/, مالی/ظرفیت کنکور دکتری رشته ﻣﺎﻟﻲ (کد 2171)

مدرسان شریف

ظرفیت کنکور دکتری رشته ﻣﺎﻟﻲ (کد 2171)

مطابق دفترچه ثبت نام کنکور دکتری 97، در رشته ﻣﺎﻟﻲ در گرایش‌های زیر دانشجوی دکتری پذیرفته می‌شود:

1) ﻣﻬﻨﺪﺳﻲ ﻣﺎﻟﻲ

2) ﺑﺎﻧﻜﺪاری

3) ﻣﺎﻟﻲ ﺑﻴﻦاﻟﻤﻠﻞ

4) ﺑﻴﻤﻪ

5) ﺣﻘﻮق ﻣﺎﻟﻲ

داوطلبان گرایش‌های مختلف این رشته لازم است در آزمون دکتری مجموعه ﻣﺎﻟﻲ شرکت نمایند و با توجه به سرفصل‌های کنکور دکتری رشته ﻣﺎﻟﻲ نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

پس از برگزاری آزمون از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور دکتری، رتبه داوطلب به همراه نمره تراز کسب شده در آزمون اعلام می‌شود.

پس از اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان فرصت دارند با توجه به اطلاعات درج شده در کارنامه اولیه آزمون دکتری و نیز بر اساس ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه‌ها، نسبت به انتخاب رشته آزمون دکتری اقدام نمایند.

سپس بر اساس حدنصاب نمره تراز مدنظر دانشگاه‌ها، نتایج انتخاب رشته اعلام می‌شود و اسامی دانشگاه‌هایی که داوطلبان به مصاحبه دکتری دعوت شده‌اند اعلام می‌شود.

ظرفیت پذیرش دکتری رشته ﻣﺎﻟﻲ در دانشگاه‌های سراسری

دانشگاه‌های پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر یک از گرایش‌های دکتری رشته ﻣﺎﻟﻲ متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری سراسری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون دکتری، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش گرایش‌های مختلف دکتری رشته ﻣﺎﻟﻲ ارائه شده است:

ظرفیت کنکور دکتری 97 - 98 رشته ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ مالی

ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد در رشته ﻣﺎﻟﻲ

قابل توجه است که دانشگاه آزاد اسلامی تنها فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در مقطع دکتری رشته مالی را اعلام می‌کند و ظرفیت پذیرش از سوی این دانشگاه اعلام نمی‌شود که فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در رشته مالی مطابق دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 دانشگاه آزاد به شرح زیر است:

ظرفیت دکتری 97 - 98 رشته ﻣالی دانشگاه آزاد

ظرفیت کنکور دکتری رشته ﻣﺎﻟﻲ (کد 2171)
به این مطلب امتیاز دهید.
۱۳۹۷-۸-۱۷ ۱۹:۱۱:۲۲ +۰۳:۳۰۱ فروردین, ۱۳۹۷|ظرفیت دانشگاه ها, مالی|بدون ديدگاه

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar