/, ظرفیت دانشگاه ها/ظرفیت کنکور دکتری رشته رﻳﺎﺿﻲ ﻛﺎرﺑﺮدی (کد 2234)

مدرسان شریف

ظرفیت کنکور دکتری رشته رﻳﺎﺿﻲ ﻛﺎرﺑﺮدی (کد 2234)

مطابق دفترچه ثبت نام کنکور دکتری 98، در رشته رﻳﺎﺿﻲ ﻛﺎرﺑﺮدی در گرایش‌های زیر دانشجوی دکتری پذیرفته می‌شود:

1) رﻳﺎﺿﻲ ﻛﺎرﺑﺮدی (بدون گرایش)

2) آنالیز عددی

3) تحقیق در عملیات

4) آموزش ریاضی

داوطلبان گرایش‌های مختلف این رشته لازم است در آزمون دکتری مجموعه رﻳﺎﺿﻲ ﻛﺎرﺑﺮدی شرکت نمایند و با توجه به سرفصل‌های کنکور دکتری رشته رﻳﺎﺿﻲ ﻛﺎرﺑﺮدی نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

پس از برگزاری آزمون از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور دکتری، رتبه داوطلب به همراه نمره تراز کسب شده در آزمون اعلام می‌شود.

پس از اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان فرصت دارند با توجه به اطلاعات درج شده در کارنامه اولیه آزمون دکتری و نیز بر اساس ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه‌ها، نسبت به انتخاب رشته آزمون دکتری اقدام نمایند.

سپس بر اساس حدنصاب نمره تراز مدنظر دانشگاه‌ها، نتایج انتخاب رشته اعلام می‌شود و اسامی دانشگاه‌هایی که داوطلبان به مصاحبه دکتری دعوت شده‌اند اعلام می‌شود.

ظرفیت پذیرش دکتری رشته رﻳﺎﺿﻲ ﻛﺎرﺑﺮدی در دانشگاه‌های سراسری

دانشگاه‌های پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر یک از گرایش‌های دکتری رشته رﻳﺎﺿﻲ ﻛﺎرﺑﺮدی متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری سراسری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون دکتری، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش گرایش‌های مختلف دکتری رشته رﻳﺎﺿﻲ ﻛﺎرﺑﺮدی ارائه شده است:

ظرفیت کنکور دکتری 97 - 98 رشته رﻳﺎﺿﻲ کاربردی

"

"

ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد در رشته رﻳﺎﺿﻲ ﻛﺎرﺑﺮدی

قابل توجه است که دانشگاه آزاد اسلامی تنها فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در مقطع دکتری رشته رﻳﺎﺿﻲ ﻛﺎرﺑﺮدی را اعلام می‌کند و ظرفیت پذیرش از سوی این دانشگاه اعلام نمی‌شود که فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در رشته رﻳﺎﺿﻲ ﻛﺎرﺑﺮدی مطابق دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 دانشگاه آزاد به شرح زیر است:

ظرفیت دکتری 97 - 98 رشته رﻳﺎﺿﻲ کاربردی دانشگاه آزاد

ظرفیت کنکور دکتری رشته رﻳﺎﺿﻲ ﻛﺎرﺑﺮدی (کد 2234)
به این مطلب امتیاز دهید.
۱۳۹۷-۹-۱۱ ۱۲:۰۳:۳۴ +۰۳:۳۰۱ فروردین, ۱۳۹۷|ریاضی کاربردی, ظرفیت دانشگاه ها|بدون ديدگاه

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar