/, ظرفیت دانشگاه ها/ظرفیت کنکور دکتری رشته رﻳﺎﺿﻲ ﻣﺤﺾ (کد 2233)

مدرسان شریف

ظرفیت کنکور دکتری رشته رﻳﺎﺿﻲ ﻣﺤﺾ (کد 2233)

مطابق دفترچه ثبت نام کنکور دکتری 98، در رشته رﻳﺎﺿﻲ ﻣﺤﺾ در گرایش‌های زیر دانشجوی دکتری پذیرفته می‌شود:

1) رﻳﺎﺿﻲ (بدون گرایش)

2) جبر

3) آنالیز

4) هندسه (توپولوژی)

 

داوطلبان گرایش‌های مختلف این رشته لازم است در آزمون دکتری مجموعه رﻳﺎﺿﻲ ﻣﺤﺾ شرکت نمایند و با توجه به سرفصل‌های کنکور دکتری رشته رﻳﺎﺿﻲ ﻣﺤﺾ نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

پس از برگزاری آزمون از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور دکتری، رتبه داوطلب به همراه نمره تراز کسب شده در آزمون اعلام می‌شود.

پس از اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان فرصت دارند با توجه به اطلاعات درج شده در کارنامه اولیه آزمون دکتری و نیز بر اساس ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه‌ها، نسبت به انتخاب رشته آزمون دکتری اقدام نمایند.

سپس بر اساس حدنصاب نمره تراز مدنظر دانشگاه‌ها، نتایج انتخاب رشته اعلام می‌شود و اسامی دانشگاه‌هایی که داوطلبان به مصاحبه دکتری دعوت شده‌اند اعلام می‌شود.

ظرفیت پذیرش دکتری رشته رﻳﺎﺿﻲ ﻣﺤﺾ در دانشگاه‌های سراسری

دانشگاه‌های پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر یک از گرایش‌های دکتری رشته رﻳﺎﺿﻲ ﻣﺤﺾ متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری سراسری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون دکتری، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش گرایش‌های مختلف دکتری رشته رﻳﺎﺿﻲ ﻣﺤﺾ ارائه شده است:

ظرفیت کنکور دکتری 97 - 98 رشته رﻳﺎﺿﻲ ﻣﺤﺾ

"

"

"

"

"

ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد در رشته رﻳﺎﺿﻲ ﻣﺤﺾ

قابل توجه است که دانشگاه آزاد اسلامی تنها فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در مقطع دکتری رشته رﻳﺎﺿﻲ ﻣﺤﺾ را اعلام می‌کند و ظرفیت پذیرش از سوی این دانشگاه اعلام نمی‌شود که فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در رشته رﻳﺎﺿﻲ ﻣﺤﺾ مطابق دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 دانشگاه آزاد به شرح زیر است:

ظرفیت دکتری 97 - 98 رشته رﻳﺎﺿﻲ ﻣﺤﺾ دانشگاه آزاد

ظرفیت کنکور دکتری رشته رﻳﺎﺿﻲ ﻣﺤﺾ (کد 2233)
به این مطلب امتیاز دهید.
۱۳۹۷-۹-۱۱ ۱۱:۵۰:۱۱ +۰۳:۳۰۱ فروردین, ۱۳۹۷|ریاضی محض, ظرفیت دانشگاه ها|بدون ديدگاه

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar