورخ 96/12/24 منحصراً در شهر تهران برگزار خواهد شد. برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون از روز سه‌‌ شنبه 96/12/22 بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس: www.sanjesh.org قرار می گیرد تا داوطلبان بتوانند با وارد کردن اطلاعات خود شامل: شماره پرونده، نام و نام‌ خانوادگی، سال تولد و شماره کارت ملی نسبت به پرینت آن اقدام نمایند. بدیهی است که هر داوطلب برای شرکت در جلسه آزمون باید، علاوه بر پرینت کارت شرکت در جلسه آزمون، اصل کارت ملی یا اصل گذرنامه خود را ارائه نماید.

توضیح: چنانچه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون هر گونه اشکالی در کارت ورودی خود مشاهده نمودند، می‌توانند در روز چهارشنبه مورخ 96/12/23 صبح از ساعت 8:00 تا 12:00 و بعدازظهر از ساعت 14:00 تا 17:00 با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و دو قطعه عکس به نماینده این سازمان مستقر در باجه رفع نقص مراجعه نموده و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام نمایند.

تذکر مهم: داوطلبانی که شماره پرونده و کدپیگیری ثبت نام خود را فراموش نموده‌اند، برای دریافت شماره پرونده با مراجعه به سایت سازمان سنجش و ورود به سیستم پاسخگویی اقدام نمایند و به هیچ وجه به باجه رفع نقص مراجعه ننمایند.

2- آدرس باجه رفع نقص کارت:

 دانشکده زبان ها و ادبیات خارجی دانشگاه تهران: ‌تهران، خیابان کارگر شمالی (امیرآباد)، بعد از تقاطع جلال آل احمد، بین خیابان های 15 و 16

ضمناً به اطلاع می‌رساند که واحد اطلاعات و پاسخگویی به سوالات در این باره از این تاریخ لغایت 96/12/24 همه روزه بغیر از ایام تعطیل و در وقت اداری آماده پاسخگویی به سوالات داوطلبان است؛ لذا داوطلبان گرامی به منظور پاسخگویی به سوالات خود می‌توانند به بخش پاسخگویی اینترنتی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و یا با شماره تلفن 42163- 021 تماس حاصل نموده و از مراجعه حضوری خودداری نمایند.

برگزاری آزمون زبان تولیمو اسفند ماه 96 در روز پنجشنبه
به این مطلب امتیاز دهید.
۱۳۹۶-۱۲-۲۰ ۱۰:۰۶:۱۴ +۰۳:۳۰۲۰ اسفند, ۱۳۹۶|آزمون های زبان|۵ نظرات

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
محسن
محسن

سلام دوستان اینکه نباید موبایل همراهمون باشه آیا در محل برگزاری جایی برای تحویل موبایل و کیف مثل آزمونهای دیگر سازمان سنجش وجود داره یا اصلاً نباید همراهمون باشه؟

تولیمو طلب
تولیمو طلب

دو سال قبل یکبار تولیمو شرکت کردم. سنجش مدعی بود کارنامه کاغذی معتبر به ادرس همه فرستاده اما من چیزی دریافت نکردم. سنجش در پاسخ اعتراض به نیومدن کارنامه گفت باید نامه درخواست کتبی با کپی مدارک شناسایی بفرستی. بالاخره بعد از مدتها انتظار کارنامه اومد‌ و اون هم فقط به دلیل ارسال درخواست کتبی. امسال بعد از گذشت دو سال هنوز متولی تولیمو مثل متولی ام اس ار تی مشکل ارائه کارنامه به دانشگاهها رو حل نکرده. به جای این همه هزینه برای ارسال کارنامه به خونه ها میتونه کد شناسایی و استعلام اعتبار نمره زبان تعریف کنه. من… ادامه نظر»

تولیمو طلب
تولیمو طلب

یعنی بعد از اینکه در ازمون پنجشنبه این هفته شرکت کردم ایا کارنامه ای برای ارائه در هنگام مصاحبه خواهم داشت یا نه

زهرا
زهرا

آزمون فروردین هم برگزار میشه ؟نتایجش چه زمانی اعلام میشه؟برای مصاحبه آماده میشه؟

مهسا
مهسا

سلام
تولیمو معمولا منظم عمل میکنه در این زمینه. ممکنه علل مختلفی مثل سهل انگاری مامور پست داشته باشه. البته این که کلا کارنامه کاغذی صادر نشه و استعلامی باشه، هم برای داوطلبان بهتره و هم به لحظ محیط زیستی و عدم مصرف کاغذ