/, ظرفیت دانشگاه ها/ظرفیت کنکور دکتری رشته زمین شناسی سنگ شناسی رﺳﻮﺑﻲ (کد 2203)

مدرسان شریف

ظرفیت کنکور دکتری رشته زمین شناسی سنگ شناسی رﺳﻮﺑﻲ (کد 2203)

داوطلبان آزمون دکتری مجموعه زمین شناسی سنگ شناسی رﺳﻮﺑﻲ لازم است با توجه به سرفصل‌های کنکور دکتری رشته رﺳﻮب‌ﺷﻨﺎﺳﻲ در دفترچه ثبت نام کنکور دکتری 98 نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

پس از برگزاری آزمون از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور دکتری، رتبه داوطلب به همراه نمره تراز کسب شده در آزمون اعلام می‌شود.

پس از اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان فرصت دارند با توجه به اطلاعات درج شده در کارنامه اولیه آزمون دکتری و نیز بر اساس ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه‌ها، نسبت به انتخاب رشته آزمون دکتری اقدام نمایند.

سپس بر اساس حدنصاب نمره تراز مدنظر دانشگاه‌ها، نتایج انتخاب رشته اعلام می‌شود و اسامی دانشگاه‌هایی که داوطلبان به مصاحبه دکتری دعوت شده‌اند اعلام می‌شود.

ظرفیت پذیرش دکتری رشته زمین شناسی سنگ شناسی رﺳﻮﺑﻲ در دانشگاه‌های سراسری

دانشگاه‌های پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر یک از گرایش‌های دکتری رشته زمین شناسی سنگ شناسی رﺳﻮﺑﻲ متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری سراسری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون دکتری، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش گرایش‌های مختلف دکتری رشته زمین شناسی سنگ شناسی رﺳﻮﺑﻲ ارائه شده است:

ظرفیت کنکور دکتری 97 - 98 رشته زمین شناسی سنگ شناسی رﺳﻮﺑﻲ

ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد در رشته زمین شناسی سنگ شناسی رﺳﻮﺑﻲ

قابل توجه است که دانشگاه آزاد اسلامی تنها فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در مقطع دکتری رشته زمین شناسی سنگ شناسی رﺳﻮﺑﻲ را اعلام می‌کند و ظرفیت پذیرش از سوی این دانشگاه اعلام نمی‌شود که فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در رشته زمین شناسی سنگ شناسی رﺳﻮﺑﻲ مطابق دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 دانشگاه آزاد به شرح زیر است:

ظرفیت دکتری 97 - 98 رشته زمین شناسی سنگ شناسی رﺳﻮﺑﻲ دانشگاه آزاد

ظرفیت کنکور دکتری رشته زمین شناسی سنگ شناسی رﺳﻮﺑﻲ (کد 2203)
به این مطلب امتیاز دهید.
۱۳۹۷-۹-۱۰ ۱۶:۴۷:۱۳ +۰۳:۳۰۱ فروردین, ۱۳۹۷|رسوب شناسی, ظرفیت دانشگاه ها|بدون ديدگاه

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar