/, ظرفیت دانشگاه ها/ظرفیت کنکور دکتری رشته ﺟﻐﺮاﻓﻴﺎی ﺳﻴﺎﺳﻲ (کد 2103)

مدرسان شریف

ظرفیت کنکور دکتری رشته ﺟﻐﺮاﻓﻴﺎی ﺳﻴﺎﺳﻲ (کد 2103)

داوطلبان آزمون دکتری مجموعه ﺟﻐﺮاﻓﻴﺎی ﺳﻴﺎﺳﻲ لازم است با توجه به سرفصل‌های کنکور دکتری رشته ﺟﻐﺮاﻓﻴﺎی ﺳﻴﺎﺳﻲ در دفترچه ثبت نام کنکور دکتری 98 نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

پس از برگزاری آزمون از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور دکتری، رتبه داوطلب به همراه نمره تراز کسب شده در آزمون اعلام می‌شود.

پس از اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان فرصت دارند با توجه به اطلاعات درج شده در کارنامه اولیه آزمون دکتری و نیز بر اساس ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه‌ها، نسبت به انتخاب رشته آزمون دکتری اقدام نمایند.

سپس بر اساس حدنصاب نمره تراز مدنظر دانشگاه‌ها، نتایج انتخاب رشته اعلام می‌شود و اسامی دانشگاه‌هایی که داوطلبان به مصاحبه دکتری دعوت شده‌اند اعلام می‌شود.

ظرفیت پذیرش دکتری رشته ﺟﻐﺮاﻓﻴﺎی ﺳﻴﺎﺳﻲ در دانشگاه‌های سراسری

ظرفیت پذیرش دانشگاه‌های پذیرنده دکتری رشته ﺟﻐﺮاﻓﻴﺎی ﺳﻴﺎﺳﻲ متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری سراسری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون دکتری، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش در مقطع دکتری رشته ﺟﻐﺮاﻓﻴﺎی ﺳﻴﺎﺳﻲ ارائه شده است:

ظرفیت دکتری 97 - 98 رشته جغرافیای سیاسی

ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد در رشته ﺟﻐﺮاﻓﻴﺎی ﺳﻴﺎﺳﻲ

قابل توجه است که دانشگاه آزاد اسلامی تنها فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در مقطع دکتری رشته ﺟﻐﺮاﻓﻴﺎی ﺳﻴﺎﺳﻲ را اعلام می‌کند و ظرفیت پذیرش از سوی این دانشگاه اعلام نمی‌شود که فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در رشته ﺟﻐﺮاﻓﻴﺎی ﺳﻴﺎﺳﻲ مطابق دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 دانشگاه آزاد به شرح زیر است:

ظرفیت دکتری 97 - 98 رشته ﺟﻐﺮاﻓﻴﺎی ﺳﻴﺎﺳﻲ

ظرفیت کنکور دکتری رشته ﺟﻐﺮاﻓﻴﺎی ﺳﻴﺎﺳﻲ (کد 2103)
به این مطلب امتیاز دهید.
۱۳۹۷-۹-۱۰ ۱۱:۳۴:۴۱ +۰۳:۳۰۱ فروردین, ۱۳۹۷|جغرافیای سیاسی, ظرفیت دانشگاه ها|بدون ديدگاه

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar