مطابق دفترچه ثبت نام کنکور دکتری 98، در رشته رﻳﺎضی ﻛﺎرﺑﺮدی در گرایش‌های زیر دانشجوی دکتری پذیرفته می‌شود:

کانال تلگرام دکتری

1) رﻳﺎضی ﻛﺎرﺑﺮدی (بدون گرایش)

2) آنالیز عددی

3) تحقیق در عملیات

4) آموزش ریاضی

داوطلبان گرایش‌های مختلف این رشته لازم است در آزمون دکتری مجموعه رﻳﺎضی ﻛﺎرﺑﺮدی شرکت نمایند و با توجه به سرفصل‌های کنکور دکتری رشته رﻳﺎضی ﻛﺎرﺑﺮدی نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

پس از برگزاری آزمون از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور دکتری، رتبه داوطلب به همراه نمره تراز کسب شده در آزمون اعلام می‌شود.

پس از اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان فرصت دارند با توجه به اطلاعات درج شده در کارنامه اولیه آزمون دکتری و نیز بر اساس ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه‌ها، نسبت به انتخاب رشته آزمون دکتری اقدام نمایند.

سپس بر اساس حدنصاب نمره تراز مدنظر دانشگاه‌ها، نتایج انتخاب رشته اعلام می‌شود و اسامی دانشگاه‌هایی که داوطلبان به مصاحبه دکتری دعوت شده‌اند اعلام می‌شود.

ظرفیت پذیرش دکتری رشته رﻳﺎضی ﻛﺎرﺑﺮدی در دانشگاه‌های سراسری

دانشگاه‌های پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر یک از گرایش‌های دکتری رشته رﻳﺎضی ﻛﺎرﺑﺮدی متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری سراسری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون دکتری، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش گرایش‌های مختلف دکتری رشته رﻳﺎضی ﻛﺎرﺑﺮدی ارائه شده است:

ظرفیت دکتری رﻳﺎضی ﻛﺎرﺑﺮدی سراسری

ظرفیت پذیرش آزمون دکتری رﻳﺎضی ﻛﺎرﺑﺮدی  سراسری 98

ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد در رشته رﻳﺎضی ﻛﺎرﺑﺮدی

قابل توجه است که دانشگاه آزاد اسلامی تنها فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در مقطع دکتری رشته رﻳﺎضی ﻛﺎرﺑﺮدی را اعلام می‌کند و ظرفیت پذیرش از سوی این دانشگاه اعلام نمی‌شود که فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در رشته رﻳﺎضی ﻛﺎرﺑﺮدی مطابق دفترچه انتخاب رشته دکتری 98 دانشگاه آزاد به شرح زیر است:

ظرفیت دکتری رﻳﺎضی ﻛﺎرﺑﺮدی دانشگاه آزاد

ظرفیت پذیرش آزمون دکتری رﻳﺎضی ﻛﺎرﺑﺮدی آزاد ۹۸

 

بد نیستمیتونست بهتر باشهقابل قبولهخوبعالی (1 امتیاز , میانگین: 1٫00 از 5)
Loading...