سال ۱۳۹۶، خوب یا بد، هر چه که بود گذشت و در واپسین لحظات این سال، پای سفره هفت‌سین نشستیم و دعا کردیم که سال جدید، سالی سرشار از خوشی و لبخند و آرامش برای همه باشد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

سال ۹۶ برای داوطلبان آزمون دکتری، سالی نسبتاً آرام بود. آزمون دکتری همانند سال گذشته برگزار شد و این آزمون که همواره با تغییرات مختلف همراه بود، بالاخره ثباتی نسبی را تجربه کرد.

و این یعنی حالا داوطلبان دکتری ۹۷ باید کم کم خود را برای مصاحبه دانشگاه‌ها حاضر کنند؛ مصاحبه‌های سرنوشت‌سازی که نیمی از پذیرش نهایی این دوستان را در مشت خود گرفته است.

بنابراین روزهای سال جدید برای داوطلبان دکتری سرمایه‌ای گرانبها برای کسب آمادگی جهت حضور در مصاحبه است تا در نیمه سال جدید نشستن روی صندلی‌های کلاس درس دانشگاه را به عنوان دانشجوی دکتری تجربه کنند.

در روزهای آینده نکاتی کاربردی را در این زمینه تقدیم حضورتان خواهیم کرد و همچون همیشه تا پایان این راه به بودن در کنارتان افتخار خواهیم کرد.

در این روزها فکر و ذکرتان را گره بزنید به چیزی که حالتان را خوب می‌کند، شاد باشید و قدر لحظات ارزشمندی که هرگز تکرار نخواهند شد را بدانید.

بهار پشت در منتظر ماست…
سال نوی شما مبارک.

 

اینستاگرام آزمون دکتری