دانشگاه سیستان و بلوچستان زمان برگزاری، مدارک مورد نیاز و سایر جزئیات برگزاری مرحله ارزیابی تخصصی آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 1397 را اعلام کرد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، مطابق اطلاعیه دانشگاه سیستان و بلوچستان، داوطلبان محترم لازم است فرم تکمیل شده شماره (1) و مدارک مورد نیاز را به شرح ذیل آماده و در جلسه مصاحبه ارائه نمایند.

 

مدارک موردنیاز:
1 – اصل و کپی مدرک کارشناسی ارشد، پایان نامه کارشناسی ارشد (در صورت فارغ التحصیلی) و ریز نمرات (کارشناسی ارشد).
تبصره 1: معرفی شدگانی که دانشجوی سال آخردوره کارشناسی ارشد بوده و حداکثر تا تاریخ 31 / 6 / 97 فارغ التحصیل می شوند (اصل گواهی تأئید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی)
2 – اصل و کپی مدرک کارشناسی و ریز نمرات (کارشناسی).
تبصره 2: آندسته از معرفی شدگانی که فارغ التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می باشند علاوه براصل مدرک کارشناسی ناپیوسته می بایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.
تبصره 3: معرفی شدگانی که به دلائلی قادر به ارائه اصل مدرک یا مدارک مندرج در بندهای 1 و 2 فوق نمی باشند، لازم است اصل گواهی تأئید شده توسط د انشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را به همراه داشته باشند.
3 – اصل و کپی شناسنامه و یا کارت ملی برای تطبیق مشخصات شناسنامه ای معرفی شده با مشخصات اطلاعات ارسالی از سوی سازمان
4 – ارائه اصل نامه موافقت بالاترین مقام مسئول و اصل حکم کارگزینی موسسه برای شرکت عضو هیئت علمی رسمی قطعی یا رسمی آزمایشی تابعه وزارت علوم که از امتیاز سهمیه مربیان در آزمون استفاده می نمایند.
5 – تکمیل فرم شماره 1 بصورت تایپ شده 
6 – سوابق پژوهشی و فعالیت های تحقیقاتی
7 – گواهی قبولی نمره زبان انگلیسی (در صورت داشتن (در آزمون های معتبروزارت علوم) TOLIMO – MSRT– IELTS –TOFEL)
8 – پرینت کارنامه قبولی آزمون سنجش علمی (مرحله اول و انتخاب رشته) سال 1397 سازمان سنجش آموزش کشور
9 – اصل فیش پرداختی به شماره حساب سیبا 2177362604004 با کد شناسه 00101601000000085 نزد بانک ملی به مبلغ یک میلیون ریال (یکصدهزارتومان) بنام درآمدهای اختصاصی دانشگاه سیستان و بلوچستان. توجه: داوطلبین محترم که در کد رشته های مختلف مصاحبه می شوند بایستی فیش های جداگانه پرداخت نمایند اما اگر در دوره شبانه و روزانه همان رشته مصاحبه می شوند یک فیش پرداختی کفایت می نماید.

 

دریافت جدول زمانی و مکان برگزاری مصاحبه دکتری 97 دانشگاه سیستان و بلوچستان

اینستاگرام آزمون دکتری