/, فقه و حقوق خصوصی/ظرفیت کنکور دکتری رشته ﺣﻘﻮق ﺧﺼﻮﺻﻲ (کد 2157)

مدرسان شریف

ظرفیت کنکور دکتری رشته ﺣﻘﻮق ﺧﺼﻮﺻﻲ (کد 2157)

داوطلبان آزمون دکتری مجموعه ﺣﻘﻮق ﺧﺼﻮﺻﻲ لازم است با توجه به سرفصل‌های کنکور دکتری رشته ﺣﻘﻮق ﺧﺼﻮﺻﻲ در دفترچه ثبت نام کنکور دکتری 98 نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

پس از برگزاری آزمون از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور دکتری، رتبه داوطلب به همراه نمره تراز کسب شده در آزمون اعلام می‌شود.

پس از اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان فرصت دارند با توجه به اطلاعات درج شده در کارنامه اولیه آزمون دکتری و نیز بر اساس ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه‌ها، نسبت به انتخاب رشته دکتری اقدام نمایند.

سپس بر اساس حدنصاب نمره تراز مدنظر دانشگاه‌ها، نتایج انتخاب رشته اعلام می‌شود و اسامی دانشگاه‌هایی که داوطلبان به مصاحبه دکتری دعوت شده‌اند اعلام می‌شود.

ظرفیت پذیرش دکتری رشته ﺣﻘﻮق ﺧﺼﻮﺻﻲ در دانشگاه‌های سراسری

دانشگاه‌های پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر یک از گرایش‌های دکتری رشته ﺣﻘﻮق ﺧﺼﻮﺻﻲ متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری سراسری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون دکتری، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش گرایش‌های مختلف دکتری رشته ﺣﻘﻮق ﺧﺼﻮﺻﻲ ارائه شده است:

ظرفیت کنکور دکتری 97 - 98 رشته ﺣﻘﻮق خصوصی

ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد در رشته ﺣﻘﻮق ﺧﺼﻮﺻﻲ

قابل توجه است که دانشگاه آزاد اسلامی تنها فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در مقطع دکتری رشته ﺣﻘﻮق ﺧﺼﻮﺻﻲ را اعلام می‌کند و ظرفیت پذیرش از سوی این دانشگاه اعلام نمی‌شود که فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در رشته ﺣﻘﻮق ﺧﺼﻮﺻﻲ مطابق دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 دانشگاه آزاد به شرح زیر است:

ظرفیت دکتری 97 - 98 رشته ﺣﻘﻮق خصوصی دانشگاه آزاد

ظرفیت کنکور دکتری رشته ﺣﻘﻮق ﺧﺼﻮﺻﻲ (کد 2157)
به این مطلب امتیاز دهید.
۱۳۹۷-۹-۱۰ ۱۴:۳۴:۴۸ +۰۳:۳۰۱ فروردین, ۱۳۹۷|ظرفیت دانشگاه ها, فقه و حقوق خصوصی|بدون ديدگاه

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar