/, ظرفیت دانشگاه ها/ظرفیت کنکور دکتری رشته ﺣﻘﻮق ﻧﻔﺖ و ﮔﺎز (کد 2158)

مدرسان شریف

ظرفیت کنکور دکتری رشته ﺣﻘﻮق ﻧﻔﺖ و ﮔﺎز (کد 2158)

مطابق دفترچه ثبت نام کنکور دکتری 98، در رشته ﺣﻘﻮق ﻧﻔﺖ و ﮔﺎز در گرایش‌های زیر دانشجوی دکتری پذیرفته می‌شود:

1) ﺣﻘﻮق ﻧﻔﺖ و ﮔﺎز

2) حقوق ﺗﺠﺎرت و ﺳﺮﻣﺎﻳﻪﮔﺬاری ﺑﻴﻦ اﻟﻤﻠﻠﻲ

داوطلبان گرایش‌های مختلف این رشته لازم است در آزمون دکتری مجموعه ﺣﻘﻮق ﻧﻔﺖ و ﮔﺎز شرکت نمایند و با توجه به سرفصل‌های کنکور دکتری رشته ﺣﻘﻮق ﻧﻔﺖ و ﮔﺎز نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

پس از برگزاری آزمون از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور دکتری، رتبه داوطلب به همراه نمره تراز کسب شده در آزمون اعلام می‌شود.

پس از اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان فرصت دارند با توجه به اطلاعات درج شده در کارنامه اولیه آزمون دکتری و نیز بر اساس ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه‌ها، نسبت به انتخاب رشته آزمون دکتری اقدام نمایند.

سپس بر اساس حدنصاب نمره تراز مدنظر دانشگاه‌ها، نتایج انتخاب رشته اعلام می‌شود و اسامی دانشگاه‌هایی که داوطلبان به مصاحبه دکتری دعوت شده‌اند اعلام می‌شود.

ظرفیت پذیرش دکتری رشته ﺣﻘﻮق ﻧﻔﺖ و ﮔﺎز در دانشگاه‌های سراسری

دانشگاه‌های پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر یک از گرایش‌های دکتری رشته ﺣﻘﻮق ﻧﻔﺖ و ﮔﺎز متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری سراسری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون دکتری، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش گرایش‌های مختلف دکتری رشته ﺣﻘﻮق ﻧﻔﺖ و ﮔﺎز ارائه شده است:

ظرفیت کنکور دکتری 97 - 98 رشته ﺣﻘﻮق ﻧﻔﺖ و ﮔﺎز

ظرفیت کنکور دکتری رشته ﺣﻘﻮق ﻧﻔﺖ و ﮔﺎز (کد 2158)
به این مطلب امتیاز دهید.
۱۳۹۷-۹-۱۰ ۱۴:۳۳:۲۳ +۰۳:۳۰۱ فروردین, ۱۳۹۷|حقوق نفت و گاز, ظرفیت دانشگاه ها|بدون ديدگاه

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar