/, مدیریت صنعتی/ظرفیت کنکور دکتری رشته ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﺻﻨﻌﺘﻲ (کد 2164)

مدرسان شریف

ظرفیت کنکور دکتری رشته ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﺻﻨﻌﺘﻲ (کد 2164)

مطابق دفترچه ثبت نام کنکور دکتری 98، در رشته ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﺻﻨﻌﺘﻲ در گرایش‌های زیر دانشجوی دکتری پذیرفته می‌شود:

1) ﺗﻮﻟﻴﺪ و ﻋﻤﻠﻴﺎت

2) ﺗﺤﻘﻴﻖ در ﻋﻤﻠﻴﺎت

3) ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﺳﻴﺴﺘﻢ ﻫﺎ

4) اﺳﺘﺮاﺗﮋی ﺻﻨﻌﺘﻲ

5) ﻣﺎﻟﻲ

داوطلبان گرایش‌های مختلف این رشته لازم است در آزمون دکتری مجموعه ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﺻﻨﻌﺘﻲ شرکت نمایند و با توجه به سرفصل‌های کنکور دکتری رشته ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﺻﻨﻌﺘﻲ نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

پس از برگزاری آزمون از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور دکتری، رتبه داوطلب به همراه نمره تراز کسب شده در آزمون اعلام می‌شود.

پس از اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان فرصت دارند با توجه به اطلاعات درج شده در کارنامه اولیه آزمون دکتری و نیز بر اساس ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه‌ها، نسبت به انتخاب رشته آزمون دکتری اقدام نمایند.

سپس بر اساس حدنصاب نمره تراز مدنظر دانشگاه‌ها، نتایج انتخاب رشته اعلام می‌شود و اسامی دانشگاه‌هایی که داوطلبان به مصاحبه دکتری دعوت شده‌اند اعلام می‌شود.

ظرفیت پذیرش دکتری رشته ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﺻﻨﻌﺘﻲ در دانشگاه‌های سراسری

دانشگاه‌های پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر یک از گرایش‌های دکتری رشته ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﺻﻨﻌﺘﻲ متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری سراسری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون دکتری، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش گرایش‌های مختلف دکتری رشته ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﺻﻨﻌﺘﻲ ارائه شده است:

ظرفیت کنکور دکتری 97 - 98 رشته ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ صنعتی

ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد در رشته ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﺻﻨﻌﺘﻲ

قابل توجه است که دانشگاه آزاد اسلامی تنها فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در مقطع دکتری رشته ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﺻﻨﻌﺘﻲ را اعلام می‌کند و ظرفیت پذیرش از سوی این دانشگاه اعلام نمی‌شود که فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در رشته ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﺻﻨﻌﺘﻲ مطابق دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 دانشگاه آزاد به شرح زیر است:

ظرفیت دکتری 97 - 98 رشته ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ صنعتی دانشگاه آزاد

ظرفیت دکتری 97 - 98 رشته ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﺑﺎزرﮔﺎﻧﻲ و راﻫﺒﺮدی دانشگاه آزاد

ظرفیت کنکور دکتری رشته ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﺻﻨﻌﺘﻲ (کد 2164)
به این مطلب امتیاز دهید.
۱۳۹۷-۹-۱۰ ۱۴:۵۰:۳۴ +۰۳:۳۰۱ فروردین, ۱۳۹۷|ظرفیت دانشگاه ها, مدیریت صنعتی|بدون ديدگاه

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar