ظرفیت کنکور دکتری رشته آﻣﺎر (کد 2232)

/, ظرفیت دانشگاه ها/ظرفیت کنکور دکتری رشته آﻣﺎر (کد 2232)

مدرسان شریف

ظرفیت کنکور دکتری رشته آﻣﺎر (کد 2232)

مطابق دفترچه ثبت نام کنکور دکتری 97، در رشته آﻣﺎر در گرایش‌های زیر دانشجوی دکتری پذیرفته می‌شود:

1) آﻣﺎر

2) بیم‌سنجی

 

داوطلبان گرایش‌های مختلف این رشته لازم است در آزمون دکتری مجموعه آﻣﺎر شرکت نمایند و با توجه به سرفصل‌های کنکور دکتری رشته آﻣﺎر نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

پس از برگزاری آزمون از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور دکتری، رتبه داوطلب به همراه نمره تراز کسب شده در آزمون اعلام می‌شود.

پس از اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان فرصت دارند با توجه به اطلاعات درج شده در کارنامه اولیه آزمون دکتری و نیز بر اساس ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه‌ها، نسبت به انتخاب رشته آزمون دکتری اقدام نمایند.

سپس بر اساس حدنصاب نمره تراز مدنظر دانشگاه‌ها، نتایج انتخاب رشته اعلام می‌شود و اسامی دانشگاه‌هایی که داوطلبان به مصاحبه دکتری دعوت شده‌اند اعلام می‌شود.

ظرفیت پذیرش دکتری رشته آﻣﺎر در دانشگاه‌های سراسری

دانشگاه‌های پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر یک از گرایش‌های دکتری رشته آﻣﺎر متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری سراسری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون دکتری، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش گرایش‌های مختلف دکتری رشته آﻣﺎر ارائه شده است:

ظرفیت کنکور دکتری 97 - 98 رشته آﻣﺎر

ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد در رشته آﻣﺎر

قابل توجه است که دانشگاه آزاد اسلامی تنها فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در مقطع دکتری رشته آﻣﺎر را اعلام می‌کند و ظرفیت پذیرش از سوی این دانشگاه اعلام نمی‌شود که فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در رشته آﻣﺎر مطابق دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 دانشگاه آزاد به شرح زیر است:

ظرفیت دکتری 97 - 98 رشته آﻣﺎر دانشگاه آزاد

۱۳۹۷-۸-۲۰ ۰۸:۴۸:۴۲ +۰۳:۳۰۱ فروردین, ۱۳۹۷|آمار, ظرفیت دانشگاه ها|بدون ديدگاه

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar