مطابق دفترچه ثبت نام کنکور دکتری 99، در رشته ﻣﻄﺎﻟﻌﺎت زﻧﺎن در گرایش حقوق زن در اسلام دانشجوی دکتری پذیرفته می‌شود.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

داوطلبان این رشته لازم است در آزمون دکتری مجموعه ﻣﻄﺎﻟﻌﺎت زﻧﺎن شرکت نمایند و با توجه به سرفصل‌های کنکور دکتری رشته ﻣﻄﺎﻟﻌﺎت زﻧﺎن نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

پس از برگزاری آزمون از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور دکتری، رتبه داوطلب به همراه نمره تراز کسب شده در آزمون اعلام می‌شود.

پس از اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان فرصت دارند با توجه به اطلاعات درج شده در کارنامه اولیه آزمون دکتری و نیز بر اساس ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه‌ها، نسبت به انتخاب رشته آزمون دکتری اقدام نمایند.

سپس بر اساس حدنصاب نمره تراز مدنظر دانشگاه‌ها، نتایج انتخاب رشته اعلام می‌شود و اسامی دانشگاه‌هایی که داوطلبان به مصاحبه دکتری دعوت شده‌اند اعلام می‌شود.

ظرفیت پذیرش دکتری رشته ﻣﻄﺎﻟﻌﺎت زﻧﺎن در دانشگاه‌های سراسری

دانشگاه‌های پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر یک از گرایش‌های دکتری رشته ﻣﻄﺎﻟﻌﺎت زﻧﺎن متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته دکتری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون دکتری، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش دکتری رشته ﻣﻄﺎﻟﻌﺎت زﻧﺎن ارائه شده است:

ظرفیت دکتری ﻣﻄﺎﻟﻌﺎت زﻧﺎن سراسری

 

اینستاگرام آزمون دکتری