مطابق دفترچه ثبت نام کنکور دکتری 99، در رشته علوم ورزشی ـ آﺳﻴﺐﺷﻨﺎسی ورزشی در گرایش‌های زیر دانشجوی دکتری پذیرفته می‌شود:

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

1) ﺣﺮﻛﺎت اﺻﻼﺣﻲ

2) اﻣﺪادﮔﺮ ورزﺷی

3) ﺗﺮﺑﻴﺖ ﺑﺪنی وﻳﮋه

 

داوطلبان گرایش‌های مختلف این رشته لازم است در آزمون دکتری مجموعه علوم ورزشی ـ آﺳﻴﺐﺷﻨﺎسی ورزشی شرکت نمایند و با توجه به سرفصل‌های کنکور دکتری رشته علوم ورزشی ـ آﺳﻴﺐﺷﻨﺎسی ورزشی نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

پس از برگزاری آزمون از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور دکتری، رتبه داوطلب به همراه نمره تراز کسب شده در آزمون اعلام می‌شود.

پس از اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان فرصت دارند با توجه به اطلاعات درج شده در کارنامه اولیه آزمون دکتری و نیز بر اساس ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه‌ها، نسبت به انتخاب رشته آزمون دکتری اقدام نمایند.

سپس بر اساس حدنصاب نمره تراز مدنظر دانشگاه‌ها، نتایج انتخاب رشته اعلام می‌شود و اسامی دانشگاه‌هایی که داوطلبان به مصاحبه دکتری دعوت شده‌اند اعلام می‌شود.

ظرفیت پذیرش دکتری رشته علوم ورزشی ـ آﺳﻴﺐﺷﻨﺎسی ورزشی در دانشگاه‌های سراسری

دانشگاه‌های پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر یک از گرایش‌های دکتری رشته علوم ورزشی ـ آﺳﻴﺐﺷﻨﺎسی ورزشی متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته دکتری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون دکتری، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش گرایش‌های مختلف دکتری رشته علوم ورزشی ـ آﺳﻴﺐﺷﻨﺎسی ورزشی ارائه شده است:

ظرفیت دکتری علوم ورزشی ـ آﺳﻴﺐﺷﻨﺎسی ورزشی سراسری

 

اینستاگرام آزمون دکتری