موسسه آموزشی نگاره
دوره نگاره

ظرفیت کنکور دکتری مجموعه رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

فهرست اسامی دانشگاه‌ها و ظرفیت پذیرش دکتری رشته مدیریت پیشگیری از ﺟﺮم، ﺟﺮم یابی و ایمنی ترافیک در دفترچه های انتخاب رشته دکترا سراسری اطلاع‌رسانی می‌شود.

پس از انتشار دفترچه و مشخص شدن ظرفیت‌ها، داوطلبان می‌توانند نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و پرسیدن سوالات خود می‌توانید به صفحه مشاوره انتخاب رشته دکتری مراجعه نمایید.

مطابق دفترچه ثبت نام کنکور دکتری 1403، در مجموعه رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین در گرایش‌های زیر دانشجوی دکتری پذیرفته می‌شود:

۱) مدیریت مرز

۲) مدﻳﺮﻳﺖ ﭘﻴﺸﮕﻴﺮی از ﺟﺮم

۳) ﺟﺮم‌یابی

۴) ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ایمنی ﺗﺮافیک

داوطلبان گرایش‌های مختلف این رشته لازم است در آزمون دکتری مجموعه مدیریت پیشگیری از ﺟﺮم، ﺟﺮم یابی و ایمنی ترافیک شرکت نمایند و با توجه به سرفصل‌های کنکور دکتری رشته مدیریت پیشگیری از ﺟﺮم، ﺟﺮم یابی و ایمنی ترافیک نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

پس از برگزاری آزمون از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور دکتری، رتبه داوطلب به همراه نمره تراز کسب شده در آزمون اعلام می‌شود.

پس از اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان فرصت دارند با توجه به اطلاعات درج شده در کارنامه اولیه آزمون دکتری و نیز بر اساس ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه‌ها، نسبت به انتخاب رشته آزمون دکتری اقدام نمایند.

سپس بر اساس حدنصاب نمره تراز مدنظر دانشگاه‌ها، نتایج انتخاب رشته اعلام می‌شود و اسامی دانشگاه‌هایی که داوطلبان به مصاحبه دکتری دعوت شده‌اند اعلام می‌شود.

ظرفیت پذیرش دکتری رشته مدیریت پیشگیری از ﺟﺮم، ﺟﺮم یابی و ایمنی ترافیک در دانشگاه‌های سراسری

دانشگاه‌های پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر یک از گرایش‌های دکتری رشته مدیریت پیشگیری از ﺟﺮم، ﺟﺮم یابی و ایمنی ترافیک متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته دکتری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون دکتری، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش گرایش‌های مختلف دکتری رشته مدیریت پیشگیری از ﺟﺮم، ﺟﺮم یابی و ایمنی ترافیک ارائه شده است:

ظرفیت دکتری مدیریت پیشگیری از ﺟﺮم، ﺟﺮم یابی و ایمنی ترافیک

پیشنهاد می‌کنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص منابع، انتخاب رشته و مصاحبه دکتری به صفحات زیر سری بزنید:

آیا در صورتی که داوطلب به مصاحبه آزمون دکتری مدیریت پیشگیری از ﺟﺮم، ﺟﺮم یابی و ایمنی ترافیک دعوت شود، بدین معنا است که در آن دانشگاه پذیرفته شده است؟

خیر، چند برابر ظرفیت پذیرش دکتری مدیریت پیشگیری از ﺟﺮم، ﺟﺮم یابی و ایمنی ترافیک به مصاحبه دعوت می‌شوند و در ادامه با توجه به مجموع نمره مصاحبه و آزمون کتبی، پذیرفته‌شدگان نهایی تعیین می‌گردند.

ظرفیت آزمون دکتری مدیریت پیشگیری از ﺟﺮم، ﺟﺮم یابی و ایمنی ترافیک در سال 1403 کاهش یافته است؟

جزئیات ظرفیت پذیرش در دفترچه انتخاب رشته دکتری اعلام می شود. این دفترچه پس از اعلام نتایج اولیه دکتری 1403، از سوی سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

برای انتخاب رشته دکتری سراسری و دانشگاه آزاد رشته مدیریت پیشگیری از ﺟﺮم، ﺟﺮم یابی و ایمنی ترافیک به کجا مراجعه کنیم؟

انتخاب رشته سراسری در سایت سازمان سنجش و انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد در سایت مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد انجام می شود.

ثبت‌نام
باخبرم کن!

1 دیدگاه
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امیرمحمد
مهر ۹, ۱۴۰۰ ۱۱:۴۲ ب٫ظ

با سلام در رشته مدیریت پیشگیری از جرم و جرم یابی موقع ثبت نام برای هر رشته ۱۰ نفر اعلام شده بود ولی موقع تعیین رشته و پذیرش آن را به نصف تقلیل دادند که در حق داوطلبان جفا شد اگر اول ظرفیت ۵ نفر بود خیلی ها اصلا ثبت نام نمی کردند لطفا وزارت علوم آن را به ظرفیت اعلامی در ثبت نام برگرداند… باتشکر