/, ظرفیت دانشگاه ها/ظرفیت کنکور دکتری رشته زمین شناسی آب ﻫﺎی زﻳﺮزﻣﻴﻨﻲ (کد 2204)

مدرسان شریف

ظرفیت کنکور دکتری رشته زمین شناسی آب ﻫﺎی زﻳﺮزﻣﻴﻨﻲ (کد 2204)

داوطلبان آزمون دکتری مجموعه زمین شناسی آب‌ﻫﺎی زﻳﺮزﻣﻴﻨﻲ لازم است با توجه به سرفصل‌های کنکور دکتری رشته آب‌ﻫﺎی زﻳﺮزﻣﻴﻨﻲ در دفترچه ثبت نام کنکور دکتری 98 نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

پس از برگزاری آزمون از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور دکتری، رتبه داوطلب به همراه نمره تراز کسب شده در آزمون اعلام می‌شود.

پس از اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان فرصت دارند با توجه به اطلاعات درج شده در کارنامه اولیه آزمون دکتری و نیز بر اساس ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه‌ها، نسبت به انتخاب رشته آزمون دکتری اقدام نمایند.

سپس بر اساس حدنصاب نمره تراز مدنظر دانشگاه‌ها، نتایج انتخاب رشته اعلام می‌شود و اسامی دانشگاه‌هایی که داوطلبان به مصاحبه دکتری دعوت شده‌اند اعلام می‌شود.

ظرفیت پذیرش دکتری رشته زمین شناسی آب ﻫﺎی زﻳﺮزﻣﻴﻨﻲ در دانشگاه‌های سراسری

دانشگاه‌های پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر یک از گرایش‌های دکتری رشته زمین شناسی آب ﻫﺎی زﻳﺮزﻣﻴﻨﻲ متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری سراسری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون دکتری، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش گرایش‌های مختلف دکتری رشته زمین شناسی آب ﻫﺎی زﻳﺮزﻣﻴﻨﻲ ارائه شده است:

ظرفیت کنکور دکتری 97 - 98 رشته زمین شناسی آب ﻫﺎی زﻳﺮزﻣﻴﻨﻲ

ظرفیت کنکور دکتری رشته زمین شناسی آب ﻫﺎی زﻳﺮزﻣﻴﻨﻲ (کد 2204)
به این مطلب امتیاز دهید.
۱۳۹۷-۹-۱۰ ۱۶:۴۵:۳۲ +۰۳:۳۰۱ فروردین, ۱۳۹۷|آب شناسی, ظرفیت دانشگاه ها|بدون ديدگاه

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar