مصوبه جوایز و تسهیلات ویژه پذیرفته شدگان ممتاز دوره دکتری سال تحصیلی 97-98 در دانشگاه امام صادق (ع) اعلام شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اعلام دانشگاه امام صادق (ع)، بر اساس مصوبه جلسه ۳۷۱ شورای دانشگاه به ازاء هریک از دانشجویان ورودی دکتری سال تحصیلی ۹۸-۹۷ هر رشته که رتبه آزمون سراسری آنان جزو ۱۰٪ اول کل رتبه های مجاز به انتخاب رشته دوره روزانه (سهمیه آزاد) آن رشته در آزمون مذکور قرار دارد مشروط به این که در فرآیند پذیرش دانشجو طبق مقررات دانشگاه جزء دانشجویان ممتاز شناخته شوند” اعتباری بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون ریال تخصیص می یابد که یک سوم آن در نیمسال اول تحصیل به عنوان هدیه و مابقی در نیمسال های بعدی “طبق ضوابط دانشگاه به صورت اعتبار ویژه علمی- پژوهشی اعطاء می گردد.

براساس مصوبه جلسات ۳۷۱ و ۳۷۲ مورخ 9 و 1397/02/16  شورای دانشگاه، مشوق های زیر برای پذیرش دانشجویان دکتری در سال تحصیلی “۱۳۹۸-۱۳۹۷، به تصویب رسید:

1- به ازاء هر یک از دانشجویانی که در فرایند پذیرش دانشجو، طبق مقررات دانشگاه جزء دانشجو بان ممتاز شناخته شده و دارای شرایط زیر هستند اعتباری
بین (۱۰) تا (۲۰) میلیون تومان تخصیص می یاد که یک سوم آن در نیمسال اول تحصیل به عنوان جایزه و مابقی در نیمسال های بعدی طبق ضوابط دانشگاه به صورت اعتبار ویژه علمی پژوهشی اعطاء می شود.

1 – 1) دانشجویان ممتاز هر رشته که رتبه آزمون سراسری آنان جز ۱۰ درصد اول کل رتبه های مجاز به انتخاب رشته دوره روزانه (سهمیه آزاد) آن رشته در آزمون مذکور قرار دارد.

2-1) دانشجویان ممتاز استعداد درخشان (بدون آزمون هررشته دارای معدل های تراز شده مقطع کارشناسی حداقل ۱۷/۵ و مقطع کارشناسی ارشد (بدون نمره پایان نامه) حداقل تا 18/5

میزان اعتبار ریالی هریک از دانشجویان موضوع بند “1-1” براساس رتبه آزمون و امتیازات نرمال شده مکتسبه در مراحل پذیرش دانشجو و هریک از دانشجویان بند “۱-۲” بر مبنای معدل کل (میانگین معدل کارشناسی و کارشناسی ارشد تراز شده – بدون نمره پایان نامه) و امتیازات کسب شده دانشجو در مراحل پذیرش دانشجو تعیین می گردد.

2- آن تعداد از مشمولان مصوبه فوق که رتبه آزمون سراسری آنان در هر رشته جزء ۱۰درصد اول کل ظرفیت پذیرش دانشجو در دوره روزانه (سهمیه آزاد) آن رشته قرار دارد علاوه بر جایزه و تسهیلات فوق، به مدت یکسال به صورت رایگان از کلیه امکانات و خدمات ارائه شده دانشگاه که شامل حالشان شود. (نظیر اقامتگاه متاهلی، تغذیه و …) برخوردار می شوند.

اینستاگرام آزمون دکتری