//پاسخ تشریحی سؤالات زبان عمومی دکتری 97

مدرسان شریف

پاسخ تشریحی سؤالات زبان عمومی دکتری 97

پاسخنامه تشریحی زبان عمومی کنکور دکتری 97 - 98پاسخنامه تشریحی زبان عمومی کنکور دکتری 97 – 98 سراسری و آزاد بر روی سایت قرار گرفت.

به گزارش پی اچ دی تست، حل تشریحی سؤالات زبان انگلیسی عمومی آزمون دکتری 1397 سراسری و آزاد که در دو گروه گروه علوم انسانی، هنر و کشاورزی و گروه فنی مهندسی و علوم پایه طرح شده بود، جهت دانلود رایگان در اختیار داوطلبان عزیز قرار گرفته است. داوطلبان می توانند با مرجعه به لینک زیر نسبت به دریافت پاسخنامه تشریحی اقدام نمایند.

دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی زبان عمومی کنکور دکتری 97 – 98 سراسری و آزاد

 

 

پاسخ تشریحی سؤالات زبان عمومی دکتری 97
به این مطلب امتیاز دهید.
۱۳۹۶-۱۲-۱۳ ۰۸:۳۶:۳۱ +۰۳:۳۰۱۳ اسفند, ۱۳۹۶|دکتری سراسری|۷ نظرات

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
پریس
پریس

خیلی خوب بود.
لطفا استعداد رو هم بذارین. مررررسی

حقوق بین الملل
حقوق بین الملل

بسم الله الرحمن الرحیم سلام و عرض ادب، ایراد مربوط به کلید سوال ۱۱۸ آزمون دکتری ۱۳۹۷ (استعداد) تقدیم میگردد: در صورت مفروض و اصلی سوال که باید برای تمامی سوالات ۱۱۶ الی ۱۱۹ مورد توجه قرار گیرد (خود ۱۱۹ هم مورد نظر می باشد)، بیان شده است: هر فردی که نام بهروز را روی برگه ی خود بنویسد، بهروز نیز نام او را روی برگه ی خود می نویسد و بالعکس یعنی اگر بهروز نام فردی را روی برگه ی خود بنویسد، او نیز نام بهروز را روی برگه ی خود می نویسد لذا اگر دریا نام احسان و… ادامه نظر»

فلسفه و کلام
فلسفه و کلام

سوال ۱۳۳ زبان عمومی انسانی دارای دو گزینه صحیح است

مینا
مینا

استدلالتون چیه؟ چرا دو گزینه صحیح؟

سعید
سعید

ایراد مربوط به کلید سوال ۱۱۷ از دفترچه ی A (استعداد تحصیلی) از آزمون دکتری سال ۱۳۹۷ تقدیم می گردد. در صورت مفروض و اصلی سوال که باید برای تمامی سوالات ۱۱۶ الی ۱۱۹ مورد توجه قرار گیرد (خود ۱۱۹ هم مورد نظر می باشد)، بیان شده است که نام هر فردی کمتر نوشته شود، برنده ی بازی خواهد شد و در صورت سوال ۱۱۷ (که باید با فرض کلی جمع شود) آمده است که لذا مفروض است که نام احسان باید کمتر از همه نوشته شود. برای برنده شدن احسان (کمتر نوشته شدن نام او) لازم است که او… ادامه نظر»

داود
داود

ممنون از کار خوبتون.
برای استعداد هم بذارین لطفا

مجید
مجید

بله موافقم
فکر خوبیه