داوطلبان آزمون دکتری مجموعه زﻳﺴﺖ ﻓﻨﺎوری ﻣﻴﻜﺮوبی لازم است با توجه به سرفصل‌های کنکور دکتری رشته زﻳﺴﺖ ﻓﻨﺎوری ﻣﻴﻜﺮوبی در دفترچه ثبت نام کنکور دکتری 98 نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند..

کانال تلگرام دکتری

پس از برگزاری آزمون از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور دکتری، رتبه داوطلب به همراه نمره تراز کسب شده در آزمون اعلام می‌شود.

پس از اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان فرصت دارند با توجه به اطلاعات درج شده در کارنامه اولیه آزمون دکتری و نیز بر اساس ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه‌ها، نسبت به انتخاب رشته آزمون دکتری اقدام نمایند.

سپس بر اساس حدنصاب نمره تراز مدنظر دانشگاه‌ها، نتایج انتخاب رشته اعلام می‌شود و اسامی دانشگاه‌هایی که داوطلبان به مصاحبه دکتری دعوت شده‌اند اعلام می‌شود.

ظرفیت پذیرش دکتری رشته زﻳﺴﺖ ﻓﻨﺎوری ﻣﻴﻜﺮوبی در دانشگاه‌های سراسری

دانشگاه‌های پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر یک از گرایش‌های دکتری رشته زﻳﺴﺖ ﻓﻨﺎوری ﻣﻴﻜﺮوبی متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری سراسری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون دکتری، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش گرایش‌های مختلف دکتری رشته زﻳﺴﺖ ﻓﻨﺎوری ﻣﻴﻜﺮوبی ارائه شده است:

ظرفیت دکتری زﻳﺴﺖ ﻓﻨﺎوری ﻣﻴﻜﺮوبی سراسری

ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد در رشته زﻳﺴﺖ ﻓﻨﺎوری ﻣﻴﻜﺮوبی

قابل توجه است که دانشگاه آزاد اسلامی تنها فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در مقطع دکتری رشته زﻳﺴﺖ ﻓﻨﺎوری ﻣﻴﻜﺮوبی را اعلام می‌کند و ظرفیت پذیرش از سوی این دانشگاه اعلام نمی‌شود که فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در رشته زﻳﺴﺖ ﻓﻨﺎوری ﻣﻴﻜﺮوبی مطابق دفترچه انتخاب رشته دکتری 98 دانشگاه آزاد به شرح زیر است:

ظرفیت دکتری زﻳﺴﺖ ﻓﻨﺎوری ﻣﻴﻜﺮوبی دانشگاه آزاد

بد نیستمیتونست بهتر باشهقابل قبولهخوبعالی (1 امتیاز , میانگین: 5٫00 از 5)
Loading...