داوطلبان آزمون دکتری مجموعه ﻋﻠﻮم و مهندسی آب ـ ﻣﻨﺎﺑﻊ آب لازم است با توجه به سرفصل‌های کنکور دکتری رشته ﻋﻠﻮم و مهندسی آب ـ ﻣﻨﺎﺑﻊ آب در دفترچه ثبت نام کنکور دکتری 99 نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

پس از برگزاری آزمون از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور دکتری، رتبه داوطلب به همراه نمره تراز کسب شده در آزمون اعلام می‌شود.

پس از اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان فرصت دارند با توجه به اطلاعات درج شده در کارنامه اولیه آزمون دکتری و نیز بر اساس ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه‌ها، نسبت به انتخاب رشته آزمون دکتری اقدام نمایند.

سپس بر اساس حدنصاب نمره تراز مدنظر دانشگاه‌ها، نتایج انتخاب رشته اعلام می‌شود و اسامی دانشگاه‌هایی که داوطلبان به مصاحبه دکتری دعوت شده‌اند اعلام می‌شود.

ظرفیت پذیرش دکتری رشته ﻋﻠﻮم و مهندسی آب ـ ﻣﻨﺎﺑﻊ آب در دانشگاه‌های سراسری

دانشگاه‌های پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر یک از گرایش‌های دکتری رشته ﻋﻠﻮم و مهندسی آب ـ ﻣﻨﺎﺑﻊ آب متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته دکتری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون دکتری، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش گرایش‌های مختلف دکتری رشته ﻋﻠﻮم و مهندسی آب ـ ﻣﻨﺎﺑﻊ آب ارائه شده است:

ظرفیت دکتری ﻋﻠﻮم و مهندسی آب ـ ﻣﻨﺎﺑﻊ آب سراسری

ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد در رشته ﻋﻠﻮم و مهندسی آب ـ ﻣﻨﺎﺑﻊ آب

تا سال ۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی تنها فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در مقطع دکتری رشته ﻋﻠﻮم و مهندسی آب ـ ﻣﻨﺎﺑﻊ آب را اعلام می‌کرد و ظرفیت پذیرش از سوی این دانشگاه اعلام نمی‌شد. اما از سال ۹۸ ظرفیت پذیرش اعلام شد که فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش و نیز ظرفیت پذیرش در هر واحد در رشته ﻋﻠﻮم و مهندسی آب ـ ﻣﻨﺎﺑﻊ آب مطابق دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد به شرح زیر است:

ظرفیت دکتری ﻋﻠﻮم و مهندسی آب ـ ﻣﻨﺎﺑﻊ آب دانشگاه آزاد

 

اینستاگرام آزمون دکتری