داوطلبان آزمون دکتری مجموعه مهندسی ﻋﻤﺮان ـ آب و ﺳﺎزهﻫﺎی هیدرولیکی لازم است با توجه به سرفصل‌های کنکور دکتری رشته آب و ﺳﺎزهﻫﺎی هیدرولیکی در دفترچه ثبت نام کنکور دکتری 98 نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

میترسی از اخبار آزمون دکتری جا بمونی؟ ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال کلیک کنی ... و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی ...

پس از برگزاری آزمون از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور دکتری، رتبه داوطلب به همراه نمره تراز کسب شده در آزمون اعلام می‌شود.

پس از اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان فرصت دارند با توجه به اطلاعات درج شده در کارنامه اولیه آزمون دکتری و نیز بر اساس ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه‌ها، نسبت به انتخاب رشته آزمون دکتری اقدام نمایند.

سپس بر اساس حدنصاب نمره تراز مدنظر دانشگاه‌ها، نتایج انتخاب رشته اعلام می‌شود و اسامی دانشگاه‌هایی که داوطلبان به مصاحبه دکتری دعوت شده‌اند اعلام می‌شود.

ظرفیت پذیرش دکتری رشته مهندسی ﻋﻤﺮان ـ آب و ﺳﺎزهﻫﺎی هیدرولیکی در دانشگاه‌های سراسری

دانشگاه‌های پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر یک از گرایش‌های دکتری رشته مهندسی ﻋﻤﺮان ـ آب و ﺳﺎزهﻫﺎی هیدرولیکی متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری سراسری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون دکتری، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش گرایش‌های مختلف دکتری رشته مهندسی ﻋﻤﺮان ـ آب و ﺳﺎزهﻫﺎی هیدرولیکی ارائه شده است:

ظرفیت دکتری مهندسی ﻋﻤﺮان ـ آب و ﺳﺎزهﻫﺎی هیدرولیکی سراسری

ظرفیت پذیرش آزمون دکتری مهندسی ﻋﻤﺮان ـ آب و ﺳﺎزهﻫﺎی هیدرولیکی  سراسری 98

ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد در رشته مهندسی ﻋﻤﺮان ـ آب و ﺳﺎزهﻫﺎی هیدرولیکی

تا سال ۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی تنها فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در مقطع دکتری رشته مهندسی ﻋﻤﺮان ـ آب و ﺳﺎزهﻫﺎی هیدرولیکی را اعلام می‌کرد و ظرفیت پذیرش از سوی این دانشگاه اعلام نمی‌شد. اما از سال ۹۸ ظرفیت پذیرش اعلام شد که فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش و نیز ظرفیت پذیرش در هر واحد در رشته مهندسی ﻋﻤﺮان ـ آب و ﺳﺎزهﻫﺎی هیدرولیکی مطابق دفترچه انتخاب رشته دکتری 98 دانشگاه آزاد به شرح زیر است:

ظرفیت دکتری مهندسی ﻋﻤﺮان ـ آب و ﺳﺎزهﻫﺎی هیدرولیکی دانشگاه آزاد

اینستاگرام آزمون دکتری

بد نیست.میتونست بهتر باشه.قابل قبوله.خوبعالی (1 امتیاز , میانگین: 4٫00 از 5)
Loading...