/, ظرفیت دانشگاه ها/ظرفیت کنکور دکتری رشته آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﻲ (کد 2146)

مدرسان شریف

ظرفیت کنکور دکتری رشته آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﻲ (کد 2146)

مطابق دفترچه ثبت نام کنکور دکتری 98، در رشته آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﻲ در گرایش‌های زیر دانشجوی دکتری پذیرفته می‌شود:

1) ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﻲ

2) اﻗﺘﺼﺎد و ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻣﺎﻟﻲ آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﻲ

3) ﺑﺮﻧﺎمه ریزی ﺗﻮﺳﻌﻪ آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﻲ

4) ﺑﺮﻧﺎمه ریزی درﺳﻲ در آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﻲ

5) ﻓﻨﺎوری اﻃﻼع‌رﺳﺎﻧﻲ در آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﻲ

داوطلبان گرایش‌های مختلف این رشته لازم است در آزمون دکتری مجموعه آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﻲ شرکت نمایند و با توجه به سرفصل‌های کنکور دکتری رشته آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﻲ نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

پس از برگزاری آزمون از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور دکتری، رتبه داوطلب به همراه نمره تراز کسب شده در آزمون اعلام می‌شود.

پس از اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان فرصت دارند با توجه به اطلاعات درج شده در کارنامه اولیه آزمون دکتری و نیز بر اساس ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه‌ها، نسبت به انتخاب رشته آزمون دکتری اقدام نمایند.

سپس بر اساس حدنصاب نمره تراز مدنظر دانشگاه‌ها، نتایج انتخاب رشته اعلام می‌شود و اسامی دانشگاه‌هایی که داوطلبان به مصاحبه دکتری دعوت شده‌اند اعلام می‌شود.

ظرفیت پذیرش دکتری رشته آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﻲ در دانشگاه‌های سراسری

دانشگاه‌های پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر یک از گرایش‌های دکتری رشته آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﻲ متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری سراسری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون دکتری، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش گرایش‌های مختلف دکتری رشته آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﻲ ارائه شده است:

ظرفیت کنکور دکتری 97 - 98 رشته آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﻲ

ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد در رشته آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﻲ

قابل توجه است که دانشگاه آزاد اسلامی تنها فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در مقطع دکتری رشته آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﻲ را اعلام می‌کند و ظرفیت پذیرش از سوی این دانشگاه اعلام نمی‌شود که فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در رشته آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﻲ مطابق دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 دانشگاه آزاد به شرح زیر است:

ظرفیت دکتری 97 - 98 رشته آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﻲ دانشگاه آزاد

ظرفیت کنکور دکتری رشته آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﻲ (کد 2146)
به این مطلب امتیاز دهید.
۱۳۹۷-۹-۱۰ ۱۳:۲۹:۳۱ +۰۳:۳۰۱ فروردین, ۱۳۹۷|آموزش عالی, ظرفیت دانشگاه ها|۱ ديدگاه

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
محمد
محمد

سلام. با مدرک فوف لیسانس برق دانشگاه آزاد می تونم در آزمون دکتری آموزش عالی شرکت کنم و اگر قبول بشم تو مصاحبه به دلیل اینکه در دانشگاه آزاد درس خونده ام ردم نمی کنند؟