داوطلبان آزمون دکتری مجموعه ﻋﻠﻮم و ﻣﻬﻨﺪسی آب – آبیاری و زهکشی لازم است با توجه به سرفصل‌های کنکور دکتری رشته ﻋﻠﻮم و ﻣﻬﻨﺪسی آب – آبیاری و زهکشی در دفترچه ثبت نام کنکور دکتری 99 نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

پس از برگزاری آزمون از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور دکتری، رتبه داوطلب به همراه نمره تراز کسب شده در آزمون اعلام می‌شود.

پس از اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان فرصت دارند با توجه به اطلاعات درج شده در کارنامه اولیه آزمون دکتری و نیز بر اساس ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه‌ها، نسبت به انتخاب رشته آزمون دکتری اقدام نمایند.

سپس بر اساس حدنصاب نمره تراز مدنظر دانشگاه‌ها، نتایج انتخاب رشته اعلام می‌شود و اسامی دانشگاه‌هایی که داوطلبان به مصاحبه دکتری دعوت شده‌اند اعلام می‌شود.

ظرفیت پذیرش دکتری رشته ﻋﻠﻮم و ﻣﻬﻨﺪسی آب – آبیاری و زهکشی در دانشگاه‌های سراسری

دانشگاه‌های پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر یک از گرایش‌های دکتری رشته ﻋﻠﻮم و ﻣﻬﻨﺪسی آب – آبیاری و زهکشی متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته دکتری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون دکتری، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش گرایش‌های مختلف دکتری رشته ﻋﻠﻮم و ﻣﻬﻨﺪسی آب – آبیاری و زهکشی ارائه شده است:

ظرفیت دکتری ﻋﻠﻮم و ﻣﻬﻨﺪسی آب - آبیاری و زهکشی سراسری

ظرفیت پذیرش آزمون دکتری ﻋﻠﻮم و ﻣﻬﻨﺪسی آب - آبیاری و زهکشی  سراسری 98

ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد در رشته ﻋﻠﻮم و ﻣﻬﻨﺪسی آب – آبیاری و زهکشی

تا سال ۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی تنها فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در مقطع دکتری رشته ﻋﻠﻮم و ﻣﻬﻨﺪسی آب – آبیاری و زهکشی را اعلام می‌کرد و ظرفیت پذیرش از سوی این دانشگاه اعلام نمی‌شد. اما از سال ۹۸ ظرفیت پذیرش اعلام شد که فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش و نیز ظرفیت پذیرش در هر واحد در رشته ﻋﻠﻮم و ﻣﻬﻨﺪسی آب – آبیاری و زهکشی مطابق دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد به شرح زیر است:

ظرفیت دکتری ﻋﻠﻮم و ﻣﻬﻨﺪسی آب - آبیاری و زهکشی دانشگاه آزاد

ظرفیت پذیرش آزمون دکتری ﻋﻠﻮم و ﻣﻬﻨﺪسی آب - آبیاری و زهکشی آزاد ۹۸

 

اینستاگرام آزمون دکتری