مطابق دفترچه ثبت نام کنکور دکتری 99، در رشته مدیریت ﻣﻨﺎﺑﻊ ﺧﺎک در گرایش‌های زیر دانشجوی دکتری پذیرفته می‌شود:

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

1) ﻓﻴﺰﻳﻚ و ﺣﻔﺎﻇﺖ ﺧﺎک

2) ﻣﻨﺎﺑﻊ ﺧﺎک و ارزﻳﺎبی اراضی

 

داوطلبان گرایش‌های مختلف این رشته لازم است در آزمون دکتری مجموعه مدیریت ﻣﻨﺎﺑﻊ ﺧﺎک شرکت نمایند و با توجه به سرفصل‌های کنکور دکتری رشته مدیریت ﻣﻨﺎﺑﻊ ﺧﺎک نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

پس از برگزاری آزمون از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور دکتری، رتبه داوطلب به همراه نمره تراز کسب شده در آزمون اعلام می‌شود.

پس از اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان فرصت دارند با توجه به اطلاعات درج شده در کارنامه اولیه آزمون دکتری و نیز بر اساس ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه‌ها، نسبت به انتخاب رشته آزمون دکتری اقدام نمایند.

سپس بر اساس حدنصاب نمره تراز مدنظر دانشگاه‌ها، نتایج انتخاب رشته اعلام می‌شود و اسامی دانشگاه‌هایی که داوطلبان به مصاحبه دکتری دعوت شده‌اند اعلام می‌شود.

 

ظرفیت پذیرش دکتری رشته مدیریت ﻣﻨﺎﺑﻊ ﺧﺎک در دانشگاه‌های سراسری

دانشگاه‌های پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر یک از گرایش‌های دکتری رشته مدیریت ﻣﻨﺎﺑﻊ ﺧﺎک متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته دکتری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون دکتری، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش گرایش‌های مختلف دکتری رشته مدیریت ﻣﻨﺎﺑﻊ ﺧﺎک ارائه شده است:

ظرفیت دکتری مدیریت ﻣﻨﺎﺑﻊ ﺧﺎک سراسری

ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد در رشته مدیریت ﻣﻨﺎﺑﻊ ﺧﺎک

تا سال ۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی تنها فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در مقطع دکتری رشته مدیریت ﻣﻨﺎﺑﻊ ﺧﺎک را اعلام می‌کرد و ظرفیت پذیرش از سوی این دانشگاه اعلام نمی‌شد. اما از سال ۹۸ ظرفیت پذیرش اعلام شد که فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش و نیز ظرفیت پذیرش در هر واحد در رشته مدیریت ﻣﻨﺎﺑﻊ ﺧﺎک مطابق دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد به شرح زیر است:

ظرفیت دکتری مدیریت ﻣﻨﺎﺑﻊ ﺧﺎک دانشگاه آزاد

 

اینستاگرام آزمون دکتری